facebook
Каталог товарів

Контакти

Адреса

Україна, м. Черкаси, вул. О. Дашкевича, 39
(вхід з боку автостанції)

Режим роботи

пн – пт з 9:00 до 18:00
сб., нд. – ВИХІДНИЙ
з 13:00 до 14:00 – ОБІДНЯ ПЕРЕРВА

Телефони

(096) 3-306-306
(063) 256-42-59

Email

print@306.com.ua

Соц. мережі

https://www.facebook.com/dryk306
https://www.instagram.com/306_print/

Месенджери

Viber – 0731682861
Viber Bot – 306bot   (Інструкція)
Telegram Bot – print306bot   (Інструкція)

Контакти Поліграфії ЧЕРКАСИ-КИЇВ-Україна

Друкована поліграфічна продукція – це оперативний і продуктивний спосіб заявити світу про свою діяльність, знайти однодумців чи розширити споживчу аудиторію. Поліграфічний центр 306 Контакти поліграфії ЧЕРКАСИ-КИЇВ-Україна допоможе обрати вірний маркетинговий вектор і не розгубитись в асортименті товарів, послуг та способах їх виготовлення.
Як це працює.

Різноманітні предмети з нанесенням на них відповідної символіки чи логотипу (ручки, магнітики, блокноти, друк на чашках, папки), щоразу, потрапивши на очі, вмикають у мозкові ланцюгову реакцію: що це, де я це бачив, за яких обставин воно мені потрапило у руки. Погортавши каталог, потримавши в руках флешку чи персоналізований пакет кілька разів назва міцно укорінюється у свідомості. І будьте впевнені наступного разу, коли споживачу доведеться обирати серед великої кількості аналогічних товарів, він на незрозумілому нам рівні зверне увагу саме на ваш бренд. Тож не шкодуйте коштів на виготовлення якісної поліграфічної продукції і порадьтесь із нашими фахівцями, адже в їх арсеналі чимало цікавих пропозицій.

Що потрібно, аби створити якісний брендінг.
По-перше, зверніться до наших менеджерів. Вони розроблять стратегію, адже вашу марку мають запам’ятати, а відповідно вона має бути лаконічна (не перевантажувати макет інформацією), промовиста (краще, якщо це буде якийсь слоган або влучний вислів) і барвиста (зоровий акцент).

По-друге, над вашим макетом клопотатимуть дизайнери, втілюючи усі ваші бажання в життя. Ось тут і народжується майбутній бренд. Колір, шрифт, зображення, спосіб обробки – це все має надважливе значення, адже воно впливає на сприйняття та на подальшу долю вашого бізнесу. Фірмові статусні речі завжди викликають зацікавленість до їх власника та запропонованих послуг.
Універсальність поліграфічних виробів

Їх можна використовувати будь-де: на промо заходах (виготовлення листівок, календарики, друк візиток в Черкасах, флаєри, буклети), на вуличних рекламаціях (банери, бігборди, сітілайти, виготовлення зовнішньої реклами, виготовлення рекламних вивісок, виготовлення Вивісок, що світяться), в організаціях (стенди, статуетки, грамоти, дипломи, етикетки, цінники, виготовлення інформаційних табличок), в громадському транспорті (друк наклейок).
Вибір сувенірної продукції занадто неосяжний і, щоб не загубитись у ньому, звертайтесь Контакти поліграфії ЧЕРКАСИ-КИЇВ-Україна. Наші спеціалісти проінформують вас щодо того, який виріб буде доцільним, враховуючи цільову аудиторію, яким способом краще наносити інформацію та який матеріал обрати.
Наприклад, якщо ви збираєтесь щось просувати на виставці чи конференції, то доречними будуть більш ділові бізнесові атрибути: буклети, папки, канцелярські предмети, наліпки. Якщо захід передбачає розважальний чи спортивний характер, то брендовані бейсболки, футболки, значки, брелки підуть на ура, а до того ще й створять потужний емоційний контакт із вашим брендом.

Технічна складова

Потужності Поліграфічного центру 306 дозволяють друкувати на різних носіях: папері, вінілі, пластику, металі, полотні, плівці, склі, текстилі, сітці. Для цього існують різні машини (широкоформатні плоттери, принтери, різографи, різноманітність фарб, технологій друку (офсетний, цифровий, ультрафіолетовий) та способів обробки (нестандарті формати, вирубки, лакування, фольгування, ламінація документів).

Якісна поліграфія – це обличчя будь-якої компанії. Вона здатна привернути увагу потенційного споживача, сприяти зростанню продаж, створити попит на запропоновані послуги. До ваших послуг Контакти поліграфії ЧЕРКАСИ-КИЇВ-Україна.

This site is registered on wpml.org as a development site.