facebook
Каталог товарів
Борди

Борди

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДРУК БОРДІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Борди друкуються на високоякісному папері з вологостійким покриттям. Таку продукцію можна використовувати на будь-якій поверхні, адже вона має гарні технічні показники.

ВИГОТОВЛЕННЯ ТА ДРУК БОРДІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

 

Зовнішня реклама – один із найефективніших видів промоції власного бренду. Майданчиками для розміщення зовнішньої реклами є таблички, вивіски, вітрини, сітілайти, штендери, плакати, постери і т.д. Але найпопулярнішим зостається борд.

Виготовлення та друк бордів у Черкасах та Києві – затребуваний вид реклами, перевагою якого є постійне нагадування споживачеві про бренд, завдяки донесенню до першого короткого рекламного повідомлення.

Борд (або як його ще називають білборд, рекламний щит чи просто щит) – конструкція, що складається із металевого каркасу та розміщеного на ньому рекламного оголошення, виготовлене за допомогою широкоформатного друку. Найпопулярніший розмір бордів – 6х3 м.

 

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням рекламних бордів.

 

Білборди завдячують своїй популярності тому, що швидко привертають увагу перехожих та водіїв, які проїжджають повз борд, рекламний продукт, слоган та фірмові кольори з цієї рекламної площини надовго запам’ятовуються цільовій аудиторії. А саме візуальне сприйняття бренду найкраще викарбовується у пам’яті людини та спонукає її до необхідної бренду цільової дії – покупки, оренди, користування послугою і т.д.

Борди – дуже конкурентний вид зовнішньої реклами. Виділитися на тлі конкурентів (брендів, які також використовують цей рекламний майданчик для промоції свого бренду) досить важко, але не неможливо. Для цього необхідно подбати про декілька складових успішного використання бордів у своїй рекламній кампанії:

  • місце розташування борда (що більший трафік біля борду, то краще);
  • надійність кріплень;
  • підсвічування борду (найкраще обрати борди із вмонтованим у конструкцію освітленням. Так ваш борд працюватиме на бренд не тільки вдень, а й вночі);
  • дизайн макету борду.

 

Дизайн макету борду останній у цьому списку пункт, але не остання по важливості складова успішної промоції. Так, ви, звісно ж, можете звернутися у нас поліграфічний центр уже із готовим дизайн-макетом, а можете скористатися послугами наших дизайнерів. Дизайнери поліграфії 306 – професіонали із багаторічним досвідом роботи, кваліфіковані фахівці, які подбають про те, аби ваш борд повністю відповідав вимогам сучасних споживачів, чітко доносив до аудиторії рекламне повідомлення та, звісно, відповідам усім вашим побажанням.

 

Борди піддаються постійному впливу довкілля: вигорання на сонці, дощі, сніг, налипання льоду та снігу, сильний вітер. Аби рекламні щити були довговічними та якомога довше зберігали презентабельний вигляд їх друкують на дуже якісному папері. Поліграфія 306 використовує для цього  папір Blueback.  У цього паперу шарувата структура та спеціальне покриття, що робить друк борду якісним, а також не пропускає світло. Головна особливість цього паперу – він із тильного боку має блакитне покриття, яке і робить його таким, що не просвічується. Зворотний бік блакитного кольору має клейку поверхню. Тобто новий банер, надрукований на Blueback, можна клеїти, не знімаючи попереднє зображення, що спрощує процеси монтажу.

 

Поліграфічний центр 306 допоможе вам не тільки із друком бордів, а й із їхнім монтажем та демонтажем.

 

Серед переваг використання бордів у своїй рекламній кампанії:

  • дешевизна друку;
  • високий відсоток залученості цільової аудиторії;
  • стійкість та довговічність (за умови якісного друку);
  • гарний іміджевий та репутаційний інструмент;
  • підвищення конкурентоспроможності.

 

Виготовлення та друк бордів Черкаси-Київ – один із найефективніших способів промоції бренду, спосіб виділитися на тлі конкурентів, охопити величезну кількість потенційних клієнтів за відносно невелику суму.

This site is registered on wpml.org as a development site.