facebook
Каталог товарів

Наша команда – Поліграфія 306

Наша команда – Поліграфія 306 – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Дем'яненко Вікторія
Дем'яненко Вікторія
адміністратор
Кришталь Анастасія
Кришталь Анастасія
менеджер
Борщенко Юлія
Борщенко Юлія
менеджер
Галич Анна
Галич Анна
менеджер
Тодоренко Анна
Тодоренко Анна
менеджер
Ковач Світлана
Ковач Світлана
дизайнер
Кондратьєва Надія
Кондратьєва Надія
дизайнер
Осадча Надія
Осадча Надія
дизайнер
Мансумов Тимур
Мансумов Тимур
дизайнер
Ірина Мусаєва
Ірина Мусаєва
менеджер

Наша команда – Поліграфія 306 – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Поліграфічні вироби оточують нас скрізь Наші роботи Поліграфія 306 – від маленького магнітика на холодильнику до великогабаритних рекламних конструкцій. Навіть дітлахи, щойно зіпявшись на ніжки, козиряють влучними надписами та яскравими принтами, заявляючи усьому світу: «Я теж споживач поліграфічної продукції!». Важко знайти таку площину, на яку б не можна було нанести зображення, логотип чи будь-яку іншу інформацію і так само важко знайти матеріал, на який би не лягала фарба. Наші роботи – красномовне тому підтвердження.

Діяльність компанії зародилась у далекому 2003 році. Зусиллям професійно мотивованих працівників та маркетинговій стратегії керівництва невеличкий копіцентр зміг трансформуватись у потужний маркет надання поліграфічних послуг. На балансі компанії чималий технологічний парк, а зростання попиту на друкарську продукцію потребує постійного удосконалення та модернізації обладнання. Тепер від техніки вимагається не лише висока якість, а й швидкість друку та низька собівартість товару, адже виробництво нарощує об’єми та збільшує номенклатуру. На допомогу основному друкарському забезпеченню приходять спецприлади: ламінатори, обладнання для тиснення фольгою, біговальні машини, різаки, степлери, біндери. Все це в активній співпраці з креативними дизайнерами, менеджерами, технічними спеціалістами дозволяє центру тривалий час займати відповідну нішу в поліграфічній індустрії, представленій на території Черкащини.

Наші роботи Поліграфія 306

Основний напрямок нашої діяльності – поліграфічний дизайн, проте, замовляючи товар у нас, ви отримуєте повний комплекс робіт: від виготовлення макету, його друку, доставки, монтажу та обслуговування.
Дизайнери розроблять неповторний корпоративний стиль вашої фірми, запропонують асортимент продукції для різних заходів: виготовлення зовнішньої реклами, виготовлення сувенірів в Черкасах, широкоформатного друку. У доробку ви знайдете:

– буденні поліграфічні вироби, які оточують нас щодня (візитки, календарики, блокнотики, ручки, щоденники, магнітики тощо);
– вироби професійного призначення (етикетки, бланки, цінники, меню для кафе і ресторанів, папки-рахівниці, грамоти, дипломи, сертифікати, квитки, друк наклейок);
– Виготовлення зовнішньої реклами та широкоформатний друк. Нам під силу усе: рекламні стели і пілони, встановлення і виготовлення рекламних вивісок і сітілайтів, поклейка вітрин магазинів і транспорту.
– Пакувальна та сувенірна продукція (пакети, коробки, будь-яка брендована продукція – одяг, канцелярія, посуд);
– Не зважаючи на інтенсивне впровадження цифрових технологій, ми залишаємось вірними друкованій продукції видавничого спрямування. Поліграфічний центр 306 виготовляє книги, журнали, буклети і все, чого потребує ринок засобів масової інформації. Виготовляємо Палітурку.
– Допомагаємо оздоблювати виставки, конференції, тематичні вечірки, корпоративні заходи, сімейні свята (вітальні банери, ростові фігури, стенди, запрошення, таблички);
– Нам без різниці об’єми, адже завжди можна додрукувати наклад.
– Пропонуємо різні види друк (на банерній тканині, папері, текстилі, полотні, сітці, друк на плівці), а також використовуємо новітні розробки та інноваційне обладнання для обробки товару (фольговане тиснення, конгрев, вирубку, плотерну порізку, ламінація документів).

