facebook
Каталог товарів
Штендери

Штендери

Штендер – переносний рекламний щит

Штендер — вид вуличної односторонньої чи двосторонньої переносної рекламної конструкції . Яскравим прикладом цього виду зовнішньої реклами є стійки, що виносяться, біля пунктів обміну валют, кафе, магазинів. Найчастіше має прямокутну чи арочну форму, встановлюється поблизу об’єктів надання послуг чи торгівлі. Каркас штендера може бути дерев’яним або металевим, рекламне поле – оцинкована сталь, пластик, банерна тканина, останнім часом популярною стала грифельна дошка. Зображення наноситься за допомогою широкоформатного друку чи плівки. 

Беззаперечні переваги штендера:

  • легкість і невимушеність установки:  можна швидко прибрати або переставити в інше місце;
  • невисока вартість дозволяє виготовити кілька вивісок і розташувати їх у різних місцях;
  • оперативність у заміні змісту (це особливо актуально, якщо потрібно постійно змінювати дані, наприклад, меню у кафе);
  • невимушена реклама активно привертає увагу потенційних клієнтів.

Приклад наших робіт

ВИГОТОВЛЕННЯ РЕКЛАМНИХ ШТЕНДЕРІВ ЧЕРКАСИ, КИЇВ, УКРАЇНА

 

Виготовлення рекламних штендерів Черкаси, Київ, Украна – мабуть, один із найпопулярніших видів зовнішньої реклами. Дешево, сердито, актуально та завжди дієво – все це про штендери. Штендери – офіційна назва цього виду реклами, але дуже часто можна також почути, як їх називають спотикачами, стоперами, тротуаркою, переносним щитом. Такі «народні» назви пішли від місця розміщення штендерів – тротуари бульварів, алей, вулиць міста. А спотикаються об них часто, бо вони є надзвичайно популярним та відносно недорогим видом реклами.

Поліграфічний центр 306 виготовляє штендери (спотикачі, стопери, тротуарку, переносний щит) для вашого бізнесу.

Штендер – рекламна переносна контрукція, що складається із рекламної інформації, нанесеної на обрану замовником поверхню та прикріплена до каркасу. Як матеріал для основи тендера найчастіше використовують ПВХ,  оцинковане залізо , алюмінієвий композит, полікарбонат, або ж вініловий банер. Поліграфічний центр 306 працює без посередників, має власне виробництво із сучасним обладнанням, а тому для нанесення промоційних та інформаційних матеріалів на тендер використовують технології цифрового друку або ж плівкову аплікацію. Обидва методи якнайкраще підходять для тендера – рекламної продукції, яка більшу частину часу проводить на вулиці (тротуарі), а тому просто повинна бути стійкою до механічних пошкоджень, вологи (сирості, дощу, снігу, дощу), сильного вітру та подінь від нього, вигорання на сонці та впливу ультрафіолетового випромінювання. Саме таку продукцію гарантує вам наша поліграфія.

Асортимент штендерів дуже великий, а тому ви зможете обрати той, що сподобається та підійте вашому бізнесу найбільше:

  • Т-подібний – металева конструкція, встановлена на опору, що нагадує літеру «Т»;
  • штендер із Click-системою, який дозволяє швидко змінювати зображення на штендері;
  • А-подібний – металева конструкція, встановлена на опору, що нагадує літеру «А»;
  • крейдований – для написів крейдою;
  • арковий штендер;
  • штендер-ростова фігура.

До функцій, які виконує штендер можна зарахувати навігаційну, інформаційну, рекламну. До переваг – невелику ціну, мобільність, легкість, простоту експлуатації.

Виготовлення рекламних штендерів Черкаси, Київ, Украна – творчий процес. Вони можуть бути односторонніми чи двосторонніми,  стандартними та ексклюзивними, складними або нескладними. Найпопулярнішою формою штендера, є звісно ж, прямокутна, але можна поексперементувати. Рекламні штендери можна виготовити у будь-якій формі (рекламованого товару (мобільний телефон, піца, чашка кави, перукарські ножиці)  чи маскота бренду), людини у повний зріст, тощо. Якщо штендер більше навігаційни, ніж рекламний, то до нього можна додати стріку, вказівник у вигляді руки і т.д. Для штендерів, які виставляють біля обмінників та банків роблять спеціальні кишеньки для цифр, із яких потім складається число обміну валют. Схожі інколи роблять для кафе і ресторанів (але для літер, а не чисел), щоб швидко змінювати назви сезонних страв та напоїв. До того ж, до штендера, за бажанням замовника, можна додати різноманітну підсвітку, для того, щоб він приваблював увагу нових клієнтів до вашого бізнесу і у темний час доби.

Будьте дуже уважними під час розробленням дизайн-макету штендера, адже він має відповідати фірмовому стилю бренду, а також гармонійно вписуватися у вуличні пейзажі. Ви можете прийти до наших менеджерів уже із готовим дизайн-макетом вашого майбутнього штендера, а можете звернутися за допомогою до наших професійних дизайнерів. Вони кваліфіковані фахівці із багаторічним досвідом роботи, а тому, будьте певними, зроблять усе, аби ваш штендер виконував всі свої функції, була помітним, яскравим та оригінальним.

Виготовлення рекламних штендерів Черкаси, Київ, Украна – найпопулярніший та найбюджетніший вид зовнішньої релками, який привабить у ваш бізнес нових клієнтів, а отже, у рази підвищить продажі.

This site is registered on wpml.org as a development site.