facebook
Каталог товаров
Гравертон

Гравертон

Гравертон – печать на металле в Черкассах – Киеве – Полиграфия 306

Гравертон – инновационная разработка – метод нанесения печати на железную поверхность. Популярность продукции придают некоторые беспрекословные характеристики: невысокая стоимость, простота в исполнении и широкий спектр возможностей. Чаще всего технологию гравертона можно наблюдать там, где есть потребность в нанесении изображения на металл, например, на дипломах и грамотах, выполненных на металлической основе и прикрепленных к МДФ доски. Также она используется в процессе изготовления накладок, шильд, памятных сувениров и т.д.

Как же происходит этот процесс?

Дизайнер разрабатывает цветной или черно-белый макет, обязательно с высокими разрешительными свойствами, что придает изображению максимальной четкости и контраста.

С помощью специального тонера рисунок накладывается на металлическую поверхность и размещается под специальный пресс. Таким образом, картинка проходит обработку высокой температурой.

После того как изделие остынет, его можно использовать дальше. Поскольку металлическая пластина тонкая, ее чаще всего прикрепляют к деревянному основанию.

Пример наших работ

Виготовлення – Друк Гравертон Черкаси, Київ, Україна

цей інноваційний спосіб перенесення інформації на металеву поверхню останнім часом почав активно впроваджуватись в поліграфічну діяльність, і за цей час отримав чимало схвальних відгуків. Найпопулярнішою технологія Гравертон є у процесі створення сувенірної продукції з логотипом, малюнком чи написом. Мабуть не одноразово вам на очі потрапляли ефектні відзнаки, надруковані на металевій пластині і прикріпленій до дерев’яної чи МДФ-основи. Суть технології полягає в тому, що зображення чи текстове повідомлення роздруковується на папері, а потім накладається на лист металу і фіксується. Далі цю заготовку розташовують під розігрітий до високої температури прес і очікують, доки метал охолоне. Отриманий у такий спосіб виріб має доволі презентабельний і солідний зовнішній вигляд із ефектом гравіювання, тож відповідно і використовується найчастіше в якості відзначень за особливі досягнення (нагородні матеріали) або таблички, шильди.

Перевагами такого способу друку є:

–             По-перше, простота процесу. Технологія не потребує дороговартісного обладнання. У нашому Поліграфічному центрі 306 ми застосовуємо сублімаційний друк – це не складний процес, за допомогою якого створюються нові зразки рекламно-сувенірної продукції високої якості на матеріалі, що має специфічне покриття. Відбитки, перенесенні таким чином, виходять яскравими і виразними, стійким до механічних пошкоджень. Метал використовується різного кольору (під золото чи срібло).

–             По-друге, отримана продукція доволі бюджетна, на її виготовлення не потрібно багато часу.

–             Виготовлення – Друк Гравертон Черкаси, Київ, Україна має широкий спектр використання, зображення можна наносити на метал, кераміку чи текстиль.

Поліграфічний центр 306 має в своєму арсеналі зразки готової продукції, виконаної таким способом. Це стильні офісні таблички чи вивіски, VIP дипломи, сертифікати, геральдичні елементи, логотипи. Вже понад 15 років ми задовольняємо потреби населення в якісній поліграфічній продукції різного спрямування. Так ми застосовуємо новітні розробки, прогресивні матеріали та інноваційну техніку, що дозволяє розвиватись, змінювати фокус інтересів згідно потреб часу та залишатись активним гравцем на поліграфічному полі. Наші фахівці завжди у пошуку нових форматів, способів передачі зображення та удосконалення процесів друку.

В арсеналі нашої творчої майстерні: Друк візиток в Черкасах, Виготовлення сувенірів в Черкасах, Друк, виготовлення рекламних банерів, Друк, виготовлення пластикових карток, Виготовлення сертифікатів, Виготовлення інформаційних табличок, Виготовлення табличок шрифтом Брайля, Виготовлення зовнішньої реклами, Виготовлення Рекламних Вивісок, Виготовлення Вивісок, що світяться в Черкасах.

Ми друкуємо на всьому:

–             На паперових носіях: дизайнерський папір цікавий для продукції представницького класу (візитки, папки, пакування), для друкованої кореспонденції (листівки, запрошення, івент-поліграфії), для палітурок. Особливістю цього матеріалу є багата кольорова палітра та текстурованість. Найвживанішим є крейдований папір.

–             Друк на плівці. Сюди належать наліпки, етикетки, рекламні об’яви. Таку продукцію часто можна побачити, наприклад, у громадському транспорті, в торгових закладах. Самоклеючу плівку використовують для обклеювання автомобілів, вітрин магазинів, в якості декоративних елементів на табличках.

–             Друк на акрилі. Акрилове полімерне скло широко застосовується для створення зовнішньої реклами. Лайтбокси, акрилайти, світлові панелі, об’ємні літери.

–             Друк на склі, дереві, кераміці, текстилі.

Багаторічний досвід дозволяє впевнено заявляти, що наше підприємство досягло високого рівня у процесі виготовлення рекламно-сувенірної продукції масового та індивідуального виробництва. Нам під силу навіть такі прогресивні технології як Виготовлення – Друк Гравертон Черкаси, Київ, Україна, що дає можливість пропонувати вироби VIP рівня.

This site is registered on wpml.org as a development site.