facebook
Каталог товарів
Дипломи, сертифікати

Дипломи, сертифікати

ДРУК – Дипломів – Грамот – Сертифікатів – Подяк – Черкаси

Де б ми не навчались, де б не виступали чи змагались – скрізь ми отримуємо певну відзнаку за наші успіхи. Поліграфічний центр 306 пропонує впроваджувати у цей вид поліграфії корпоративний стиль компанії (логотип, фірмова символіка, печатка підприємства, голограма) чи тематичну спрямованість (якщо, наприклад, диплом за участь у спортивних змаганнях, то і зображення на відзнаці буде відповідне). Такий підхід до виготовлення продукції щораз підкреслюватиме солідність заходу, респектабельність компанії і відповідний рівень досягнутих успіхів. Тож, ми пропонуємо:

  • Розробку унікального дизайн-макета (від простих – в усіх однаковий до персональних).
  • Виготовлення з різних матеріалів (крейдований папір, дизайнерський картон).
  • Захист продукції ламінацією.
  • Для особливих випадків виготовляємо подяки на дерев’яних дощечках з металевими пластинами, на пластику, на акрилі.
  • Наносимо голограми, нумерацію, лак, фольгу.

Приклад наших робіт

Виготовлення – Друк Дипломи, сертифікати Черкаси, Київ, Україна

є специфічним напрямком діяльності Поліграфічного центру 306, адже ці елементи друкованої реклами входять до складу так званої нагородної атрибутики, виготовленої за індивідуальним замовленням.

Поліграфічні вироби є головним маркетинговим комунікатором, засобом пропаганди у будь-якій сфері діяльності. Вони створюють імідж, допомагають у боротьбі за клієнта та є засобом досягнення некомерційних цілей. Зовнішнє художнє оформлення розраховане, в першу чергу, на зорове сприйняття. Така продукція більш індивідуалізована, ніж інші засоби масової інформації, та орієнтована на вузьку аудиторію. Умовно вона поділяється на такі види:

Продукція ділового планування. ЇЇ визначає обов’язкова наявність логотипу, фірмового маркування, дотримання корпоративної стилістики. Без неї не обходиться жодна ділова зустріч, конференція, переговори, семінари. Вона затребувана і в організації ділової кореспонденції. Персоналізована поліграфія підтримує відповідний статус компанії, формує її позитивний образ, сприяє упізнаваності бренда та лояльного ставлення до предмету рекламування. До цієї категорії відносять: візитки, блокноти, брошури, папки, конверти, бланки.

Рекламно-інформаційні вироби поширюються у ході виставок, акцій та масових заходів. Їх мета – привернути увагу потенційних клієнтів до певної продукції, торгової марки чи сфери діяльності (листівки, календарики, флаєра, листівки).

Видавнича продукція (книги, журнали, методичні посібники, довідники);

VIP-кореспонденція. Сюди відносяться усі види фірмових вітальних листівок та ілюстровані запрошення на заходи, концерти, презентації, листи подяки.

 

Серед усього різноманіття Поліграфічні послуги слід виділити продукцію нагородного призначення, виготовленої друкарським способом. У нашому Поліграфічному центрі 306 ви завжди можете замовити Виготовлення – Друк Дипломи, сертифікати Черкаси, Київ, Україна. Наш дизайнерський доробок містить чимало цікавих зразків, які кожен можете адаптувати під себе, або взяти за основу. А якщо ви бажаєте виготовити подібний товар в ексклюзивному варіанті, наприклад, до свята, ювілею, весілля, корпоративу ми радо вам допоможемо.

Найчастіше нагородні документи використовуються зі спонукальною метою або констатацією факту певного досягнення (індивідуального чи групи осіб) в будь-якій галузі. Це можуть бути, наприклад, грамоти для переможців спортивних змагань, за участь у творчих конкурсах, громадських акціях, волонтерській діяльності. Сертифікати є показником професіоналізму, їх видають в якості підтвердження певного рівня знань, кваліфікацій, категорій. Існують сертифікати якості та подарункові сертифікати. Ще одним офіційним документом є диплом, який свідчить про участь у заходах, закінчення курсу навчання, отримання наукового статусу. Такими «цінними паперами» не гріх хизуватись, тому вони часто прикрашають так звані куточки слави в офісах, закладах, холах, в місцях торгівлі.

Основою для цього виду персоналізованої поліграфії є крейдований папір або картон, іноді дизайнерські текстуровані види. Формат обирає замовник, стандартними є А4 (210х297 мм) та A3 (297×420 мм).

Для надання виразнішої привабливості ми використовуємо додаткові способи обробки, такі як:

Ламінація (сприяє зносостійкості, може бути глянцева, матова чи текстурована).

Фольгування позбавляє буденності, додає святковості та витонченості.

Тиснення використовується, якщо є потреба в створенні ефекту об’ємності певних елементів чи літер.

УФ- лакування додасть вишуканого глянцевого блиску окремим фігурам або всьому витвору.

Звернувшись до нашого Поліграфічного центру, ви отримаєте якісну друковану поліграфічну продукцію, виконану на новітньому технічному обладнанні. Ми застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта, гарантуємо оперативність та контроль на усіх ланках (від виготовлення проекту до фінішної обробки) та гнучку цінову політику. Ознайомитись із готовими зразками Виготовлення – Друк Дипломи, сертифікати Черкаси, Київ, Україна ви можете на нашому сайті.

This site is registered on wpml.org as a development site.