facebook
Каталог товарів
Покажчики

Покажчики

ВИГОТОВЛЕННЯ ІНФОРМАЦІЙНИХ ТАБЛИЧОК – СТРІЛОК – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Покажчики – ваш орієнтир у рекламному середовищі

Покажчики – інформаційні знаки, таблички, стрілки, що допомагають людині зорієнтуватися у приміщенні чи на вулиці. Саме за їх допомогою ми не плутаємось поверхами чи кабінетами, вони нам вказують шляхи евакуації, вбиральні та інші життєво-важливі напрямки. Чимало їх і на вулиці, на транспортних розв’язках – вони направляють або запрошують відвідати певне місце. Головним завданням вказівника – привернути увагу потенційного клієнта. Залежно від викладеної інформації розрізняють:

  • Невеличкі навігаційні таблички, на яких вказано, наприклад, номер поверху, квартири чи кабінету, назву вулиці;
  • Комбіновані елементи, де зазначено кілька напрямків одночасно. Наприклад, до ліфта, сходів, вбиральні;

Залежно від того, де буде встановлена табличка (на вулиці чи в приміщенні), буде обиратися і матеріал для її виготовлення. Для зовнішнього використання друк краще замовляти на дереві, металі чи пластику, а для інтер’єрних покажчиків – на папері, вінілі чи плівці.

Приклад наших робіт

ПОКАЖЧИКИ – ІНФОРМАЦІЙНІ ЗНАКИ ВИГОТОВЛЕННЯ ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

 

Виготовлення покажчиків та інформаційних знаків у Черкасах та Києві – не тільки спосіб навігації та створення зручного «інтерфейсу» міста, а й прекрасний вид прихованої реклами, адже на покажчик можна виготовити у фірмовій стилістиці бренду та на помістити на нього лого бренду. Фірмові вказівники свідчитимуть про солідність вашої компанії, підкреслюватимуть її позитивний імідж. Ваші клієнти знатимуть, що ви дбаєте про їхній комфорт,  зекономлений час та нерви, а отже лояльність до бренду зростатиме.

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням покажчиків та інформаційних знаків.

Основна функція покажчиків та інформаційних знаків збігається із їхньою назвою – вказують на напрям руху, місце розташування рекламованого об’єкта, графік роботи магазину / салону / студії і т.д. Таблички – прекрасний спосіб у короткій та не примусовій формі привернути увагу великої кількості ваших потенційних клієнтів, а якщо вони уже звернули увагу на табличку – до вас всього кілька кроків.

Всі покажчики поділяються на:

  • зовнішні, тобто такі, які встановлюють ззовні приміщень. Вони часто мають навігаційну функцію, рідше можуть містити логотип компанії чи її маскота;
  • внутрішні, тобто такі, які встановлюють всередині приміщень. Часто, вони допомагають знайти необхідний кабінет / поверх / спеціаліста. Такі таблички часто можна побачити у офісних центрах, спортзалах чи поліклініках.

Величезною перевагою покажчиків є те, що цільова аудиторія сприймає їх не як рекламу, а як частину системи навігації, тому такі рекламні повідомлення аудиторію не дратують, а навіть навпаки.

Серед переваг використання інформаційних табличок та показчиків ще можна виокремити:

  • відносну дешевизну;
  • безпосередню близькість до аудиторії;
  • простоту монтажу та демонтажу.

Важливу роль в ефективності табличок та покажчиків відіграє дизайн цих конструкцій. Ви можете надати нашим менеджерам уже готовий дизайн-макет покажчика, а також завжди можете скористатися послугами наших професійних дизайнерів. Всі вони кваліфіковані фахівці із багаторічним досвідом роботи, які подбають про те, аби дизайн-макет вашого покажчика був грамотно розробленим, шрифти на ньому читабельними, а оформлення збігалося із фірмовим стилем вашого бренду.

Дизайн та форма інформаційного покажчика обмежені хіба що польотом вашої власної фантазії. Поліграфічний центр 306 допоможе втілити всі ваші задуми у реальність, виготовить покажчик будь-якого розміру та форму. Порадимо тільки для зовнішнього використання (зовнішніх показчиків) замовляти друк на пластику, металі чи дереві, а для інтер’єрних (внутрішніх покажчиків) на плавці, папері чи вінілі.

Рекламну інформацію на знаки і покажчики можна наносити різноманітними методами друку серед яких: шовкотрафарет, гравіювання, аплікації чи лазерного друку. Щодо монтажу, то встановлювати такі конструкції можна так: моноконструкція або конструкція, яка потребує додаткового кріплення на консолі, поверхні (двері, вікна, стіни).

Якщо ми говоримо про зовнішні покажчики то розміщувати їх можна впоперек руху транспорту та пішоходів відповідно, а також вздовж. Зрозуміло, що покажчики розміщені «обличчям» до цільової аудиторії сприйматимуться та запам’ятовуватимуться краще. Аби інформацію краще бачили і водії і пішоходи таблички часто встановлюють перпендикулярно до напряму руху.

Виготовлення покажчиків та інформаційних знаків у Черкасах та Києві – прекрасний спосіб навігації, зайвий спосіб непомітно нагадати аудиторії про свій бренд, помістивши на покажчик своє лого.

This site is registered on wpml.org as a development site.