facebook
Каталог товарів
Сітілайти

Сітілайти

ВИГОТОВЛЕННЯ СІТІЛАЙТІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Сітілайти – це різновид світлових коробів, де застосовується широкоформатний друк. Для цього використовується спеціальний папір, з відповідними характеристиками.

Приклад наших робіт

ВИГОТОВЛЕННЯ СІТІЛАЙТІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Виготовлення сітілайтів у Черкасах, Києві та Україні – незмінна частина майже кожної рекламної кампанії бренду. Сітілайт у перекладі із англійської мови одначає «світло міста». І справді, вже важко навіть уявити будь-яке місто України вночі без яскравих рекламних вогників, вивісок та інших електрифікованих промоційних носіїв, серед яких і сітілайти.

Найчастіше сітілайти використовують для іміджевої реклами, нагаду вальної реклами, реклами об’єктів, що розташовані у безпосередній близькості до сітілайту. Їх часто використовують для соціально-важливої інформації або під час передвиборчої кампанії.

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням та друком сітілайтів.

Сітілайт – скляний короб із підсвіткою, розміром 1,2 × 1,8 м (модифікації можуть бути різними), розташований у межах міста у його людних містах: найбільші вулиці та бульвари, площі біля торгових центрів, поверхи торгових центрів, парковки, залізничні та автовокзали. Безперервне підсвічування панелей дає змогу вам рекламувати продукцію вашого бренду однаково ефективно як вдень, так і вночі.

Розміщення рекламних оголошень на сітілайтах друге за популярністю після білбордів, але не менш ефективне. До того ж, розміщення реклами на сітілайтах більше оперативне, ніж на бордах за рахунок меншого розміру та простішого процесу монтажу та демонтажу. Це дає змогу легко використовувати сітілайти як площини для розміщення реклами, що потребує частих змін: акції, сезонні знижки, літні/зимові меню, вказівники марштурів до будівель, які нещодавно відкрились і т.д.

Ціна за виготовлення сітілайтів у Черкасах, Києві та Україні значно нижча за виготовлення тих самих бордів, що є ще одним показником того, що замінювати сітілайти ви можете частіше (для кожної актуальної рекламної кампанії новий, наприклад). Невелика ціна робить сітілайти популярними ще й серед малого та середнього бізнесу.

Набирає популярності також розміщення всередині сітілайту зразків рекламованого товару (так сітілайт стає маленьким шоурумом). Наочність, цілодобове підсвічування і ваш товар точно запам’ятають перехожі та водії, що проїздять позв.

Серед переваг використання сітілайтів у своїй рекламній кампанії можна назвати такі:

  • відносна дешевизна;
  • оперативна заміна наповнення сітілайту;
  • 100% видимість рекламного оголошення як вдень, так і вночі;
  • безпосередня близькість до пішоходів;
  • гарна видимість для водіїв;
  • можливість експериментувати із форматами оголошення.

Важливою складовою результативності та ефективності виготовлення сітілайтів у Черкасах, Києві та Україні є їхній дизайн-макет. Ви можете надати нашим менеджерам уже готовий макет, а можете замовити його розроблення у наших професійних дизайнерів. Наші фахівці із багаторічним досвідом роботи подбають про те, аби дизайн-макет сітілайту був релевантним вашому фірмовому стилю, текст був читабельним, а цільова аудиторія точно надовго його запам’ятала.

Варто наголосити на тому, що у виготовлення сітілайтів використовують спеціальний сіті-папір. Він щільніший, що робить його витривалішим до будь-яких механічних пошкоджень, стійкий до внутрішньої підсвітки короба (що за неправильного монтажу або використання у роботі неякісних матеріалів може псувати плакат сітілайту) будь-яких природніх чинників серед яких в основному вигорання на сонці, адже бокс герметичний, а тому потрапляння води, пилу, снігу у бокс унеможливлюється.

Виготовлення сітілайтів Черкаси, Київ, Україна – спосіб за не всі гроші світу голосно заявити про свій бренд, охопити широку аудиторію (тим самим про стимулювати обсяги збуту), підвищити лояльність до бренду та конкурентоспроможність.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.