facebook
Каталог товарів
Ламінування

Ламінування

ЛАМІНУВАННЯ ДОКУМЕНТІВ – ЧЕРКАСИ – ПОЛІГРАФІЯ 306

Ламінування – процес нанесення на поліграфічну продукцію прозорої плівки. Основним завданням та метою ламінування є захист готової друкованої продукції від впливу зовнішніх факторів та значне продовження терміну її експлуатації. Ламінування захищає як від вологи та пилу, так і механічного впливу.

Приклад наших робіт

ЛАМІНУВАННЯ ДОКУМЕНТІВ – ЧЕРКАСИ – ПОЛІГРАФІЯ 306

 

Ламінування документів Черкаси Поліграфія 306 – надзвичайно популярна та затребувана послуга. Ламінування – це процес покриття друкованої продукції прозорою плівкою. Основною метою замовлення такого виду послуг є збереження цілісності документів, важливих посвідчень, фото і т.д. Ламінування захищає поліграфічну продукцію від зовнішніх механічних пошкоджень, запобігає потраплянню на документ пилу, вологи та плісняви. Такий захист значно подовжує термін експлуатації того чи того документу. До того, варто зазначити, що ламінування жодним чином не перешкоджає скануванню чи будь-якій іншій роботі із документами.

Поліграфічний центр 306 надає послуги із ламінування у Черкасах.

Частіше всього клієнти, які звертаються за цією послугою до нас ламінують студентські та учнівські квитки, дипломи, сертифікати, грамоти, відзнаки, ідентифікаційні коди.  Але власні виробничі потужності та сучасне обладнання нашого центру дозволяє нам надавати послуги із ламінування будь-яких навіть найнестандартніших розмірів продукції від А6 до А0, а також за вашими власними індивідуальними розмірами. 

Якщо порівнювати ламінування документів із нанесенням на нього лаку, то процедура ламінування проходить в рази швидше, трішки потовщує товщину паперу, що також збільшує термін експлуатації. Але щоб якісно виконати цю послугу треба звернутися до професіоналів та ознайомитися із видами ламінування. Ламінування документів Черкаси Поліграфія 306  буває двох типів – холодне та гаряче.

Холодне ламінування – процес, під час якого ламінувальну плівну наносять на документ зі спеціальним клейовим складом та за допомогою високого тиску. Такий спосіб ламінування використовують для матеріалів, які, логічно, не терплять високих температур – це вся широкоформатна поліграфічна продукція. Через більші габарити ціна цього виду ламінування теж більша.

Гаряче ламінування (або як його ще називають термічне) – відбувається під тиском на високих температурах. Використовують цей вид для ламінування матеріалів, які гарно переносять високі температури. Зазвичай, термічне ламінування використовують для роботи із малогабаритною поліграфічною продукцією, сувеніркою та офісними документами. Це ламінування відрізняється стійкістю, довговічністю та нижчою ціною (бо і розміри продукція для гарячого ламінування менші).

Зі способами ламінування розібралися. Перейдемо до видів ламінування. Їх два – рулонне та пакетне.

Пакетне (або як його ще називають пакетне) ламінування – вид ламінування, під час якого випростовують плівку товщиною від 75 до 250 мкн. Матеріал ламінування закріпляється із двох боків. Як спосіб ламінування тут використовують тільки гаряче (термічне).

Рулонне ламінування – вид ламінування, що передбачає покриття документу плівкою як із одного боку, так і з двох. Часто цим видом ламінування послуговуються, коли працюють із великими тиражами документів.  Як спосіб ламінування тут можна використовувати і гаряче (термічне), і холодне.

Сама плівка для ламінування складається із трьох шарів:

  • поліестер – основа плівки, яка додає документу щільності, еластичності та захисту;
  • поліпропілен – сполучна ланка між шарами плівки, яка вирівнює її поверхню;
  • полівінілхлорид – клейова основа, яка, власне, і примає матеріал для ламінування на поверхні документу.

 

У ламінування є свої особливості: після ламінування документам треба на якийсь час надати спокій, час для «відлежатися», особливо, якщо йдеться про гаряче ламінування, для збереження якості документу краще всього використовувати глянсову плівку (бо матова трохи приглушує кольори), продукти після ламінування не підлягають вторинній переробці.

Ламінування документів Черкаси Поліграфія 306 – спосіб зберегти документи, найцінніші фотографії, грамоти та сертифікати у хорошому стані надовго.

This site is registered on wpml.org as a development site.