facebook
Каталог товарів
Дерево

Дерево

Ультрафіолетовий друк на дерев’яних МДФ та ДСП в Черкасах – Києві – Україна

Деревина – неоднорідний, іноді пористий матеріал, який вимагає певних навиків і умінь у процесі нанесення чорнил. Проте, не зважаючи на всі труднощі, ультрафіолетовий друк на дерев’яних МДФ та ДСП поверхнях стає все більш популярним і дозволяє втілити в життя будь-який дизайнерський задум. Фарба, яка використовується при цьому, відповідає усім вимогам екологічності, що висуваються до інтер’єрного друку, адже вироби передбачається використовувати в житлових і офісних приміщеннях.

Приклад наших робіт

Друк на дереві Черкаси, Київ, Україна

Сучасні технології, що є на озброєнні в поліграфічній індустрії, дозволяють отримувати ексклюзивні сувеніри та предмети з індивідуальним реалістичним зображенням на будь-яких поверхнях. Послуга Друк на дереві Черкаси, Київ, Україна за допомогою спеціальних фарб та ультрафіолетового випромінювання, починає свій відлік з початку XXI століття і, здається, ще не досягла свого апогею. Цей спосіб друку значно розширив горизонти можливостей і поліграфістів, і, водночас, рекламістів та дизайнерів інтер’єру.

Перші отримують нові замовлення, інші – якісний товар, за допомогою якого можна вражати та пролонгувати свою діяльність. Спеціальне обладнання оснащене ультрафіолетовими лампами та спеціальним чорнилом стало справжньою знахідкою для дизайнерських інсайдів. Таким чином перетворилась на дійсність мрія багатьох оздобити інтер’єр власними портретами, вдалими світлинами чи екзотичними пейзажами, наносити персоналізовані принти на вироби з тканини чи створити унікальні сувеніри. Основою для цих шедеврів стає фактично будь-який матеріал: дерево, пластик, плівка, полотно, скло, пластик, метал.

Спеціалісти в галузі поліграфічної діяльності не припиняють дивуватись можливостям та якості виготовленої продукції:

–             Зображення вражає фотографічною точністю (високий рівень деталізації), має високі експлуатаційні показники (вироби з нанесенням стійкі до механічних пошкоджень, фарба не тріскається, не лущиться і не тьмяніє);

–             Площа призначена для друку не обмежується розмірами (можна виготовити маленький значок чи брелок, а можна Виготовлення зовнішньої реклами);

–             Фарба – екологічно безпечна і не містить токсичних речовин.

–             Тираж продукції – від одного екземпляру.

Використання методу УФ-друку дозволяє створювати рекламно-сувенірну продукцію з винятковою утилітарною функцією та неперевершеними естетичними властивостями. Поліграфічний центр 306 з радістю допоможе втілити в життя ваші ідеї, з метою створити ексклюзивні подарунки, предмети інтер’єру чи агітаційні засоби для рекламної компанії. Так, наприклад, послуга Друк на дереві Черкаси, Київ, Україна допоможе оновити меблі (дверцята шаф-купе, міжкімнатні двері), створити власну картинну галерею (друк репродукцій, ікон, фото). Вироби з натуральної деревини завжди на піку затребуваності. Цей екологічно чистий матеріал огортає теплом, даруючи атмосферу затишку і комфорту, є ознакою гарного смаку та розкішного життя. Що ж, зазвичай, ми пропонуємо своїм клієнтам:

По-перше, це реновація та декорування елементів інтер’ єру (дверцята, панелі, столи, ширми, таблички, створення пам’ятних подарунків для особистих потреб (картини, ікони, постери, панно), вишукані ексклюзивні презенти з логотипом, фірмовою символікою чи атрибутикою.

По-друге, наше обладнання здатне однаково гарно передавати зображення як на гладкій поверхні, так і на шорсткій, адже фарба, застигаючи під впливом ультрафіолетого випромінювання, перетворюється на плівку, яка не змінює текстуру. За такими виробами не важко доглядати: вони не дряпаються і не псуються після обробки водою чи хімічними речовинами.

По-третє, основою може бути натуральна деревина, МДФ, ДСП чи фанера.

То як же відбувається процес перетворення безликої основи, на дизайнерський витвір. Унікальність технології полягає в тому, що зображення переноситься на попередньо оброблену основу за допомогою ультрафіолетової фарби, що має здатність миттєво поляризуватися, утворюючи стійке полімерне покриття. Для додаткового захисту та підсилення візуального ефекту виріб лакують. 

Поліграфічний центр 306 має на озброєнні сучасне обладнання, здатне виконувати Друк на дереві Черкаси, Київ, Україна якісно і в найкоротші терміни.

This site is registered on wpml.org as a development site.