facebook
Каталог товарів
Стенди

Стенди

Стенди

Поліграфічний центр 306 протягом багатьох років забезпечує різні заклади одним із найпопулярніших видів внутрішньої реклами – стендами. Правильно оформлені, вони привертають увагу населення, якісно доносять інформацію і сприяють впізнанню бренда.

Які ж стенди ми пропонуємо:

  • Інформаційні. Найчастіше ми їх спостерігаємо, наприклад, у школах, лікарнях, у різних комерційних та довідкових структурах тощо. Вони виготовляються з кишеньками і без них (пласкими чи об’ємними), що дозволяє у будь-який час змінювати інформацію. Розташовуються здебільшого в середині приміщення, тому строк їх експлуатації невизначений. 
  • Рекламні. Активно використовуються на виставках, під час конференцій, промоакцій. Така конструкція – обличчя фірми. Саме вона формує у клієнтів перше враження про компанію, послугу чи продукцію. Головне завдання такого стенда – виділитись на фоні інших конкурентів, тому під час його виготовлення важливим чинником є новаторство, індивідуальний підхід та якісний дизайн.

Поліграфічний центр 306 пропонує виготовлення інформаційних стендів із різних матеріалів: пластик, метал, композит, – залежно від способу їх використання. Для оздоблення використовуються, наприклад, об’ємні літери чи підсвічення. Зображення наноситься на основу за допомогою широкоформатного друку.

Приклад наших робіт

This site is registered on wpml.org as a development site.