facebook
Каталог товарів
Полотно

Полотно

Ультрафіолетовий Друк на Полотні в Черкасах – Києві

Друк на полотні – оригінальний спосіб зберегти улюблене зображення. Полотно чудово тримає фарби і витримує коливання температури. До того ж це може стати гарним подарунком або вишуканою прикрасою в інтер’єрі. Широкі можливості технології УФ-друку і доступна вартість матеріалу роблять послугу фотодруку на полотні дуже популярною і затребуваною.

Приклад наших робіт

ДРУК ФОТО НА ПОЛОТНІ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – Україна

Друк фото на полотні – Черкаси  Київ – Україна –  популярна та доволі затребувана послуга сьогодення. Завдяки  їй ви матимете можливість постійно бачити своїх найрідніших людей, друзів та знайомих. Це чудовий подарунок на дні народження, весілля, Новий рік та інші свята. На полотні ви можете розмістити не лише фото із свого оточення, а й зображення природи, тварин, геометричних фігур, знаменитостей, якісь особливі світлини.

Поліграфічний центр 306 друкує фото на полотні.

Розмір, форма, колір – все обирається за вашими побажаннями. Можливе виготовлення фото нестандартного формату. Професійні дизайнери Поліграфічного центру 306, допоможуть втілити всі ваші вимоги та обрати найкраще для вас. Ще один із варіантів це – можливість виготовити друк фото за вашим готовим макетом за узгодженням наших редакторів..

Чому ж варто замовити друк фото на полотні?

По-перше, таке фото – це відмінне доповнення до будь-якого інтер’єру.

По-друге, ви маєте можливість приховати якісь недоліки на стіні чи перекрити непривабливу поверхню.

Друк фото на полотні – це відображення надрукованої світлини або картини за допомогою струменевого принтера, з високою якістю нанесення на полотні та подальшим покриттям міцним лаком. Такі картини виготовляються на професійному обладнанні, з використанням оригінальних пігментних чорнил. До речі, ці чорнила не вигорають при потраплянні сонячного світла та не шкідливі для дітей і розміщення у дитячих кімнатах.

Світлини друкуються на фотополотні. Це –  правильно підібрана, спеціальна тканина, , на яку потім наносять зображення.

Друк фото на полотні – Черкаси- Київ – Україна у Поліграфічному центрі 306  виготовляється на різних видах матеріалу: натуральний Gloss 340гр\м2, натуральний Matt 340 гр\м2, синтетичний Matt 240гр\м2.

Поліграфічний центр 306 має такі види друку на полотні:

  • з натяжкою на підрамник;
  • підрамник  без натяжки.

Фотографія – відображення на папері яскравих важливих моментів нашої пам’яті. Завдяки фотодруку ви маєте можливість не лише споглядати картину вашого реального життя, а й доторкнутися до неї. Незважаючи на цифрову епоху сучасного світу ми впевнені, що електронне зображення не в змозі витіснити тактильне відчуття, можливість вдихнути запах фарби та отримати ностальгію. Використовуючи інноваційні та сучасні методи друку кожен може втілити в реальність свої нестандартні уявлення та бажання створити оригінальні фото.

Для виготовлення якісного зображення на полотні потрібно обирати оригінальні фото, які зберігаються на  комп’ютері або ж на інших носіях. Не рекомендується для друку фото на полотні використовувати світлини з соціальних мереж, бо вони маленького розміру. Відповідно, при друкуванні стають не чіткими і виглядають не привабливо. Також, за потреби, ви можете скористатися послугами наших професійних дизайнерів, які скорегують та відредагують ваше зображення, для отримання відмінного та стильного фото.

Ми можемо виготовити такі розміри зображення: 400*300 мм, 600*400 мм, 700*500 мм, 900*600 мм, 1100*800 мм, 1000*1000 мм, 1300*1100 мм, 1600*1300 мм.

Головні переваги даного методу друку:

  • яскравість світлини,
  • збереження спогадів,
  • помірна ціна,
  • можливість втілити свої ідеї та фантазії,
  • швидкість виготовлення,
  • оригінальний подарунок.

Друк на полотні дозволяє підкреслити яскравість фарб, текстуру та деталі зображення. Професійні плотери Поліграфічного центру 306 дозволяють виготовити неперевершений якісний друк з широким спекторм кольорів та удосконаленими тіньовими відтінками. Завдяки високій роздільній здатності друку ви отримуєте насичені світлини з чіткими кольорами, відтінками та переходами.

Друк фото на полотні – Черкаси – Київ – Україна виготовляється доволі швидко. Доступна ціна та якісний друк дозволяють вам отримувати насолоду від споглядання на гарні фото та можливість змінити або прикрасити інтер’єр будь-якого приміщення.

This site is registered on wpml.org as a development site.