facebook
Каталог товарів
Постери

Постери

ДРУК ШИРОКОФОРМАТНОГО ПЛАКАТУ – ПОСТЕРУ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Постери – вид широкоформатного плакату, здатний не лише привернути увагу споживачів, а й стати прикрасою офісу чи квартири. Для виготовлення постерів використовуються матовий чи глянцевий фотопапір різної щільності, можливі також текстиль, полотно, вінілова плівка, пінокартон, ПВХ пластик.

Приклад наших робіт

ДРУК ШИРОКОФОРМАТНОГО ПЛАКАТУ – ПОСТЕРУ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

 

Друк широкоформатного плакату-постеру Черкаси-Київ дає змогу ефективно прорекламувати ваш товар чи послугу. До того ж замоволення такої реклами сильно не вдарить по вашому гаманцю, адже виготовлення широкоформатного плакату дуже доступне у фінансовому плані. Саме через це цей вид зовнішньої реклами користується популярністю серед малого бізнесу. Широкоформатний плакат – спосіб зробити вашу рекламу яскравою та помітною. Звісно, постер може бути не тільки рекламним. Ви можете замовити постер чи плакат із будь-яким зображенням для декорування приміщень, офісів та власної квартири, наприклад.

 

Якщо ви не знаєте як краще прорекламувати власний товар чи послугу недорого та ефективно – плакат стане вам у нагоді. А у виготовленні та монтажі реклами вам допоможе поліграфічний центр «306».

 

Широкоформатний постер – один із найпопулярніших видів зовнішньої реклами, різновид широкоформатного плакату. Він може не тільки привернути увагу ваших потенційних споживачів, а й підвищити лояльність аудиторії до вашого бренду, стати показником вашої конкурентоспроможності.

 

Друк широкоформатного плакату, постеру Черкаси-Київ має низку переваг серед інших видів зовнішньої реклами:

  • висока швидкість виготовлення;
  • приємна ціна;
  • видимість та помітність для цільової аудиторії;
  • тираж від 1 шт;
  • довговічність та стійкість до зовнішніх чинників (наприклад, вигорання на сонці).

Найпопулярніші розміри таких широкоформатних плакатів А2 і А1. Але поліграфічний центр 306 має власне потужне виробництво із сучасною технікою, яка дозволяє нам не обмежуватися стандартами, а друкувати плакати та постери будь-якого розміру. Також завдяки власному виробництву ми працюємо без посередників, а тому виготовлення вашого плакату у нас займе менше часу. До того ж так ви можемо гарантувати якість виготовленої продукції. Для виготовлення плакатів та постерів ми використовуємо якісний папір підвищеної міцності чи фотопапір (матовий, глянцевий, різної щільності), можливі також текстиль, полотно, вінілова плівка, пінокартон, ПВХ-пластик.

 

Якщо ви обрали як рекламу друк широкоформатного плакату чи постеру треба дуже уважно поставитися до того, що саме ви збираєтеся нанести на нього: зображення має бути релевантним вашому продукту та цільовій аудиторії, текст повинен бути читабельним, а загальний вигляд плакату не повинен сильно «вибиватися» із екстер’єру чи інтер’єру. Розробити такий дизайн постеру досить непросто. Саме тому ви завжди можете надати нашим менеджерам уже готовий дизайн-макет плакату, або ж звернутися за кваліфікованою допомогою до нашого штату дизайнерів. Всі вони професіонали із багаторічним досвідом роботи. Вам швидко допоможуть втілити у життя всі задуми, зробити рекламу яскравою, помітною та, найголовніше, ефективною.

 

Виготовлення плакату та постеру неймовірно вигідне рішення. Це недорогий вид реклами, доступний спосіб оновити чи освіжити інтер’єр вашого офісу чи квартири. На плакати також можна нанести будь-яку корисну інформацію та зробити їх частиною навігації у школах, адміністративних будівлях, лікарнях. А якщо на інформаційний плакат нанести логотип вашої компанії, то він виконуватиме уже подвійну функцію: рекламну та інформаційну (що круто: така реклама не викликатиме роздратування у аудиторії, адже буде нативною, а тому лояльність до вашої компанії тільки зросте).

 

Тому якщо ви хочете просто, ефективно та не дуже дорого прорекламувати свій товару чи послугу, то плакат – це саме те, що ви так довго шукали. Друк широкоформатного плакату-постеру Черкаси-Київ допоможе вам досягти своїх маркетингових цілей.

This site is registered on wpml.org as a development site.