facebook
Каталог товарів
Брошури / Каталоги

Брошури / Каталоги

Яскравий, привабливий ефективний та зручний рекламний інструмент.

В порівнянні з іншими рекламними матеріалами (листівки, буклети і т.п.), брошура дозволяє передати більш повну інформацію про продукт чи послугу, при цьому рекламний текст можливо прикрасити ілюстраціями чи фото.

Каталог є одним із найважливіших поліграфічних продуктів в сучасній рекламі. Його використання дозволяє повідомити Вашим потенційним та постійним клієнтам максимум корисної інформації, необхідної для прийняття рішення про покупку. Сучасні каталоги досить яскраві та привабливі, а також дуже інформативні поліграфічні видання, які приваблюють потенційних покупців чи клієнтів. Такі функціональні видання випускаються в дизайнерському оформленні із сучасних та якісних матеріалів. виробництво каталогів здіснюється на основі діючих технологій, що дозволяє виготовляти такі екземпляри, які задовольнять запити навимогливіших замовників. Грамотно побудований та оформлений каталог буде викликати інтерес у потенційних та існуючих споживачів або клієнтів. Каталоги використовуються для проведення різних виставок, рекламних акцій, презентацій різних товарів тощо.

Приклад наших робіт

Поліграфічна продукція – це найпотужніший інструмент для втілення різних маркетингових технологій, що дозволяє ефективно інформувати населення про новинки на ринку товарів і послуг.
Виготовлення – Друк Брошур та Каталогів Черкаси, Київ, Україна – один із таких тактичних прийомів у рекламній діяльності.

На перший погляд здається, що великої різниці між брошурою і каталогом немає. Обидва є різновидом так званих POS-виробів, основне призначення яких сформувати, підтримати імідж компанії, стимулювати продаж та максимально активізувати цільову аудиторію. І брошура, і каталог ознайомлюють із асортиментом, з ретельною деталізацією властивостей і його перевагами.

Коли доречніше друкувати брошури:
По-перше, коли асортимент продукції обмежений, або постійно змінюється;
По-друге, коли плануються певні акції чи розпродаж;
По-третє, коли акцент фокусується на позиціонуванні конкретної колекції чи виробника.

Сучасне обладнання Поліграфічного центру 306 гарантує високу якість продукції. Ми застосовуємо тільки перевірені матеріали з високим рівнем екологічності, використовуємо високоякісний папір та фарби, які не токсичні, не бруднять і не вигорають. Наші дизайнери створять іміджевий продукт із потужним рекламним спрямуванням (розроблять індивідуальний стиль, логотип, і власне макет виробу), яке стане запорукою великої глядацької аудиторії, а розповсюдження в людних місцях викликає ажіотаж та зацікавленість. Залежно від цілей, які переслідує рекламодавець, така продукція може носити рекламний (ознайомлення з товаром з метою його максимального збуту), інформативний (сповіщує про певні послуги) чи діловий, іміджевий характер (презентує безпосередньо бренд чи компанію).

Що таке каталог?

Основним призначенням каталогу є донести до відома споживачів інформацію про варіативність продукції чи послуги, що надається певним виробником. Каталог – це більш презентабельний варіант брошури. Його вирізняє структурованість, креативна яскрава візуалізація, застосування дорожчих матеріалів, способів друку та обробки. Такий вид друкованої продукції замовляють для виставок та форумів, їх презентуються партнерам по бізнесу чи потенційним користувачам послуг, також каталоги можна побачити на інформаційних стійках чи презентаційних вітринах в офісах.

Поліграфічний центр 306 пропонує своїм клієнтам Виготовлення – Друк Брошур та Каталогів Черкаси, Київ, Україна:
– Розробляємо концепцію: від створення логотипу компанії до верстки макету, враховуючи корпоративний стиль, застосування певних шрифтів, колористики.
– Для основного блоку використовуємо матовий чи глянцевий папір, для обкладинки – картон чи дизайнерський папір (залежно від побажань замовника). Обробка після друку, така як ламінування (матове чи глянцеве), тиснення фольгою, висічка, лакування певних елементів УФ лаком – значно покращує зовнішній вигляд виробу.
– Формат виробів може бути від А-4 до А-6, тираж – необмежений. Ми готові виконати навіть одиничний варіант, а за потребою збільшити кількість примірників до необхідних обсягів.
– Способи брошурування: найпопулярнішим є скріплення аркушів на скобу, бюджетним – на пружину (пластикову чи металеву), ще один варіант – за допомогою термоклею.

Як би не пручались противники інформаціного нав’язування товарів чи послуг, реклама потрібна не лише виробниками чи розповсюджувачам, а й споживачам. Так, вона утворює стоси макулатури, але, попри це, саме з брошур, газет, листівок ми дізнаємось про відкриття нових магазинів, відділів, секцій чи появи нового продукту на ринку, про акції, які заощаджують наш бюджет, та допомагають орієнтуватись у ціновій політиці різних магазинів.
Якщо ваш бізнес потребує Виготовлення – Друк Брошур та Каталогів Черкаси, Київ, Україна, звертайтесь до Поліграфічного центру 306. Наші Поліграфічні послуги здивують вас якістю, оперативністю та високим рівнем обслуговування.

This site is registered on wpml.org as a development site.