Ми націлені на те, аби задуми наших клієнтів втілювались у життя у вигляді яскравої та досконалої поліграфічної продукції, яка врешті-решт створить відповідний імідж вашій компанії та стане корисним сегментом у досягненні вашої маркетингової мети. Ознайомитись з Наші роботи Поліграфія 306 можна на сайті та безпосередньо в офісі Поліграфічного центру 306.

КОМАНДА ПОЛІГРАФІЇ 306 ЧЕРКАСИ-КИЇВ-Україна

Як правильно обрати поліграфічний центр та чи лише це є визначальним в отриманні якісної послуги? На це та інші питання відповість професійна КОМАНДА ПОЛІГРАФІЇ 306 ЧЕРКАСИ-КИЇВ-Україна, яка вже має багаторічний досвід та відповідну вагу в поліграфічному середовищі.
Ринок друкарських послуг на Черкащині представлений різними компаніями: від простеньких, що займаються дрібними замовленнями, до великих рекламних агентств. Наша компанія – це унікальне поєднання обох цих сегментів. Ми можемо все! Не цураємось виконувати хитромудрі завдання, а також заповзято беремось за розробки масштабних рекламних проектів.
Діяльність Поліграфії 306 визначають:
Широкий спектр продукції. Наш професійний кейс нараховує понад 1000 різних рішень, здатних задовільнити потреби як простих громадян, так і бізнес-структури в якісній рекламній продукції:
– Поліграфічні послуги (календарі, фотографії, виготовлення листівок, стенди, пластикові картки, книги, журнали);
– Виготовлення сувенірів в Черкасах (магніти, бейджі, брендований одяг, посуд, сувенірний шоколад);
– Терміновий оперативний друк в м.Черкаси (ксерокопія документів, ламінація документів, тиражування).
– Виготовлення зовнішньої реклами та широкоформатний друк (виготовлення рекламних вивісок, банерів, сітілайтів, лайтбокси, стенди тощо).

Висока якість. І це стосується не лише продукції. Наші менеджери дотримуються відповідних корпоративних стандартів, один з яких – утримати клієнта не лише досконалим рівнем виконаних робіт, дбайливим розуміння суті питання, а й налагодженням позитивних контактів із замовником. Більшість працівників з нами ледь не з першого дня існування компанії – це профі, які створили імідж та стали фундаментом нашого професійного існування.

Застосування комбінованих рішень. Ми є підприємством повного циклу і уникаємо допомоги посередників. Маємо штат менеджерів, дизайнерів і спеціалістів із підготовки матеріалу до друку та його обробки після. Новітнє обладнання допомагає вирішувати завдання будь-якої складності від простого календарика до багатоетапного процесу виготовлення книг швидко, злагоджено і якісно.

Приваблива вартість послуг. На перший погляд дехто вважає, що процес виготовлення поліграфічної продукції, наприклад, Друк на чашках – це щось елементарне і нема там за що платити такі гроші, он їх тих чашок повно в будь-якому магазині і ціна вдвічі дешевша. Проте такі мислителі чомусь не йдуть купувати стандартний масмаркетний продукт, а звертаються за індивідуальним проектом. І саме це вже є підставою для певного ціноутворення, адже будь-яка типографська операція – це складний процес, що вимагає праці не одного професіонала, а також наявності відповідних друкарських та інших спеціалізованих машин. Звісно керівництво та КОМАНДА ПОЛІГРАФІЇ 306 ЧЕРКАСИ-КИЇВ-Україна намагаються порадувати своїх споживачів «приємною» ціною. Задля цього ми постійно займаємось оптимізацією, де це доцільно, модернізацію технічного парку та налагодженням безперебійних зв’язків із постачальниками витратних матеріалів.

Технічні потужності. Поліграфічний центр 306 на ринку вже понад 15 років і має на озброєнні сучасне поліграфічне обладнання. Ми оперативно реагуємо на зміни в медіапросторі і готові будь-якої миті впроваджувати інноваційні новинки. Професійно вибране оснащення – це не тільки технічна перевага серед конкурентів, а й кращі показники в якості та зниження собівартості продукції.

КОМАНДА ПОЛІГРАФІЇ 306 ЧЕРКАСИ-КИЇВ-Україна – колектив знавців своєї справи, орієнтований на виконання будь-яких завдань та об’єднаний спільною метою.

This site is registered on wpml.org as a development site.