facebook
Каталог товарів
Брендування авто

Брендування авто

Брендування авто – спосіб дієвої реклами в умовах міста! Брендування авто – своєрідний рекламний хід, направлений на привертання уваги цільової аудиторії. Багато компаній використовує цей хід з метою нагадати про себе як в межах так і за межами міста. Це досить просто та економно. Забрендоване авто дозволить Вам рекламувати свою торгову марку чи компанію в режимі нон-стоп, що сприяє залученню до неї нових клієнтів, інвесторів та партнерів. Для потенційних кллієнтів – це можливість ознайомитися з вашою рекламою. Їм не потрібно шукати інформацію про вас в газетх, журналах чи в Інтернеті. В сучасно ритмі життя реклама на авто – один із найзручніших та дієвих способів заявити про себе. Не дивлячись на свою популярність, такий вид реклами є досить новим. Тому його можна ще назвати іміджевим, оскільки дозволяє виділитися із загальної маси. Машина, яка оклеяна спеціальною плівкою з фірмовим логотипом компанії, стане вашою мобільною рекламою!

Приклад наших робіт

Варіантів рекламування товарів і послуг існує безліч: від виготовлення дрібної іміджевої канцелярії до встановлення бігбордів, інформаційних пілонів і світлових коробів. Та проміжне, нішеве, місце в поліграфії займає Виготовлення – Брендування Авто Черкаси, Київ, Україна.

Бізнес структури ставлять собі за мету не тільки забезпечувати населення якісним товаром чи послугою, а й створити розгалужену споживчу мережу. А оскільки конкуренція на ринкові чимала, то важливо постійно підтримувати лояльне ставлення до продукції та вигідно виділяти її на фоні інших аналогічних виробників. З цим завданням найкраще справляється реклама, яка з одного боку, нібито й непомітна, а з іншого – вона скрізь: на вікнах супермаркетів, на одязі, на різних побутових речах і сувенірах, на громіздких конструкціях, фасадах будівель та вздовж доріг. Все це статична агітація, проте існує ще такий різновид як транзитна реклама.

Брендовані легковики, вантажівки, автобуси, тролейбуси, метро та електрички – все, що ми спостерігаємо мало не щодня на вулицях міста. Реклама на транспорті – один із сучасних та дієвих способів просування бізнесу, адже все це рухається постійно перед очима, мимоволі запам’ятовуючись та створюючи відповідні асоціації. Іноді вже лише за якимись певними елементами чи кольоровою гамою ми розуміємо, що розвантажують певні вироби (продукти чи товари різного призначення), надають якісь послуги (хімчистка, пошта, таксі). Останнім часом організації активно використовують брендмобілі, наприклад, для доставки їжі та води, кореспонденції, побутового ремонту. Рекламація на таких автівках акцентує увагу аудиторії до відповідної компанії, розширює її географію та залучає до контакту різні категорії споживачів.

Виготовлення – Брендування Авто Черкаси, Київ, Україна має беззаперечні переваги:

По-перше, індивідуальність проявляється в наявності фірмових ознак – логотипу, характерних шрифтів, графічних малюнків, персонажів. Яскраві кольори, влучний дизайн, естетична привабливість одразу отримують емоційний відгук. Під час оформлення макету для мобільних носіїв варто зосередитись на створенні саме влучного логотипу. Оскільки зображення потрапляє у поле зору мигцем, тож інформація має легко сприйматись і викликати бажання познайомитись із товаром чи послугою ближче. Якщо площа дозволяє, можна розмістити ємкий текстовий блок. І врахуйте, що креативний дизайн здатний значно розширити коло замовників за рахунок високочастотної демонстрації та надовго закарбуватись у пам’яті.

По-друге, такий різновид зовнішньої реклами доволі бюджетний: заплативши один раз, ви отримуєте довгострокову віддачу – чим більше ваш транспорт знаходиться в багатолюдних місцях чи пересувається містом, тим об’ємнішу аудиторію ви матимете.

По-третє, використання рекламної площі на рухливих носіях не потребує ніяких дозвільних документів, витрат на оренду землі та встановлення громіздких конструкцій, адже носієм інформації, як правило, є корпоративне або власне авто. А от потенційними споглядачами виступають пасажири, пішоходи, водії, і навіть мешканці навколишніх будинків.

По-четверте, реклама для транспортних засобів виготовляється шляхом перенесення макету на самоклеючу плівку за допомогою широкоформатних приладів друку та спеціальних чорнил (стійких до впливів зовнішнього середовища). Актуальною є плоттерна різка, адже іноді лекала потребують різних геометричних конфігурацій. Таким чином можна обклеювати капот, скло, борти, тенти. Плівка не тільки виступає носієм реклами, а й підвищує експлуатаційні характеристики вашої автівки: захистить від дрібних ушкоджень та подряпин, а в разі потреби вона легко демонтується.

Поліграфічний центр 306 займається Виготовлення – Брендування Авто Черкаси, Київ, Україна, а також надає інші Поліграфічні послуги, які є ефективним маркетинговим інструментом, затребуваним у салонах громадського транспорті: Виготовлення листівок, Друк наклейок, Друк на плівці, Виготовлення зовнішньої реклами, Виготовлення Рекламних Вивісок.

This site is registered on wpml.org as a development site.