facebook
Каталог товарів
Дизайн

Дизайн

РОЗРОБКА ДИЗАЙНУ РЕКЛАМНОЇ ПРОДУКЦІЇ – ЧЕРКАСИ

Щоб зацікавити аудиторію, ми розробимо ефективну рекламу вашої продукції. Будьте впевнені, що професіонали нашої компанії створять потужний та ефективний інструмент для просування вашого товару чи послуги.

Один з найпопулярніших видів реклами – друкована реклама. Найважливішим елементом цих рекламних товарів є візуалізація, тому вам слід звернутися за допомогою до досвідчених дизайнерів, які зроблять усе можливе, щоб тексти були чіткими і зрозумілими, легко читалися і запам’ятовувалися.

Завдяки професійно розробленому дизайну друкованої продукції, ефективність сприйняття вашої реклами потенційними клієнтами значно збільшиться зі збільшенням продажів або послуг.

 

Дизайн Черкаси, Київ, Україна

Наскільки затребуваною та ефективною буде ваша рекламна продукція, залежить від того, як якісно був розроблений макет. Тож не варто економити на виготовленні Дизайн Черкаси, Київ, Україна, адже це запорука ваших майбутніх прибутків.

В чому ж складнощі створення проект-дизайну. На жаль, часто клієнти зневажливо ставляться до роботи такої важливої ланки, як конструювання макету. Їм здається, що поставити картинку і кілька речень, то взагалі не великий труд. А згодом починається – то фон не годиться, то шрифт не читається, і взагалі щось воно не те: незграбний зовнішній вигляд або навпаки, занадто строкатий, аж ніяк не чіпляє співглядачів. Відповідно, питання про прибутки чи розширення бізнесу гальмується, і звинувачують у цьому, як правило, поліграфістів.

Тож, якщо ви хочете, щоб ваші матеріали виглядали, як-то кажуть, на всі 100%, викликали щирі емоції, а не потрапляли одразу у смітник, радимо звертатись до професійних дизайнерів. Поліграфічний центр 306 співпрацює лише з істинними майстрами своєї справи, адже ми розуміємо, що готовий продукт – це цілісний організм, серце якого – саме дизайн.

Основні складові, на яких будується концепція майбутнього макету:

  1. Сформуйте мету, тобто якого результату ви хочете досягти. Наприклад, ознайомити споживачів із новим брендом, збільшити обсяги продажів, нагадати про себе чи просто вразити друзів. Так дизайнер швидше зорієнтується та зробить влучний акцент, опираючись на досвід та маркетингові фішки.
  2. Застосовуйте елементи вашої корпоративної ідентичності, адже логотип – це обличчя вашого бізнесу, який формує імідж усій вашій діяльності. Якщо ви ще його не маєте, довірте розробку айдентики нашим дизайнерам. І пам’ятайте, іноді вже за одним логотипом споживач ідентифікує товар або бренд, і за кілька секунд мозок вирішує купувати продукт чи ні.
  3. Аби макет, ніби магніт, притягував погляди, кидався у вічі та врізався у пам’ять, потрібно враховувати психологію сприйняття матеріалу. І перше, на що потрібно звернути увагу, це вибір кольорової гами. Багатство палітри та відтінків мають доповнювати макет, а не «різати» око, тому послухайте професіоналів. Вони напевне знають, що різнобарв’я викликає різні асоціації у мозку, впливає на швидкість розпізнавання об’єктів та відображає корпоративний стиль, створюючи сталий емоційний зв’язок із брендом.
  4. Не бійтесь експериментувати з шрифтами, спробуйте кілька і визначте найкращий для себе, адже шрифт – це невід’ємна складова дизайну. Але обов’язково зважте, на яку аудиторію розрахована ваша реклама, аби не вибиватись із загальної концепції. Психологи стверджують, що значення слова сприйматиметься по-різному, якщо написати його у різних стилях. Також не варто в одному блоці застосовувати засилля шрифтів та його різнокаліберність. І ще про тексти. Занадто об’ємна інформаційна складова не сприяє читабельності і здатна відволікти від досягнення мети.
  5. Використовуйте доцільні наочні образи та ілюстрації, врахуйте те, що графічні картинки привертають увагу на 70%, тоді як текст лише на 40%. Завдання дизайнера на цьому етапі створити конкретний асоціативний ланцюг.
  6. І нарешті, в обов’язки креативного розробника входить підготувати макет до друку, заважаючи на вимоги технологічних процесів. Наприклад, з оглядом на те, який матеріал стане основою продукції, яким способом здійснюватиметься друк та які види обробки застосовуватимуться. Розумне поєднання усіх складових дозволить досягти максимального ефекту від кінцевого результату.

Дизайн Черкаси, Київ, Україна – це складний творчий процес, який вимагає повного взаємопорозуміння із замовником та нестандартного мислення. Від того, наскільки візуально привабливим буде проект, залежить результативність поставлених бізнес-задач: забезпечення притоку потенційних клієнтів, стимулювання попиту та здатність вирізнитись на фоні конкурентів.

This site is registered on wpml.org as a development site.