facebook
Каталог товарів
Банерна сітка

Банерна сітка

БАНЕРНА СІТКА ДЛЯ ФАСАДІВ БУДИНКІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

Банерна сітка використовується для габаритної настінної реклами (наприклад, щоб прикрити фасад будівлі, яка реконструюється). Здатна утримувати будівельне сміття та пил, але при цьому пропускає світло, що особливо важливо, якщо в будівлі живуть чи працюють люди. Не піддається впливу несприятливих погодних умов, легка в монтуванні.

Виготовлення Банерної сітки для фасадів будинків – Черкаси – Київ є одним із різновидів зовнішньої реклами, мета якої максимально ефектно справити враження на свідомість та створити тісний візуальний контакт з потенційним споживачем. До розряду вуличної реклами відносять: банери (інформативні щити, розташовані вздовж доріг), лайтбокси (світлові короби), афіші, Виготовлення Рекламних Вивісок, Виготовлення Вивісок, що світяться в Черкасах, банерні сітки.

Усі ці широкоформатні вироби розташовуються на вулиці із застосуванням відповідних конструкцій. Така рекламація зайняла «почесні» місця вздовж магістралей, на перехрестях доріг, у місцях найбільшого скупчення населення. Незважаючи на те, що вона має габаритні об’єми та розрахована на цілодобову демонстрацію, вона потрапляє у поле зору людини лише на кілька секунд, тому важливо грамотно підійти до створення макету – візуалізація має бути влучною, проте лаконічною (застосувати прості шрифти, правильно поєднувати кольори, не використовувати багато картинок, не перевантажувати контент). Сповіщає таке інформаційне табло про товари чи послуги, їх оновлення, сезони розпродажу, спеціальні пропозиції, відкриття чи закриття комерційних структур.

Зовнішня реклама міцно ввійшла в наше життя та стала невід’ємною частиною міської архітектури. Проте час вимагає пошуку нових форматів, які б максимально задовольняли потреби рекламодавців із наявністю додаткових бонусів. Саме такою і виявилась банерна сітка, яку часто можна побачити на будівлях, що реставруються або будуються. Вона не громіздка, як банер, легка в монтуванні і, найголовніше, окрім естетичної функції, має й функціональне навантаження: захищає від розповсюдження будівельного бруду та пилу вулицю і одночасно слугує потужним каналом інформації, адже на неї можна нанести будь-яку рекламу.
Важливі факти про банерну сітку

– Виготовляється з полівінілхлориду (ПВХ), має невелику вагу, нею можна покривати великі площини.
– Матеріал має високі експлуатаційні показники: на нього не впливають ніякі зовнішні подразники та погодні умови. Витримує високе вітрове навантаження.
– Сітка пропускає повітря і світло, що особливо важливо, коли за фасадною огорожею працюють люди.
– Полотно гарно піддається друку – фарба лягає рівномірно, швидко вбирається та висихає, не вигорає з часом.
Банерна сітка багатоваріативна, найчастіше її використовують як фальшфасад для недобудованих об’єктів, як елемент концертних чи театральних декорацій, а також для оформлення інтер’єрів.
Поліграфічний центр 306 вже багато років пропонує різноманітні поліграфічні послуги, Виготовлення зовнішньої реклами, Виготовлення сувенірів в Черкасах, Терміновий, оперативний друк в м. Черкаси, Виготовлення Банерної сітки для фасадів будинків – Черкаси – Київ. Ми друкуємо на всьому, в тому числі і на банерній сітці. Найчастіше застосовується:
– Широкоформатний друк. Наше технічне оснащення дозволяє створювати поліграфічну продукцію шириною до 3 метрів. Для цього використовуються струменеві плоттери та сольвентні чорнила (банери, афіші, фотошпалери, стенди, фотографії, плакати).
– За допомогою ультрафіолетового друку можна наносити зображення на будь-яку пласку поверхню (метал, кераміка, пластик, скло). Як результат, отримуємо яскраве відтворення малюнку різних кольорів, і навіть білого, стійке до механічних пошкоджень та впливу атмосферних явищ.

Кваліфікований персонал нашого центру об’єктивний в своїх рекомендаціях, враховуючи специфіку діяльності клієнта, запропонує комплексне вирішення поставленого завдання: від створення макету до монтажу.
Виготовлення Банерної сітки для фасадів будинків – Черкаси – Київ – популярна і доволі бюджетна послуга, до якої часто вдаються забудовники.

This site is registered on wpml.org as a development site.