facebook
Каталог товарів
Буклети

Буклети

ДРУК – ВИГОТОВЛЕННЯ БУКЛЕТІВ – ЧЕРКАСИ – ПОЛІГРАФІЯ
Інформаційний, іміджевий, буклет для рекламних акцій – це найкращий спосіб презентувати свій продукт.

Найголовніші переваги буклетів – їх привабливий дизайн, інформативність, компактні розміри та доступна ціна. Ми можемо виготовити буклет різних форматів з індивідуальним оформленням.

Приклад наших робіт

Друкована реклама – це спосіб донесення інформації за допомогою друку на різних носіях. До такого виду рекламацій відносяться каталоги, проспекти, флаєри, брошури, Виготовлення листівок і Виготовлення – Друк Буклетів Черкаси, Київ, Україна. Таку продукцію вирізняє якісний ефектний дизайн, адже акцент робиться, в першу чергу, на зорове сприйняття матеріалу.

Буклет, це різновид інформаційної листівки, який друкується на аркуші А-4 чи Ф-3 форматів з обох сторін і згинається навпіл або більше раз. Основна ставка в процесі виготовлення макету таких презентаційних матеріалів робиться на ілюструванні високоякісними фотографіями, графічним зображенням, таблицями, схемами, а текстова складова в короткій структурованій формі ознайомлює з характеристиками товару чи послуг та їх превалюючими особливостями. Сфера застосування буклетів – масові заходи будь-якого спрямування, ярмарки, виставки, конференції. За допомогою такого бюджетного виду поліграфії можна донести споживачу концепцію своєї діяльності та сферу розповсюдження товарів, їх перевагу на фоні іншої конкурентноспроможної продукції, а також створити імідж компанії чи піднести рівень її репутації.

Буклети розрізняються за кількістю згинів:
– Власне буклет з однією лінією згину (один фальц);
– Європейський формат буклету може мати два чи навіть три паралельних фальцювання;
– Буклет, що складається з кількох аркушів, з’єднаних між собою на скобу.

Поліграфічний центр 306 займається розробкою та Виготовлення – Друк Буклетів Черкаси, Київ, Україна різних форм та тиражу. Залежно від того, чого хочуть досягти замовники, такі поліграфічні вироби поділяються на:

– Рекламні – їх мета акцентувати увагу споживача на перевагах конкретної продукції, з метою їх подальшої реалізації. Поширюються під час різних промоакцій.
– Інформативні – такі буклети мають на меті донести інформацію про певні послуги, наприклад, у галузі туризму, освіти, план заходу, програми фестивалю, спектаклю.
– Іміджеві – ці вироби вирізняє продуманий солідний дизайн, дороговартісні матеріали та способи обробки. Подібні ексклюзивні рекламації призвані створити безапеляційне враження про фірму, бренд, корпорацію, розповідають історію створення та досягнення.
– Корпоративні містять інформацію безпосередньо про саму фірму, сферу діяльності, напрямки, контактні дані, схеми розташування офісів, торгових точок тощо.
– Акційні – назва говорить сама за себе, вони поширюються лише під час розпродажу, сезонів знижок чи проведення спеціальних акційних заходів.

Аби буклет був презентабельним і викликав бажання взяти його в руки і погортати, мало розробити влучний дизайн, важливим етапом є остаточна фінішна обробка. Що мається на увазі:
– Вирубка, висічка – це можливість отримати продукт нестандартної декоративної форми.
– Біговання і фальцювання – технологічні операції, під час яких відбувається процес згинання листка паперу у заданому напрямі із застосуванням спеціального обладнання.
– Ламінація захищає готовий виріб від механічних ушкоджень, що досягається в результаті нанесення полімерної плівки (матової чи глянцевої).
– Тиснення фольгою – процес, який дозволяє отримати рельєф, відбиток, а металізована фольга надає виробу вишуканості і святковості.
– Брошурування – спосіб скріплення кількох сторінок в єдине ціле (зшивання ниткою, проклеювання, скоба, пружина).

Поліграфічний центр 306 завжди готовий іти на зустріч клієнту. Ми допоможемо зорієнтуватись у виборі того чи іншого рекламного продукту, проконсультуємо з приводу формату, варіантів обробки, вибору матеріалу, візьмемо на себе весь цикл виготовлення поліграфічної продукції. Якщо Вам потрібні оригінальна друкована рекламація, ви можете замовити Виготовлення – Друк Буклетів Черкаси, Київ, Україна і отримати готовий результат у найкоротші терміни.

This site is registered on wpml.org as a development site.