facebook
Каталог товарів
Наклейки

Наклейки

ВИГОТОВЛЕННЯ – ДРУК НАЛІПОК – НАКЛЕЙОК – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

Наліпки допомагають ідентифікувати товар. На них може бути нанесений штрих-код, назва товару, опис продукції. Цей вид поліграфії складається з двох шарів: нижній – папір і верхній – липка етикетка з зображенням. Друк виконується на самоклеючій плівці у будь-яких розмірах і об’ємах.

Приклад наших робіт

ВИГОТОВЛЕННЯ – ДРУК НАЛІПОК – НАКЛЕЙОК – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

 

Виготовлення-друк наліпок-наклейок у Черкасах та Києві – вже невід’ємна частина життя кожного із нас: на коробках, упаковках товарів, пляшках, навчальних зошитах, автомобілях – скрізь із нами ці маленькі рекламні носії.

Наклейки – бюджетний, але дуже потужний інструмент оф-лайн маркетингу. Це один із найпростіших та водночас найкреативніших способів заявити про себе, розповісти аудиторії та конкурентам про свій бренд. Це також спосіб в рази підвищити впізнаваність, лояльність клієнтів, зробити бренд індивідуальним та оригінальним.

Поліграфічний центр 306 займається друком наліпок та найлейок.

Наклейки – вид поліграфічної продукції, що має два шари: перший клейкий, другий – паперовий із комерційною інформацією. Їх використовують для створення етикеток, цінників, штрих-кодів, для пакування товарів, подарунків, канцелярії і т.д. Цей вид поліграфії прекрасний тим, що його можна використовувати як фірмовий елемент брендингу під час пакування, так і як самостійний рекламний носій. Ефективність використання наліпок-наклейок часто залежить від креативності дизайну та правильності підібраного для друку матеріалу.

Маєте свій макет для наліпок? Чудово. Ні? Тоді ми радо запропонуємо вам допомогу наших професійних дизайнерів, кваліфікованих фахівців із багаторічним досвідом роботи. Вони врахують всі ваші побажання, особливості продукції та місць розміщення наліпок і розроблять вас дизайн-макет наліпок так, щоб цей вид поліграфії точно окупився, підвищив рівень лояльності ваших клієнтів до вас та, звісно ж, приніс прибуток.

Виготовлення-друк наліпок у поліграфічному центрі 306 відбувається на декількох видах матеріалу: самоклеючий папір EXTRA, плівка біла матова, плівка прозора матова, плівка біла глянцева, плівка прозора глянцева, самоклеючий папір кольоровий. А також із декількома видами ламінування готових наліпок: глянець, мат, ULTRA BOND мат, ULTRA BOND глянець, soft-velvet.

Рекламні наліпки бувають квадратними, прямокутними, круглими, овальними, фігурними – ви обмежені тільки формою вашої продукції, якщо йдеться про пакування та власною фантазією.

Серед переваг використання наліпок можна виокремити:

  • ефективність витрат. Це дуже окупний спосіб рекламування та інформування про діяльність аудиторію та конкурентів;
  • простота використання. Аби нанести цей вид реклами на продукції вам не потрібні додаткові конструкції та помічники;
  • дешевизна. Декілька тисяч наліпок коштуватимуть приблизно так само як один великий постер чи плакат;
  • прості вимоги до підготовки макету;
  • багатофункційність. Наліпки та наклейки можуть бути як окремим видом реклами, так і доповненням до пакування або позначкою про відмітку бренду (еко, без гмо, переможець року у);
  • широка географія. Аби поширити свої наклейки по Україні не треба наймати спеціальний транспорт. Все легко можна зробити по пошті, використавши для цього маленьку коробочку;
  • сезонний маркетинг. Дешевизна та маленькі розміри дозволяють виробникам замовляти невеличкі тиражі наліпок для сезонних товарів та перевірки нових маркетингових гіпотез.

 

Поліграфічний центр 306 також займається виготовленням стікер-паків – пластинки із фірмовими наліпками для брендів. Вони особливо популярні серед молоді, яка любить прикрашати стікерами щоденники, ноутбуки, полички, чохли телефонів.

 

Наліпки – вид поліграфічної продукції, яка допоможе підвищити ваші прибутки, зробити вашу аудиторію лояльнішою, а бренд впізнаванішим. Виготовлення-друк наліпок-наклейок Черкаси Київ – простий, ефективний та економний спосіб рекламування.

This site is registered on wpml.org as a development site.