facebook
Каталог товарів
Блокноти

Блокноти

ВИГОТОВЛЕННЯ – ДРУК – БЛОКНОТІВ – ЧЕРКАСИ – ПОЛІГРАФІЯ

Блокнот – необхідний атрибут для ділової людими. В силу своєї універсальності, блокноти залишаються ефективним маркетинговим інструментом.

Приклад наших робіт

Виготовлення – Друк Блокнотів Черкаси, Київ, Україна
є частиною іміджевої поліграфії та пріоритетним напрямком в професійній діяльності Поліграфічного центру 306. Друкована продукція із нанесеними на неї опізнавальними ознаками певного бренду, на кшталт, логотип, емблема, фірмовий слоган, графічний малюнок чи персонаж, – створює гарне враження та сприятливе відношення до товару, послуги чи фірми, а відповідно формує логічний асоціативний ряд. А до того, персоніфікація будь-яких виробів позбавляє їх одноманітності і знеособлення. Ідентифікувати можна різну канцелярію і не тільки: ручки, флешки, листівки, блокноти, щоденники, паперові блоки для запису, конверти, предмети широкого вжитку (фляги, прапори, одяг). Така продукція широко застосовується як контактний матеріал між рекламодавцем і потенційним споживачем і є гарантом того, що чим частіше ви користуватиметесь таким корпоративним подарунком, тим більш упізнаваним буде ваш бренд. Поліграфія в Черкасах пропонує багатий вибір матеріалів, неосяжність дизайнерських задумів та способів передачі друку.
Одним із найефективнішим маркетинговим інструментом у процесі просування бізнесу залишається Виготовлення – Друк Блокнотів Черкаси, Київ, Україна у фірмовому стилі.
Що таке блокнот нам добре відомо ще з дитинства – це аналог зошита, який може мати різні форми та способи з’єднання аркушів. Його основне призначення – стати основою для нотаток. Залежно від важливості цих записів люди обирають певний різновид: від невеличких «склеротичок» із відривними папірцями до солідних іміджевих органайзерів. Нанесення на копібук фірмових ознак підкреслить його індивідуальність і статусність та стане невід’ємним елементом вашої корпоративної культури та потужним носієм реклами.

По-перше, наші дизайнери розроблять якісний та оригінальний макет, який влучно виділить вашу компанію на тлі інших конкурентів, а менеджери зорієнтують у різноманітності форм та способів виготовлення. Обкладинка – це перше, що потрапляє у поле зору, тому варто максимально задіяти цю рекламну площину. Її виготовляють із цупкого паперу, а для більш тривалого використання та запобігання механічним ушкодженням застосовують ламінацію. Дієвим буде нанесення рекламного посилання на сторінках внутрішнього блоку, наприклад вгорі чи внизу (назва компанії, її адреса, номери телефонів, перелік послуг, графік роботи) або напівпрозорого водяного знаку, емблеми чи логотипу по середині сторінки.

По-друге, існують різні варіанти скріплення листків внутрішнього блоку. Це може досягатись за допомогою термоклею, скоби чи металевої пружини. У нашому Поліграфічному центрі 306 ви можете замовити блокноти на будь-який смак.

По-третє, ми використовуємо в роботі лише якісні матеріали: для внутрішніх сторінок – крейдований папір високої якості 80 г/м2, для обкладинки – картон чи дизайнерський папір. Для оздоблення застосовуємо: тиснення фольгою, перфорацію, фігурну вирізку, закруглення кутів, ламінацію.

Поліграфічний центр 306 – це місце, де ви стовідсотково знайдете потрібні для себе та вашого бізнесу брендовані сувенірні вироби, стильні аксесуари та атрибути ділового стилю. Ми пропонуємо:
– Поліграфічні послуги (виготовлення листівок, флаєрів, календарів, календариків, візиток, пластикових карток, дипломів, сертифікатів);
– Виготовлення сувенірів в Черкасах (друк на текстильних виробах, полотні, склі, металі, дереві, пластику, кераміці);
– Друк, виготовлення рекламних банерів;
– Терміновий, оперативний друк в м. Черкаси (сканування, копіювання, множення, ламінування);
– Виготовлення зовнішньої реклами;
– Виготовлення Рекламних Вивісок;
– Широкоформатний друк.

Виготовлення – Друк Блокнотів Черкаси, Київ стане незамінним атрибутом вашої трудової діяльності.

This site is registered on wpml.org as a development site.