facebook
Каталог товарів
Запрошення

Запрошення

Одним із найпоширеніших видів листівок є саме запрошення. Зазвичай найчастіше його використовують під час організації весіль та урочистостей (ювілей, творча зустріч, конференція тощо). Виготовлене за індивідуальним замовленням запрошення, може стати не лише інформаційним повідомленням, а й теплим спогадом про захід.

Поліграфічний центр 306 пропонує:

  • Найкраще поєднання сучасних технологій і матеріалів.
  • Якісний індивідуальний стиль.
  • Декорування (стрічки, стрази, бічовка).
  • Дизайнерські конверти.
  • Тиснення, фольгування, ламінація, висічка.

Приклад наших робіт

Виготовлення – Друк Запрошень Черкаси, Київ, Україна

 

На урочистості із залученням великої кількості почесних гостей (весілля, корпоратив, виставка, конференція, семінар чи ювілей) прийнято приходити за спеціальними картками, в яких указано назву, дату, час та місце  заходу. Оскільки така листівка вимагає індивідуального творчого підходу до створення –  Поліграфічний центр 306 пропонує послуги із Виготовлення – Друк Запрошень Черкаси, Київ, Україна на будь-який смак. Гарний, якісний макет із урахуванням всіх запитів і уподобань замовника, використанням фотографій, ілюстрацій, графіки та інших поліграфічних фішок, подарує гостям позитивні емоції та впевненість у персональній важливості.

Вітальні листівки, запрошення, іменні картки є важливими елементами еvent-поліграфії, яка останнім часом набуває особливого значення в процесі підготовки до свята. Бажання оформити урочистий захід нетривіально – дуже схвальне, адже такі події, як весілля чи знаний ювілей, бувають один раз у житті. Тож, якщо вже вирішили святкувати, то святкуйте із помпезністю, аби ця подія залишилось у пам’яті приємним та яскравим спалахом.

 

Якими бувають запрошення для івентів?

 

Наш поліграфічний центр має чималий доробок листівок будь-якого спрямування:

–         у каталозі готових робіт є запрошення на відвідування професійних свят, презентацій, конференцій, виставок. У таких картках, як правило, зазначають ім’я та прізвище гостя, можливо, час чи порядок його виступу, розклад, місце розташування. Також там є перелік спонсорів чи інвесторів. Якщо це святковий концерт, то до запрошення може додаватись програма із переліком номерів;

–         різні тематичні заходи, дитячі свята, спортивні турніри, закриті вечірки теж потребують персоналізованих запрошень. Вони у стислій формі сповіщають про початок і кінець заходу, тривалість перерви, перелік важливих етапів, очікуваних артистів;

–         Виготовлення – Друк Запрошень Черкаси, Київ, Україна особливо важливо для сімейних урочистостей: весілля, дні народження, ювілеї чи інші пам’ятні дати. Такі листівки відрізняються від попередніх більш вибагливим та вишуканим дизайном. У хід ідуть різноманітні оздоблення, різьблення, способи скріплення, текстурований папір, кальки, тиснення золотом чи сріблом. Тут і вимоги до макету також більш прискіпливі: часто необхідне додаткове оброблення фотографій чи створення колажів;

– запрошення на корпоративні івенти виготовляють у довільній формі, часто із використанням жартівливих висловлювань, фотографій, шаржів чи персонажів, залежно від тематичного спрямування заходу. Якщо ж подія має офіційний характер, то ми дотримуємось єдиного корпоративного стилю та айдентики: герб, логотип, назва фірми чи бренду, фірмові шрифти, колористика. Такі іменні картки підвищують рівень лояльності до підприємства, його статусність.

Команда професіональних дизайнерів поліграфічного центру «306» виконає будь-яку вашу забаганку. Ми використовуємо різноманітний дизайнерський текстурований картон та крейдований папір, ламінуємо вироби (глянцева чи матова поверхня), УФ-друк, фігурне різьблення, закруглення кутів, тиснення, фольгування. Ми розуміємо, що святкова атрибутика повинна мати стильний вигляд, тому підходимо до питання Виготовлення – Друк Запрошень Черкаси, Київ, Україна вкрай відповідально. У нас ви можете замовити також: банери, плакати, фотографії великих розмірів, нумерацію столів, картки-розсадки гостей, етикетки за індивідуальним замовленням, святкову упаковку (бонбоньєрки, пакети, стрічки із нанесенням) та Виготовлення сувенірів в Черкасах.

This site is registered on wpml.org as a development site.