facebook
Каталог товарів
Лайтбокси

Лайтбокси

ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ ЛАЙТБОКСІВ – ЧЕРКАСИ

Світорвий лайтбокс – це одни з різновидів зовнішньої реклами, який користується великим попитом та не втрачає своєї популярності.

Приклад наших робіт

ВИГОТОВЛЕННЯ ЛАЙТБОКСІВ – ЧЕРКАСИ, КИЇВ, УКРАЇНА

 

Виготовлення лайтбоксів Черкаси, Київ, Україна – досить популярний вид зовнішньої реклами. Спеціалісти із маркетингу довели, що якщо людина щодня бачитиме той самий товар чи послугу, то у майбутньому обов’язково зробить покупку. Саме тому у сучасній рекламній індустрії таким популярним видом зовнішньої реклами є лайтбокс – вид вивіски, який має чудову видимість як вдень, так і вночі. Своїй популярності лайтбокси завдячують тому, що виконують одночасно декоративну, інформувальну та навігаційну функції,  можуть бути окрасою як інтер’єру, так і екстер’єру, «рекламують» бренд як вдень, так і вночі за рахунок підсвітки, завжди мають привабливий, дорогий та виграшний вигляд.

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням та монтажем лайтбоксів.

Лайтбокс (або як його ще називають «світловий короб») – світлотехнічний виріб, що є об’ємною конструкцією, всередині якої розташована підсвітка. Особливо цінна така конструкція у вечірній та нічний час доби, адже вона продовжує інформувати потенційних клієнтів про місце розташування кафе, магазину, аптеки, салону, офісного центру, спортзалу і т.д. і після заходу сонця. Лайтбокс видно із далеку, він допомагає виділитися серед конкурентів зі звичайними вивісками, а отже краще запам’ятатися клієнту та підвищити його лояльність (а рівень лояльності, як ми знаємо, безпосередньо впливає на продажі).

Навіть не зважаючи на те, що такий вид зовнішньої реклами як виготовлення лайтбоксів Черкаси, Київ, Україна  не є новим, він не втрачає своєї популярності. Їх дуже широко використовують як промоційний майданчик, вони досі залишаються одними із найбільш пріоритетних. До того ж лайтбокси є дуже практичними: вони довговічні, стійкі до механічних пошкоджень, витривалі до поганих погодніх умов (дощ, сніг, обмерзання), вигорання на сонці, сильного вітру. У таких виробах використовують світлодіодні лампи, що є економними та не повпливають на бюджет, який власник бізнесу виділяє на оплату комунальних послуг.

Завдяки стильному оформленню лайтбоксів будівлі, на яких вони розміщені та інтер’єри офісів, всередині яких вони розташовані, набувають унікального вигляду, нового, сучасного сприйняття. До речі, щодо оформлення: ви можете прийти до нашого поліграфічного центру уже із готовим дизайн-макетом, або ж можете звернутися за фаховою допомогою до наших кваліфікованих дизайнерів. Всі вони професіонали зі стажем роботи довжиною не в один рік. Можете бути певними, ваш макет буде якісним, помітним, запам’ятовуватиметься та буде виконаний точно у зазначені терміни.

Поліграфічний центр 306 має власне виробництво, а тому може виконати лайтбокс будь-якої форми, розміру та складності. Обмеження – тільки ваша фантазія. Виготовимо для вас лайтбокси:

  • інтер’єрні та екстер’єрні;
  • односторонні та двосторонні;
  • плоскі та із накладними елементами;
  • класичні та фігурні.

 

Розміщувати лайтбокси можуть на фасадах будівель, біля торгових центрів, вокзалів, аеропортів, у метро (тобто у будь-яких громадських місцях із великим трафіком), всередині будівель.

 

Пропонуємо лайтбокси на вибір:

  • акрилові;
  • банерні;
  • композитні;
  • полікаронатні.

 

Наші менеджери також допоможуть вам визначитися із видом лайтбоксу, що найкраще підійде вашому бізнесу та вашим потребам: із постійною інформацією, зі змінною інформацією, підвісні, із композиту, фігурні, підголові, торцеві, із відкритими діодами.

 

Лайтбокси – спосіб якнайкраще познайомити аудиторія із вашим брендом, наблизити її до нього. Поліграфічний центр 306 розробить для вас ідеальний дизайн майбутнього лайтбоксу, якісну вивіску, використавши найкращі матеріали та зробить роботу вчасно.

Виготовлення лайтбоксів Черкаси, Київ, Україна – вид зовнішньої реклами, що дозволить вам заробляти більше.

This site is registered on wpml.org as a development site.