facebook
Каталог товарів
Банери

Банери

ВИГОТОВЛЕННЯ – ДРУК – РЕКЛАМНИХ БАНЕРІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

Банери широко представлені у вуличній рекламі. Друк наноситься на банерне полотно, яке потім натягується на основу. Якість передачі кольору має високі показники, така реклама стійка до складних погодних умов. Строк її експлуатації досить тривалий.

Приклад наших робіт

Зовнішня реклама Виготовлення / Друк Банерів для зовнішньої реклами – Черкаси – Київ
займає почесне перше місце серед усіх можливих видів маркетингової стратегії. Яскравим її представником є відомий усім банер – габаритна конструкція з повідомленням, що спонукає споживача звернути увагу на певний товар чи послугу.
Такі рекламні щити розраховані на візуальне сприйняття інформації, тому розташовуються, як правило, в місцях інтенсивного руху автотранспорту, на узбіччі доріг, поблизу торгівельних чи бізнес-центрів, в місцях найбільшого скупчення громадян (центр міста, туристичні локації, зупинки громадського транспорту), а також можуть прикрашати фасади будівель. Основним їх призначенням є:

– великий формат та кольоровий акцент безперечно потрапляють у поле зору максимальної кількості спостерігачів (перехожі, водії, пасажири), що значно розширює цільову аудиторію та формує позитивне відношення до певного бренду.
– Яскравий та змістовний контент сприяє створенню позитивного іміджа компанії або інформує споживача про очікувані сезонні розпродажі, відкриття нових філіалів, магазинів, об’єктів сфери обслуговування чи оновлення продукції.
– Банери іноді виступають і в якості інтер’єрного декоративного рішення, наприклад, під час проведення різних івентів, корпоративів, виставок, сімейних свят.
– В основі цього різновиду зовнішньої реклами – цупка банерна тканина з нанесеним на неї зображенням фотографічної якості за допомогою широкоформатного друку, що гарантує точну передачу кольору і високий рівень деталізації.

Поліграфічний центр 306 – Терміновий, оперативний друк в м. Черкаси пропонує Виготовлення / Друк Банерів для зовнішньої реклами – Черкаси – Київ. Ми втілимо в життя всі ваші маркетингові ідеї:
По-перше, продукція повинна привертати увагу, тому важливо розробити влучний дизайн, дотримуючись певних корпоративних вимог. Врахуйте те, що повідомлення на банері, розташованому, наприклад, вздовж траси чи на перехресті доріг, має лише кілька секунд, щоб потрапити у поле зору потенційного споживача, сфокусуватись і закарбуватись у свідомості. А відповідно варто не перевантажувати рекламне поле зайвою розлогою інформацією, дрібним невиразним шрифтом чи неякісними картинками. Прислухайтесь до порад наших спеціалістів: текст має бути лаконічним і структурованим із яскраво вираженим візуальним ефектом.

По-друге, запропонуємо вам обрати відповідний матеріал. Залежно від способу та місця використання за основу можна обрати банерну тканину, папір, полотно, сітку, популярним є Друк на плівці. Для вуличних рекламних носіїв доцільною буде банерна тканина – це вінілове полотнище, яке має різну щільність. Саме вона найбільше впливає зносостійкість готового виробу, ну й відповідно на його вартість.

По-третє, узгодимо технічні моменти, такі як: встановлення люверсів, склеювання, спаювання, спосіб монтажу.

По-четверте, оскільки наш поліграфічний центр не використовує посередницькі послуги, то цінова політика доволі придатна.
Компанія Поліграфічний центр 306 на ринку послуг вже понад 15 років. Наші технічні потужності та кваліфікований персонал готові до оперативного виготовлення продукції будь-якого рівня складнощів. Ми пропонуємо Виготовлення / Друк Банерів для зовнішньої реклами – Черкаси – Київ: рекламні вуличні банери, білборди, фасадні банери, ролл-банери, прес воли, банери на день народження, весілля, випускний, корпоративи. Пам’ятайте, інвестуючи в маркетингові технології ви посилює сприйняття бренду, покращуєте репутацію компанії, зміцнюєте свої позиції на ринку товарів і послуг.

This site is registered on wpml.org as a development site.