facebook
Каталог товарів
Щоденники

Щоденники

Незмінним атрибутом кожного школяра вже багато років є щоденник. Його основним призначенням і досі залишається інформування: про домашнє завдання, про заплановані заходи, про якість навчання учня і його поведінку. Але час рухається вперед і для того, аби викликати, наприклад, батьків у школу, або дізнатись про оцінки, існують інші більш дієві способи. При цьому щоденник поступово трансформується на елемент корпоративної культури. Привчає дітей до ділового стилю життя, виконуючи функцію органайзера, а це вже атрибут дорослої свідомої людини, здатної планувати своє життя.

Поліграфічний центр 306, маючи виробництво повного циклу, пропонує послуги з виготовлення щоденників за персоналізованим замовленням. Ми враховуємо усі вимоги і побажання адміністрації навчального закладу до зовнішнього вигляду щоденника та його наповнення. Ми пропонуємо:

  • Розробку макета;
  • Підбір паперу і матеріалу для обкладинки;
  • Друк, різка, скріплення, ламінування, УФ-лакування, тиснення фольгою.

Наші дизайнери допоможуть вам розробити блок з індивідуальною інформацією про навчальний заклад (список адміністрації і вчителів, контактні дані, розклад дзвінків, правила поведінки учня та іншу корисну для дітей інформацію) і власне блок із розкладом. У нашому доробку є варіанти щоденника для різного віку, наприклад, для учнів початкової школи та для старшої школи.

ВИГОТОВЛЕННЯ – ІНДИВІДУАЛЬНИХ ЩОДЕННИКІВ – ЧЕРКАСИ

Приклад наших робіт

This site is registered on wpml.org as a development site.