facebook
Каталог товарів
Етикетка

Етикетка

ВИГОТОВЛЕННЯ – ДРУК ЕКТИКЕТОК – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

Етикетка – обличчя вашої продукції і перше на що падає погляд покупця, а тому до вибору цього «маркеру» товару варто поставитись відповідально.

Поліграфічний центр 306 пропонує повний цикл у виготовленні етикеток – від розробки дизайну до друку. Вимог до товарного ярлика чимало:

  • По-перше, вони повинні привертати увагу клієнта зовнішнім виглядом.
  • По-друге, інформація про товар повинна бути якісно надрукована і гарно читатися.
  • По-третє, стильна етикетка зробить ваш бренд більш упізнаваним, адже людина краще запам’ятовує картинку, а не назву чи надпис.

Для виготовлення етикеток наш поліграфічний центр використовує сучасне обладнання, що гарантує замовнику високу якість товару й оперативність. В нашому арсеналі великий вибір матеріалу (різні види картону, самоклеючої плівки, пластик) і способів обробки готової продукції (ламінація, тиснення, фольгування, вирубка).

Приклад наших робіт

Виготовлення-друк етикеток Черкаси, Київ, Україна

 

Виготовлення-друк етикеток Черкаси, Київ, Україна є ефективним засобом для ідентифікації будь-якого товару. Щоразу, зайшовши у торговий центр чи супермаркет, обравши певний товар серед різноманіття аналогічних пропозицій, ми обов’язково шукаємо цетлик – невеликий шматок паперу, на якому зазначають назву продукції, її вартість, спосіб використання, термін придатності, виробника та іншу корисну для споживача інформацію. Етикетка слугує своєрідним первинним комунікативним каналом між виробником і покупцем, а людина, взявши в руки будь-який виріб оцінює його за різними критеріями, зокрема й за творчим підходом до маркування. Тому, якщо вже ви вирішили створити власну етикетку, то поставтесь до її оформлення серйозно і довірте виготовлення спеціалістам-дизайнерам.

Здавалося б, навіщо витрачати час на створення якось дизайнерського шедевру, адже основна мета ярлика – донести основні дані про товар, проте це не так.

Яку мету переслідує етикетка:

–         її текстове наповнення має бути стислим, проте інформативним. Зазначати варто лише надважливі дані: фірму, логотип, виробника, країну, інформацію про те, де виготовили товар,  вартість, штрих-код, дату виготовлення, склад, технічні характеристики. Це той маркер, який відіграє ключову роль в ухваленні остаточного рішення клієнтом – він або проспонукає людину до купівлі або навпаки;

–         красива етикетка – це ще й елемент маркетингової стратегії, її завдання привернути увагу до певного бренду, прорекламувати нову торгову послугу, зробити ребрендинг старих позицій;

–         вона виконує ще й естетичну функцію: кидається у вічі своїм нестандарним виглядом. Тому іноді виробники вдаються до незвичних форм застосування різних поліграфічних обробок та оздоблень. Так етикетка може бути виготовлена зі звичайного паперу, дизайнерського картону, текстилю, дерева, пластику чи самоклеючої плівки.

Поліграфічний центр 306 пропонує Виготовлення-друк етикеток Черкаси, Київ, Україна для різних спрямувань. Це можуть бути стандартні етикетки для продуктів харчування, одягу, техніки, меблів чи індивідуальні подарунково-сувенірні артикули (для ювілеїв, весіль, корпоративів тощо).

Ми пропонуємо такі різновиди етикеток:

–         паперові – це найпоширеніший вид маркувальної продукції. Такі вироби друкують на високоякісному крейдованому папері чи картоні. Сучасне обладнання здатне створювати справжні поліграфічні шедеври. Фарби стійкі до впливу довкілля, якість передачі кольору та деталізація – на високу рівні. Спектр застосування доволі об’ємний: харчові вироби, продукція широкого вжитку і т.д;

–         самоклеючі етикетки універсальні, прості в експлуатації, витримують перепади температур, вологість, сонячне випромінювання. Часто Друк на плівці застосовують для виготовлення упізнаваної атрибутики засобів побутової хімії, парфумерної чи косметичної продукції;

–         ярлики – різновид поліграфічної продукції, які виготовляють із щільного паперу, можуть покрива ламінацією. Вони мають різну форму і вигляд. Часто складні комбінації ярликів, наприклад, у вигляді книжечок, прикрашають продукцію елітних марок та брендів;

–         бірки найчастіше застосовують для маркування промислових товарів.

Поліграфічний центр 306 пропонує своїм клієнтам поліграфічні вироби, що вирізняються оригінальністю та привабливістю. Наше обладнання дозволяє оздоблювати продукцію післядрукованою обробкою (ламінацією, перфорацією, тисненням, фольгуванням, різьбленням). Виготовлення-друк етикеток Черкаси, Київ, Україна – один із пріоритетних напрямів нашої діяльності та ефективний спосіб донесення інформації до споживача.

This site is registered on wpml.org as a development site.