facebook
Каталог товарів
Значки закатні

Значки закатні

ЗАМОВИТИ ЗАКАТНІ ЗНАЧКИ З ЛОГОТИПОМ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ – УКРАЇНА

Найбільш популярний та затребуваний вид значків – це закатні значки з вашим логотипом. Цей недорогий рекламний інструмент, на виготовлення якого витрачається мінімум часу, дозволяє забезпечити сувенірами навіть найспонтаннішу промо акцію. Сфера використання значків досить широка. Їх можна використовувати і в школі, і в компанії, наприклад, як бейдж або презентаційний матеріал із логотипом фірми, чи просто носити на сумці. Закатний значок – це оригінальний іміджевий аксесуар.

Приклад наших робіт

Виготовлення – Друк Закатні значки Черкаси, Київ, Україна

 

Виготовлення – Друк Закатні значки Черкаси, Київ, Україна – затребувана послуга у поліграфічній індустрії. Такий стильний аксесуар широко розповсюджений у різних сферах нашого із вами життя. Він є і прикрасою, і незамінним рекламним носієм, і способом самовиразитися. Такі вироби є особливо популярними під час політичних акцій, агітаційних заходів, PR-кампаній; їх носять фанати, молодь, представники різних організацій.

 

Поліграфічний центр 306 розробляє та виготовляє закатні значки.

У нас ви можете замовити якісний дизайн. Залежно від тематики заходу наші дизайнери розробляють оригінал-макет значка. Як основний ілюстраційний елемент для значка часто обирають логотип, назву компанії, бренду. Іноді це може бути фотографія, наприклад, політичного лідера чи кумира. Значки також виконують розпізнавальну функцію: щоб вирізнити учасників різних груп, команд. Така практика популярна у дитячих таборах, закладах культури, під час проведення творчих конкурсів, фестивалів. Тоді дизайн може бути доволі простим, найчастіше акцентом буде колір або назва команди чи загону, лозунг. Окрему групу складають значки, які виготовляються як івент-інвентар. Їх часто використовуються під час весіль, корпоративів, ювілеїв, тематичних вечірок. Тоді на них може бути фото молодят чи ювіляра, жартівливий вислів чи назва заходу.

Ми маємо у наявності заготовки значків різних діаметрів. Вам залишається лише визначитись у своїх уподобаннях щодо зображення. Значки із логотипом – доволі бюджетний різновид рекламної атрибутики, який можна виготовити у будь-якій кількості.

Для виробництва подібних товарів ми використовуємо передове типографське обладнання, сучасні технології та якісні, перевірені матеріали. Вироби із нанесенням, ми виготовляємо із екологічних матеріалів, вони мають високі експлуатаційні характеристики: зображення тривалий час не втрачає своєї привабливості та яскравості, на нього не впливають жодні зовнішні подразники (мороз, сонце, дощ).

 

Для чого потрібні сувеніри з фірмовими ознаками?

 

Кожен виробник бореться за те, щоб максимально привернути увагу до свого товару, бренду чи послуги. У цьому їм допомагає бюджетна малотиражна поліграфічна продукція із нанесеним на неї логотипом, гербом, персонажем, графікою, будь-чим, що швидко і точно ідентифікує бренд серед конкурентів.

Виготовлення – Друк Значки закатні Черкаси, Київ, Україна – як ніщо вдало вирішує це завдання.

По-перше, значок – яскравий акцент, який завжди привертає увагу, а іноді є складовою образу співробітника.

По-друге, це відмінна площина для реклами, що вказує на належність до певного бренду чи організації. Ексклюзивні значки замовляють для співробітників, школярів, учасників різних змагань, конкурсів, фестивалів.

По-третє, кращого промосувеніру годі й шукати. Даруючи такий невеличкий аксесуар, ви сприяєте упізнаваності бренду, поширюєте інформацію про товар чи фірму, ну, і власне, безпосередньо впливаєте на рівень продажу. Такі подарунки не викидають, їх активно використовують: носять на одязі, сумках, рюкзаках.

Поліграфічний центр «306» пропонує Виготовлення сувенірів у Черкасах. У нас ви завжди можете замовити: друк на чашках, тарілках, брендований текстиль (футболки, спецодяг, бейсболки, стрічки, прапори), друк на канцелярських виробах (ручки, флешки, блоки для запису, папки, листівки, конверти), Виготовлення – Друк Значки закатні Черкаси, Київ, Україна, друк наклейок, друк на плівці. Крім того, у нас ви можете отримати повний комплекс поліграфічних послуг, згідно із вашим брендбуком.

This site is registered on wpml.org as a development site.