facebook
Каталог товарів
Друк на футболках

Друк на футболках

ДРУК МАЛЮНКУ – ЛОГОТИПУ – НА ФУТБОЛКАХ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Брендування футболок – це ще один із способів збільшити популярність компанії, розширити коло потенційних клієнтів та підвищити корпоративну лояльність. Ми пропонуємо друк на своїх або на футболках замовника. Футболка з логотипом – це прекрасний подарунок при проведенні акції. Якісну футболку з цікавим зображенням будуть носити регулярно, а ваш бренд стане ще більш упізнаваним серед населення. Для ефективної командної роботи – брендована футболка є елементом корпоративного одягу.

Приклад наших робіт

ДРУК МАЛЮНКУ – ЛОГОТИПУ – НА ФУТБОЛКАХ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Спецодяг із фірмовою атрибутикою став буденною частиною нашого життя, але він не припиняє бути ефективним рекламним носієм. Друк на футболках Черкаси, Київ, Україна – не тільки оригінальний подарунок, а й потужний майданчик для промоції бренду.

Фірмовий одяг – популярний елемент корпоративної етики. Він має низку істотних переваг:

–         футболки, поло, жилети, світшоти, фартухи, краватки, хусточки із нанесеними на них фірмовими елементами бренду (логотип, емблема, назва компанії та інша візуалізація), дають можливість співробітникам компанії вирізнятись на фоні конкурентів та підвищувати лояльність клієнтів. На ці показники також впливає яскрава кольорова гама уніформи. Так, наприклад, навряд чи ви зустрінете працівників банківських установ в однаковій формі. Кожен банк намагається впровадити свою упізнавану фішку. Особливого значення набуває одяг для промоуторів під час проведення різних акцій, демонстрацій, виставок, конференцій, форумів. Такий брендований наряд для представників бізнес-структур створює відповідну атмосферу, привертає увагу і надовго запам’ятовується (а це особливо важливо із погляду маркетингових цілей);

–         інвестування у пошиття і оздоблення спеціального одягу для співробітників є ознакою респектабельності та престижу фірми, небайдужості керівників до своїх найманих працівників. Зовнішній вигляд співробітників формує позитивний імідж усього підприємства;

–         персоналізований одяг замовляють спортивні чи творчі колективи для проведення фестивалів, флешмобів, розважальних заходів, конкурсів. Популярним він є і в дитячих таборах. Це можуть бути різнокольорові футболки із назвою заходу чи колективу, спортивні костюми, бейсболки;

–         повсякденне використання уніформи – це вирішення насущного запитання «Що надягнути?». Вона значно економить власні кошти, позбавляє проблем із псуванням чи забрудненням елементів одягу. Вона комфортна, зручна та найчастіше ще й має сезонну варіативність (так влітку можна використовувати Друк на футболках Черкаси, Київ, Україна, а взимку – світшоти чи утеплені жилети).

Поліграфічний центр 306 має у своєму каталозі готової продукції чималий асортимент текстильної продукції із нанесеними на неї фірмовими ознаками. Ми працюємо швидко і злагоджено, адже розуміємо, що клієнту потрібно забрати готовий виріб точно у дедлайн.

Наша продукція вирізняється винятковою якістю і це стосується не лише друку, за що ми відповідаємо стовідстотково, а навіть високого гатунку текстилю.
Ми особисто перевіряємо кожного постачальника, адже одяг із логотипом – це лице не лише вашої компанії, а й нашої. У нас ви завжди можете замовити будь-який виріб із принтом, гербом, візерунком, фірмовим персонажем, національною символікою. Враховуючи функціональну важливість промовбрання, наш центр приділяє особливу увагу візуальній складовій.

Професійні дизайнери розроблять концепцію для одягу вашої компанії, враховуючи стильову ідентичність бренду (використання корпоративних кольорів, шрифтів, певних графічних елементів). Ми розуміємо, що складовою успішності будь-якого PR-заходу та ключовим маркетинговим інструментом у популяризації товарів та послуг є якісний, ефектний і привабливий зовнішній вигляд учасників заходу, адже «зустрічають по одежі». А ще нанесення зображення на текстиль дозволяє отримувати оригінальні персоналізовані презенти.

Так завдяки Друк на футболках Черкаси, Київ, Україна можна створити вишукані чи екстравагантні речі із улюбленими фото, ілюстраціями чи надписами.

This site is registered on wpml.org as a development site.