facebook
Каталог товарів
Брелок

Брелок

ЗАМОВИТИ ВИГОТОВЛЕННЯ БРЕЛКІВ З ЛОГО – ЧЕРКАСИ

В якості ефективної та ненав’язливої реклами неперевершеним варіантом стане брелок з логотипом компанії, який буде безкінечно довго інформувати людей про Ваш бізнес. Брендований брелок є класичним видом сувенірної продукції. Яскрава прикраса для ключів, яку ми використовуємо кожен день, гарантує, що реклама, яка розміщена на ньому завжди буде нагадувати про Вашу компанію, товар чи послугу. Перевагами брелків є: широкий ціновий діапазон, широка можливість для створення унікального дизайну виробу, функціональність, тривалий період експлуатації.

Приклад наших робіт

Виготовлення Брелків Черкаси, Київ, Україна
– одна з найпопулярніших у сфері поліграфічної діяльності, адже брендовані сувеніри – не лише оригінальний подарунок, а й дієвий рекламний засіб.

Сувеніри з логотипом часто замовляються у якості презентів, якими щедро обдаровують партнерів по бізнесу, колег по роботі, відвідувачів чи потенційних клієнтів під час конференцій, виставок, акцій чи будь-яких інших промозаходів. За допомогою таких фішок можна не лише створити атмосферу свята, невимушено познайомити з новим брендом чи товаром, а й ефектно донести філософію своєї сфери діяльності.
Оскільки промосувеніри часто невеличкі за розміром, і, відповідно, для нанесення інформації є мінімум площі, то в якості фірмового атрибуту чи емблеми виступає логотип компанії (найчастіше це графічне зображення, яке ідентифікує певну організацію). Спосіб відтворення залежить від матеріалу, з якого виготовлений предмет. Так, наприклад, якщо маємо брелок із акрилу чи ПВХ, то застосовується УФ-друк (гумовий тампон занурюється у фарбу, а потім прикладається до виробу). Такий вид ідеальний для дрібних зображень, гарантує чіткість ліній для нерівних поверхонь, високу деталізацію та яскравість фарб. На сьогоднішній день особливу прихильність у споживачів здобули товари з логотипом, виконані за допомогою ультрафіолетового друку. Спеціальні чорнила під впливом УФ променів твердіють і в результаті отримуємо яскраві різнокольорові малюнки (навіть білі), стійкі до механічних пошкоджень. Відповідно друк можна здійснювати на будь-якому матеріалі: склі, металі, шкірі, пластику, текстилі.

Насправді, виробів такого призначення тисячі, адже зображення можна нанести на все, де є вільне місце. Наш Поліграфічний центр 306 пропонує послуги з брендування різних корисних і функціональних виробів, на приклад:
Виготовлення Брелків Черкаси, Київ, Україна. Брелки мають різне призначення. Вони можуть слугувати ідентифікатором для ключів, а іноді виступають у ролі фонарика, флешки чи рулетки. Брелок може навіювати приємні спогади про туристичні подорожі або про визначну подію, адже нанести на нього можна будь-що: мальовничий краєвид, фотографію, мотивуючий напис, логотип чи емблему бренда. Це ідеальний корпоративний подарунок і вірна маркетингова стратегія.

Прапорці з логотипом компанії чи емблемою часто використовуються як елемент декору чи атрибутики під час різних заходів.
Флешки мають всебічне розповсюдження: це корисний накопичувач інформації, який можна застосовувати будь-де: і вдома, і в офісі. Вони не вимагають великих капіталовкладень, проте здатні підтримувати високий імідж компанії.

Ручки – корисна річ, яка завжди під рукою, а ручки з брендуванням ще й постійно нагадуватимуть про вас.
Блокноти – елемент ділового стилю людини. Наявність логотипу чи фірмової атрибутику підсилить рекламний ефект.
Значки – універсальна річ, адже залежно від того, що вони транслюють, змінюється і цільова аудиторія. Це може бути серйозний корпоративний захід і значок стане розпізнавальним елементом для учасників, а може використовуватись як приємний спогад про весілля чи ювілей. Часто значки є улюбленим атрибутом різних дитячих свят.
Магніти. Ця приваблива дрібничка прикрашає не один холодильник, щоразу нагадуючи про певну організацію, товар чи бренд. Варіантів магнітів чимало, вони можуть мати вигляд фоторамки, блокнотика чи безпосередньо самого товару.

Автомобільні ароматизатори – це теж спосіб поширення інформації про продукцію. Їх часто використовують у якості промосувенірів.
Друк на чашках – затребувана опція для багатьох рекламодавців та гарний спосіб заявити про себе чи прорекламувати свої послуги.

Поліграфічний центр 306 – це сучасне підприємство зі стандартами європейського рівня. У нашому каталозі готової продукції ви завжди знайдете потрібну для себе послугу, у тому числі Виготовлення Брелків Черкаси, Київ, Україна.

This site is registered on wpml.org as a development site.