facebook
Каталог товарів
Фотошпалери

Фотошпалери

ЗАМОВИТИ ДРУК – ВИГОТОВЛЕННЯ ФОТОШПАЛЕР – ЧЕРКАСИ

Фотошпалери – вид інтер’єрного друку, для якого характерна висока якість передачі кольору, здатна виділяти навіть невеликі нюанси. Найчастіше використовується для оформлення вітрин, виставкових павільйонів, торгових центрів та інших.

ЗАМОВИТИ ДРУК – ВИГОТОВЛЕННЯ ФОТОШПАЛЕР – ЧЕРКАСИ

 

 

Виготовлення-друк фотошпалер Черкаси – досить затребувана послуга в індустрії поліграфії. Це змога додати інтер’єру ексклюзивності та без проблем оформити дім чи офіс навіть для найвибагливішого замовника. Такий вид поліграфічних послуг – спосіб самовиразитися та втілити всі свої мрії у реальність, аби оформити стіни у квартирі чи на роботі так, як вам того заманеться.

 

Поліграфічний центр 306 друкує фотошпалери.

 

Той, хто займався ремонтом хоча б один раз у житті знає, що знайти хороше покриття для стін інколи дуже складно.  А якщо у вас нестандартні ідеї щодо оформлення чи стіна приміщення має незвичайну форму, то ремонт видається чимось взагалі нереальним. Але такий вид поліграфічних послуг як друк-виготовлення фотошпалер позбавляє від таких проблем і тепер у ремонті ви обмежені лише власною фантазією.

 

Виготовлення фотошпалер для вашого ідеального ремонту розпочинається із дизайну. У поліграфічному центрі 306 ви можете скористатися послугами наших кваліфікованих дизайнерів, які, згідно із вашими побажаннями, створять для вас унікальний дизайн-макет. Або ж, якщо вже маєте макет – просто передати його нашим менеджерам.

Після цього необхідно обрати матеріал та фактуру майбутньої окраси інтер’єру. Ми виготовляємо фотошпалери на матеріалі ПВХ на паперовій основі, а в асортименту маємо аж тринадцять різних фактур: «класік», «пісок», «Венеція», «гладь», «кисть», «іній», «полотно», «фреска», «штукатурка», «шкіра», «сатин», «сатин 2», «сатин 3».

Далі тільки друк. До речі, для простоти процесу поклейки фотошпалер, по спеціальних технологічних мітках ми нарізаємо їх уже після завершення друку.

Процес поклейки та догляду за фотошпалерами абсолютно нічим не відрізняється від звичайних флізелінових.

 

Чому все ж таки варто надати перевагу саме фотошпалерам?

По-перше, такий вид декору приміщення візуально розширює простір, і має справді захопливий вигляд.

По-друге, вони не шкідливі для людини та довкілля, не мають запаху.

По-третє, це спосіб зробити інтер’єр вдома унікальним та сильно виділитися на фоні конкурентів (якщо йдеться про ремонт в офісі).

 

Друк фотошпалер – прекрасний спосіб реалізувати всі найсміливіші бажання у декоруванні інтер’єрів громадських приміщень, офісів, ресторанів, кафе, клубів, магазинів та власної квартири. Особливо виграшним варіантом декорування стін та стелі фотошпалерами стане під час ремонту у дитячих кімнатах. Дітки – найвибаглишіві клієнти. Важливо, аби шпалери були безпечними, легкими у догляді, заспокійливих кольорів і обов’язково із персонажами улюблених мультиків і казок дитини, її захопленнями та вподобаннями (а, можливо, навіть із власними фото малечі). У магазині надзвичайно складно знайти шпалери, які б задовільняли усі ці пункти, а тому фотошпалери стануть спасінням. Ви будете відрізнятися від конкурентів, станете незабутніми для клієнтів, а вдома здивуєте рідних та друзів своєю креативністю. За відносно невелику ціну фотошпалери подарують вашому дому та роботі особливу привабливість та унікальність.

 

Поліграфічний центр 306 пропонує вам замовити друк-виготовлення фотошпалер у Черкасах – спосіб розв’язання усіх проблем із дизайном інтер’єру, змога додати дому чи офісу ексклюзивності та унікальності. У нашому поліграфічному центрі ви також завжди можете замовити друк на канцелярських виробах (олівці, ручки, папки для паперів, блоки-записники, конверти і т.д.), на текстилі (бейсболки, худі, футболки, стрічки, прапори і т.д.) на чашках, тарілках, подушках, термочашках, чохлах для телефонів вт.д.

Замовити друк-виготовлення фотошпалер Черкаси – справді хороша ідея для бізнесу, крок до розв’язання ремонту вдома, спосіб виразити всі сво ідеї та показати унікальність.

This site is registered on wpml.org as a development site.