facebook
Каталог товарів
Копіювання / сканування

Копіювання / сканування

КОПІЮВАННЯ – СКАНУВАННЯ – КСЕРОКС ДОКУМЕНТІВ – ЧЕРКАСИ

Наша робота по скануванню документів забезпечує істотну економію часу і значне зниження витрат наших клієнтів на управління інформацією.

Ми оцифровуємо документи в будь-якому обсязі і незалежно від того, в якому вигляді вони нам надходять.

В процесі роботи наша компанія використовує найбільш передові технології, обладнання та програмне забезпечення для сканування великих масивів даних.

КОПІЮВАННЯ – СКАНУВАННЯ – КСЕРОКС ДОКУМЕНТІВ – ЧЕРКАСИ

 

Копіювання, сканування, ксерокс документів Черкаси – одна із найпопулярніших, найзатребуваніших поліграфічних послуг. Це, мабуть, послуга, яку замовляють щодня і по декілька разів. Ці види послуг замовляють для того, аби зберегти важливі документи (користуватися копіями, аби оригінали не порвалися, не забруднилися, не пошкодилися під впливом зовнішніх чинників), а також для того, аби розтиражувати документ чи важливі папери. 

 

Поліграфічний центр 306 надає послуги із копіювання, сканування та ксероксу документів в Черкасах.

 

Розповімо тепер про кожну із послуг детальніше.

Сканування – процедура, що дозволяє із будь-якого паперового документу (роздруківки, листівки, листа, прозірка презентації, фотографії і т.д.)  цього з зображення у електронному вигляді для подальшого його використання у диджиталі. Здійснюється процес за допомогою сканера – спеціального пристрою для сканування.

 

Копіювання, сканування, ксерокс документів Черкаси буває декількох видів:

  • сканування і розпізнавання тексту. Це найзручніший спосіб перевести паперовий документ у електронний вигляд , а також метод за допомогою якого не втратиться точність та якість документу. Звісно, текст можна перенабрати в ручну, або просто сфотографувати документ, але уявіть, якщо доводиться працювати із книжкою? Навіть уявити страшно скільки часу це може зайняти, а ще не випускаймо із уваги людський фактор: при пере наборі тексту можливість помилки. Відсканована книга «житиме» вічно;
  • сканування у файл – процес перенесення фото, документу, поліграфічної продукції у електронний файл, який потім можна надіслати замовнику поштою чи віддати на будь-якому зручному для нього електронному носієві;
  • розпізнавання та оброблення тексту. Відсканувати можна не тільки текст, а й складні технічні креслення чи таблиці. Відсканувавши це із паперового носія, на комп’ютері відскановані схеми, креслення і таблиці можна легко підправити у фоторедакторах;
  • оброблення зображень та фотографій. Цей вид сканування дозволяє зберегти оригінальні тони, напівтони та кольори фотографії, а також її якість. Фото після сканування так само можна під корегувати у фоторедакторах;
  • оброблення автентичних документів. Багато історичних пам’яток написані від руки, або просто дуже вицвіли, затерлися. Після обережного сканування таких документів спеціальні програми на ком’ютері допомагають відновити відсутні фрагменти тексту, розпізнати та дешифрувати різні елементи частин таких фото, документів, лситів і т.д.

 

Копіювання – процес, за допомогою якого отримують копрії того чи того документа, фото і т.д. Копіювальний апарат (ксерокопію вальний апарат, ксерокс) – машина, призначена  для отримання копій.

Інколи сканер та копіювальна машина з’єднані в один апарат.

 

Всі свої матеріали, фото та документи для сканування або копіювання ви можете принести до поліграфічного центру «306», у якому наші кваліфіковані менеджери приймуть ваше замовлення, передадуть матеріали на виробництво, аби ви отримати якісні копії чи скани своїх документів. Поліграфічний центр «306» має власні виробничі потужності, працює без посередників, а тому гарантує якісно виконану роботу, а також швидкі терміни виконання замовлень.

Якщо із відсканованим або відкопійованим документом треба попрацювати вторинно (відновити якісь фрагменти документу або додати щось до електронного формату файлу) ви можете звернутися за допомогою до наших професійних дизайнерів. Вони фахівці із багаторічним досвідом роботи допоможуть вам довести відскановані файли до ідеалу.

Копіювання, сканування, ксерокс документів Черкаси – послуга, яку ви можете замовити у поліграфічному центрі 306 та бути впевненими, що її виконають швидко та якісно.

This site is registered on wpml.org as a development site.