facebook
Каталог товарів
Гравертон

Гравертон

Гравертон – друк на металі в Черкасах – Києві – Україна

Гравертон – інноваційна технологія – спосіб нанесення друку на металеву поверхню. Популярність продукції надають деякі беззаперечні характеристики: невисока вартість, простота у виконанні та широкий спектр можливостей. Найчастіше технологію гравертон можна спостерігати там, де є потреба в нанесенні зображення на метал, наприклад, на дипломах та грамотах, виконаних на металевій основі і прикріплених до МДФ дошки. Також вона використовується процесі виготовлення накладок, шильд, пам’ятних сувенірів тощо.

Як же відбувається цей процес:

Дизайнер розробляє макет кольоровий чи чорно-білий, обов’язково з високими дозвільними властивостями, що надає зображенню максимальної чіткості і контрасту.

За допомогою спеціального тонера малюнок накладається на металеву поверхню і розташовується під спеціальний прес. Таким чином картинка проходить обробку високою температурою.

Після того як виріб охолоне, його можна використовувати далі. Оскільки металева пластина тонка, її найчастіше прикріплюють на дерев’яну основу.

Приклад наших робіт

Виготовлення – Друк Гравертон Черкаси, Київ, Україна

цей інноваційний спосіб перенесення інформації на металеву поверхню останнім часом почав активно впроваджуватись в поліграфічну діяльність, і за цей час отримав чимало схвальних відгуків. Найпопулярнішою технологія Гравертон є у процесі створення сувенірної продукції з логотипом, малюнком чи написом. Мабуть не одноразово вам на очі потрапляли ефектні відзнаки, надруковані на металевій пластині і прикріпленій до дерев’яної чи МДФ-основи. Суть технології полягає в тому, що зображення чи текстове повідомлення роздруковується на папері, а потім накладається на лист металу і фіксується. Далі цю заготовку розташовують під розігрітий до високої температури прес і очікують, доки метал охолоне. Отриманий у такий спосіб виріб має доволі презентабельний і солідний зовнішній вигляд із ефектом гравіювання, тож відповідно і використовується найчастіше в якості відзначень за особливі досягнення (нагородні матеріали) або таблички, шильди.

Перевагами такого способу друку є:

–             По-перше, простота процесу. Технологія не потребує дороговартісного обладнання. У нашому Поліграфічному центрі 306 ми застосовуємо сублімаційний друк – це не складний процес, за допомогою якого створюються нові зразки рекламно-сувенірної продукції високої якості на матеріалі, що має специфічне покриття. Відбитки, перенесенні таким чином, виходять яскравими і виразними, стійким до механічних пошкоджень. Метал використовується різного кольору (під золото чи срібло).

–             По-друге, отримана продукція доволі бюджетна, на її виготовлення не потрібно багато часу.

–             Виготовлення – Друк Гравертон Черкаси, Київ, Україна має широкий спектр використання, зображення можна наносити на метал, кераміку чи текстиль.

Поліграфічний центр 306 має в своєму арсеналі зразки готової продукції, виконаної таким способом. Це стильні офісні таблички чи вивіски, VIP дипломи, сертифікати, геральдичні елементи, логотипи. Вже понад 15 років ми задовольняємо потреби населення в якісній поліграфічній продукції різного спрямування. Так ми застосовуємо новітні розробки, прогресивні матеріали та інноваційну техніку, що дозволяє розвиватись, змінювати фокус інтересів згідно потреб часу та залишатись активним гравцем на поліграфічному полі. Наші фахівці завжди у пошуку нових форматів, способів передачі зображення та удосконалення процесів друку.

В арсеналі нашої творчої майстерні: Друк візиток в Черкасах, Виготовлення сувенірів в Черкасах, Друк, виготовлення рекламних банерів, Друк, виготовлення пластикових карток, Виготовлення сертифікатів, Виготовлення інформаційних табличок, Виготовлення табличок шрифтом Брайля, Виготовлення зовнішньої реклами, Виготовлення Рекламних Вивісок, Виготовлення Вивісок, що світяться в Черкасах.

Ми друкуємо на всьому:

–             На паперових носіях: дизайнерський папір цікавий для продукції представницького класу (візитки, папки, пакування), для друкованої кореспонденції (листівки, запрошення, івент-поліграфії), для палітурок. Особливістю цього матеріалу є багата кольорова палітра та текстурованість. Найвживанішим є крейдований папір.

–             Друк на плівці. Сюди належать наліпки, етикетки, рекламні об’яви. Таку продукцію часто можна побачити, наприклад, у громадському транспорті, в торгових закладах. Самоклеючу плівку використовують для обклеювання автомобілів, вітрин магазинів, в якості декоративних елементів на табличках.

–             Друк на акрилі. Акрилове полімерне скло широко застосовується для створення зовнішньої реклами. Лайтбокси, акрилайти, світлові панелі, об’ємні літери.

–             Друк на склі, дереві, кераміці, текстилі.

Багаторічний досвід дозволяє впевнено заявляти, що наше підприємство досягло високого рівня у процесі виготовлення рекламно-сувенірної продукції масового та індивідуального виробництва. Нам під силу навіть такі прогресивні технології як Виготовлення – Друк Гравертон Черкаси, Київ, Україна, що дає можливість пропонувати вироби VIP рівня.

This site is registered on wpml.org as a development site.