facebook
Каталог товарів
Адресні таблички

Адресні таблички

Здавалося б, як можна заблукати у час новітніх навігаційних систем, адже сучасні мобільні пристрої оснащені пошуковими сервісами, які допомагають орієнтуватись не лише в рідному місті, але й далеко за його межами. Проте реалії доводять, що без домових фасадних вивісок ризик втратити орієнтир все-таки існує. На сьогоднішній день звичайна табличка з назвою вулиці чи офісу іноді перетворюється на справжній дизайнерський витвір. І чим оригінальніше її вигляд, тим краще запам’ятовується даний об’єкт. І це вже не вивіска, а повноцінний рекламний проект.

Поліграфічний центр 306 виготовляє адресні фасадні таблички, здатні задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів. Ми пропонуємо:

  • Різні види матеріалу (пластик, метал).
  • Будь-які форми: від звичайних прямокутних до ексклюзивних, з різьбою та декоративним оздобленням: елементами, що відбивають світло, або підсвіткою.
  • Способи нанесення надпису на основу теж варіюються, враховуючи бюджет і матеріал.
  • Ламінування поверхні захищає виріб від ультрафіолету та вологи.
  • Різні варіанти установки: липка стрічка, петля чи отвори для кріплення.

Приклад наших робіт

Виготовлення Адресних Табличок Черкаси – Київ – Україна – послуга, за якою звертається більшість домовласників та підприємців. Саме вона полегшує нам доступ до певних кабінетів у державних установах, лікарнях, магазинах, банках, закладах освіти. Покращує навігаційні можливості для водіїв, допомагає візуально орієнтуватись у вуличному просторі.

Що собою являє такий вид діяльності та якими бувають таблички:

Адресні. Назва говорить сама за себе, на них вказують вулицю, номер будинку, під’їзду, корпусу. Здебільшого вони прямокутної чи квадратної форми, одно чи двокольорові. Проте іноді, за бажанням клієнта, їх виконують у вишуканому нестандартному стилі, і тоді такий вказівник перетворюється на витвір мистецтва, підкреслюючи неординарність та креативність її господарів. Матеріал та дизайн вказує безпосередньо на відповідний статус, підкреслює унікальність та формує відповідне відношення клієнтів.

Інформаційні, кабінетні. Без них не обходиться жоден заклад, вони організовують простір, прискорюють час пошуку та інформують, наприклад, про графік роботи. На таких вивісках зазначається назва відділу, посадової особи, номер кабінету, графік роботи, години прийому.

Фасадні вироби розташовуються на фронтальній частині будівель. Така табличка виступає елементом зовнішньої реклами, тому й вимоги до її виготовлення більш прискіпливіші. Це вже солідний продукт, в якості основи якого часто виступають більш дорожчі за пластик матеріали, іноді застосовується певне оздоблення.

Інтер’єрні вивіски дозволяють гучно заявити про себе та фактично є візитною карткою компанії. Їх призначення – постійно перебувати у полі зору відвідувачів (інформаційні стійки, зони очікування, кімнати переговорів).

Поліграфічний центр 306 допоможе розібратися в різноманітті асортименту, а якщо в нашому каталозі ви не облюбуєте собі варіант, тоді наші дизайнери розроблять індивідуальний ескіз. Наші таблички прикрашають домоволодіння, державні структури та різні місцеві заклади.

Що ми пропонуємо:
Різноманітність форм. Дизайнери допоможуть вам обрати форму, розмір, колір та шрифт. Технічне оснащення здатне робити фігурне різьблення.
Вибір основи. Оскільки адресна табличка часто використовується зовні, варто відповідально підійти до вибору сировини, адже виріб має бути стійким до коливань температур, впливу ультрафіолетового випромінювання та вологості. Найбільшу популярність має пластик – це доволі бюджетний варіант, простий у виконанні та застосуванні, зносостійкий. Також основою може бути акрил, метал, композитний алюміній. Щоб ви не обрали – це буде якісний матеріал. Для підсилення експлуатаційних характеристик продукт можна покрити прозорою плівкою.

Оздоблення. Сучасні технології допомагають підійти до процесу Виготовлення Адресних Табличок Черкаси – Київ – Україна креативно, що дозволить компанії самовиразитись на фоні конкурентів. Для цього ми пропонуємо кілька варіантів оздоблення:

– Виготовлення вивісок що світяться. Це підсилить естетичну функцію і забезпечить кращу видимість у темну пору.
– Металеве обрамлення додасть респектабельності. Таблички у металевому профілі часто прикрашають фасади навчальних закладів, бібліотек, адміністративних будівель.
– Об’ємні літери із ПВХ, пінопласту.
Методи нанесення зображень. Наносити інформацію можна кількома способами. Найпростіший з них – аплікація, швидко і недорого, проте й слугуватиме коротший термін. Сублімація дозволяє створювати на різних матеріалах яскраві картинки високої якості та витривалості. Ультрафіолетовий друк наноситься за допомогою спеціальних фарб, що полімеризуються під впливом УФ променів.

Поліграфічний центр 306 готовий запропонувати своїм клієнтам якісні послуги з Виготовлення Адресних Табличок Черкаси – Київ – Україна на будь-який смак та бюджет, адже табличка – це не лише орієнтир, це потужний рекламний носій, який формує перше враження про вашу компанію.

This site is registered on wpml.org as a development site.