facebook
Каталог товарів
Друк на прапорцях

Друк на прапорцях

Без сумнівів одним із головних та невід’ємним атрибутом корпоративної символіки має бути прапор. Наявність прапора дозволить виділитися посеред конкурентів, створивши позитивний образ вашої компанії. Корпоративна символіка міцно увійшла в наше життя і зараз практично в кожному офісі можна зустріти такий атрибут, як прапорець із тканини на пластиковій підставці. Яскраві та красиві прапорці будуть символізувати вашу статусну приналежність, вигідно підкреслюючи імідж вашої організації. Настольні прапорці є відмінним рекламним засобом, їх також можна використовувати в якості сувенірів під час проведення будь-яких заходів або святкувань.Прапорці можна зберігати досить довгий час, а рекламне зображення постійно буде перед очима. В цьому і полягає довготривалий рекламний ефект такого функціонального виробу.

Приклад наших робіт

Друк на прапорцях – Черкаси, Київ, Україна

Друк на прапорцях Черкаси, Київ, Україна – це ще один різновид поліграфічної продукції, призначений для рекламних заходів, що є частиною ділового етикету. Мабуть, ви не одноразово помічали, що під час офіційної зустрічі політичних лідерів чи важливих персон на столах завжди красуються прапорці, які й визначають приналежність до тієї чи іншої країни, організації та створюють відповідну атмосферу. Таким же маркетинговим знаряддям послуговуються і під час проведення різних акцій, виставок, конференцій рекламного спрямування, прикрашають своє робоче місце, автомобіль, рецепцію, холи. Брендовану продукцію часто можна помітити в офісах туристичних компаній, банківських установ, навчальних закладів, спортивних організацій, автосалонів. На тканину наносять логотип компанії, геральдику, державні символи, це також можуть бути будь-які надписи. Їх мета – підкреслити важливість заходу, патріотичність чи професійну приналежність.

 

Поліграфічний центр 306 розробляє та виготовляє рекламно-сувенірну продукцію за індивідуальним замовленням. Без таких виробів не обходиться жоден захід, який має на меті просувати товар чи послуги, знайомити споживачів із новинками, анонсувати оновлення. А задля того, щоб інформація, як-то кажуть, пішла в народ, потрібні різні персоніфіковані штучки, які щедро розповсюджують промоутери. Саме за такими виробами і звертаються бізнесмени та організатори різних дійств. Це можуть бути: магнітики, брелки, ручки, календарики, блоки для запису, блокнотики, чашки, бейсболки, футболки, парасольки, автомобільні ароматизатори, – будь-що, що має достатню площу, для нанесення інформації.

Такі товари мають бути:

 

  • по-перше, функціональними, бо дуже важливо, аби річ тривалий час використовували і вона часто потрапляла у поле зору потенційних клієнтів;
  • по-друге, високого гатунку. Пам’ятаєте стародавнє українське прислів’я: дешева рибка – погана юшка. Тож, рекламою слугуватиме не лише надпис, наприклад, на ручці, чашці, подушці, а й власне сам виріб. І за цими якостями вас, вашу фірму чи бренд індентифікуватимуть потенційні споживачі. Товар при кожному використанні повинен викликати позитивні враження і що довговічнішим він буде, то респектабельнішим залишиться враження про вашу компанію.

 

Друк на прапорцях Черкаси, Київ, Україна, на що варто звернути увагу?

– поліграфічний центр 306 виготовляє прапорці із зображенням стандартних і нестандартних розмірів;

– ми використовуємо різні види матеріалу. Це може бути папір, поліестер, атлас;

– залежно від того, як використовуватимуть рекламний інструмент (настільні або для вболівальників), ми пропонуємо пластикові флагштоки та підставки для монтажу на стіл;

– зображення чи надпис переноситься на матеріал за допомогою сублімаційного друку з одного чи обох боків. Такий спосіб забезпечує довговічність та високу фотографічну якість ілюстрації, екологічність фарб та, найголовніше, невисоку вартість робіт. Ми використовуємо матеріали лише перевірених постачальників, тому чорнила ні в якому разі не зашкодять здоров’ю людини, не полущаться, не міститимуть отруйних випарів, не тьмянітимуть на сонці.

 

Аби замовити персоналізовану продукцію, варто лише поспілкуватись із нашими менеджерами. Вони скоординують ваш запит і діяльність тих, хто працюватиме над створенням макету чи логотипу, а згодом над виготовленням самого рекламного носія. Наша компанія пропонує виготовлення сувенірів у Черкасах різного спрямування:

– VIP-сувеніри (ділові щоденники, записники, візитки, дипломи на металі) – те, що підкреслюватиме імідж компанії;

– подарунки для особистого призначення: подушки, чашки, фляги, футболки, килимки для миші;

– брендований роздатковий матеріал для промоакцій. Найчастіше це різні канцелярські вироби (кулькові ручки, флешки, магніти, брелки, значки, друк на прапорцях Черкаси, Київ, Україна), які щедро роздають під час рекламної кампанії.

This site is registered on wpml.org as a development site.