facebook
Каталог товарів
Об’ємні літери

Об’ємні літери

Об’ємні літери – реклама, що працює сама на себе.

Об’ємні літери – розповсюджений вид вуличних конструкцій, що носить інформативний характер. Де вони використовуються:

 • для створення фасадних та інтер’єрних вивісок, рекламних конструкцій на дахах;
 • у різних комерційних об’єктах: базарах, офісах, розважальних та закладах харчування, автомобільних салонах, супермаркетах тощо;
 • для облаштування весіль, вечірок, корпоративів, виставок та презентацій.

Літери бувають різних видів (з використанням світла і без нього), а також із різних матеріалів (ПВХ, оргскло, пластик, акрил, пінопласт). Рекламна конструкція підсвічена за допомогою світлодіодів, стане більш привабливою та яскравою. Шрифт і дизайн обирається відповідно до побажань клієнта.

Переваги об’ємних літер:

 • Привертають увагу (яскраві, оригінально оформлені літери краще запам’ятовуються, тим самим спонукаючи клієнтів до покупок).
 • Стійкі до негативного впливу зовнішнього середовища.
 • Простий і надійний монтаж (кожен елемент монтується окремо, тому у випадку пошкодження, простіше і дешевше замінити одну літеру).

Приклад наших робіт

ВИГОТОВЛЕННЯ ОБ’ЄМНИХ ЛІТЕР ЧЕРКАСИ, КИЇВ, УКРАЇНА

 

Виготовлення об’ємних літер Черкаси, Київ, Україна – безпрограшний спосіб зробити ваш бренд помітним. Сьогодні вже ніхто не сперечається із тим, що реклама – це рушій прогресу. Але видів реклами, зокрема зовнішньої, стало так багато, що із кожним днем знайти той, на який потенційні клієнти точно звернуть увагу все важче. Але об’ємні літери – це вид зовнішньої реклами, що працює сама на себе. Таку рекламу майже неможливо не помітити. Об’ємні літери завжди мають ефектний, яскравий та оригінальний вигляд, можуть мати підсвітку, що дозволяє так само активно рекламувати бренд і у темний час доби. Все це безперечно грає на руку власнику бізнесу, який для своєї компанії обрав саме такий вид зовнішньої чи інтер’єрної реклами (так, літерами можна прикрашати як екстер’єр, так і інтер’єр).

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням та монтажем об’ємних літер будь-якого розміру та форми.

Об’ємні літери – написи, які складаються із окремих елементів та разом утворюють цілісну картинку – найчастіше назву компанії чи її логотип (якщо він текстовий). Кожна із літер справжній витвір мистецтва та кропітка робота не одного спеціаліста. Наявність у асортименті зовнішньої реклами, яку використовує бренд для своєї промоції, об’ємних літер нині не примха чи незвична забаганка – це необхідність. Через відсутність у бренду оригінальної, помітної та цікавої реклами, потенційний покупець вже на старті втрачає цікавість, інтерес, довіру та лояльність до бренду, бо вважає його не достатньо професійним. До того ж, такий вид зовнішньої реклами як об’ємні літери дозволяє дуже непогано виділитися на фоні конкурентів.

Серед причин обрати для свого бізнесу виготовлення об’ємних літер Черкаси, Київ, Україна  наведемо ще декілька їхніх переваг:

 • приємна ціна, яка досить швидко окупається, за рахунок постійного надходження нових клієнтів;
 • нескладні у експлуатації (літери дуже рідко ламаються чи потребують ремонту. Максимум – сезонне очищення їх від пилу);
 • довговічність (наш поліграфічний центр має власне виробництво, а тому для розроблення літер використовує лише найкращі матеріали, стійкі до механічних пошкоджень, вологості, перепаду температур, вигорання на сонці та сильного вітру);
 • оригінальність та індивідуальність (ви можете замовити об’ємні літери будь-якої форми, розміру, об’єму, додати інші накладні елементи та різноманітні види підсвічування, будь-які кольори, шрифти та накреслення – все, що зробить вашу зовнішньо рекламу унікальною. Якщо раптом маєте проблеми із тим, як краще оформити літери – можете звернутися за допомогою до наших професійних дизайнерів);
 • конкурентоспроможність (такий вид реклами допоможе виділитися серед конкурентів та, можливо, навіть переманити частину їхніх клієнтів до себе).

Поліграфічний центр 306 може виготовити для вас плоскі, об’ємні, псевдооб’ємні, світлові та несвітлові літери із пластику, сталі, акрилу. Також ви можете обрати вид підсвічування, що підійде саме вам: підсвічування лицевої сторони літери, світловий бортик, контажурне підсвічування, повне підсвічування об’ємних літер.

Об’ємні літери можна використовувати як унікальну частину інтер’єру офісу компанії. Вони доповнюють загальну картинку офісу, одночасно є класною фото зоною та неодмінно привертають увагу клієнтів, що відвідують ваш офіс.

Об’ємні літери багатофункційні, бо є одночасно і окрасою екстер’єру будівлі, на якій розміщені, інформаційним показчиком та сильним іміджевим інструментом для вашого бренду. Виготовлення об’ємних літер Черкаси, Київ, Україна – вигідне та точно окупне вкладання у зовнішню рекламу, яка приверне до вас увагу своїм оригінальним та цікавим виглядом та точно привабить нових клієнтів.

This site is registered on wpml.org as a development site.