facebook
Каталог товарів
Захисні екрани для кондиціонерів

Захисні екрани для кондиціонерів

Захисні екрани для кондиціонерів: комфорт без протягів.

Що таке захисний екран для кондиціонера (дефлекатор або розсіювач) і навіщо він потрібен?

По-перше, це шматок пластика, прикріплений до вашого кондиціонера, який перерозподіляє потоки повітря у приміщенні. Основне його призначення – вберегти наше здоров’я, адже різка зміна температури (зовні і всередині будівлі) часто стає причиною захворювань горла, дихальних шляхів, спини та шиї.

По-друге, захисний екран має і естетичне навантаження. Його виготовляють із світлого або прозорого пластика (акрил) завтовшки 3 мм. На пластину можна нанести логотип компанії за допомогою аплікації, кольорового друку чи тонування плівкою, що розсіює світло. Відповідно, це вже має ознаки брендового продукту. Якщо подібні екрани встановлені вдома, їх декорують за власним смаком.

По-третє, дефлекатор дозволяє керувати холодними і гарячими потоками повітря, дозувати їх об’єм і навіть знизити рівень шуму кондиціонера.

По-четверте, матеріал розсіювача – легкий і за вагою, і у використанні. До того ж можливе виготовлення за індивідуальним замовленням.

Поліграфічний центр 306 пропонує послуги з виготовлення, встановлення і дизайну захисних екранів. Ми пропонуємо приємні ціни, високу якість і різноманітні моделі.

Приклад наших робіт

Виготовлення  Захисних Екранів для кондиціонерів Черкаси, Київ, Україна

 

Сучасна поліграфічна галузь дуже стрімко розвивається. Це напряму пов’язано із активним впровадженням цифровізації. Оновлюється обладнання, покращується якість друку, скорочується час виконання замовлення. Все це безпосередньо впливає і на собівартість продукції. Розширюється спектр послуг, стає можливим друкування зображення на різних предметах і матеріалах. Яскравий приклад цьому виготовлення-друк Захисні екрани для кондиціонерів Черкаси, Київ, Україна.

Звичайний побутовий предмет, який не має жодного стосунку до реклами, здавалося б. Проте це не так. Будь-яка вільна площина у наш час стає стартовим майданчиком для брендування і, водночас, виконує своє пряме призначення та естетичну функцію. Захисний екран для кондиціонера використовують як розсіювач холодного повітря, аби запобігти частим захворюванням, які виникають у результаті потрапляння людини безпосередньо у зону охолодження. Дефлектори, як правило, виготовляють із легкого і прозорого акрилу, а він є чудовою основою для різного роду художніх аплікацій.

 

Що можна друкувати на захисному екрані?

 

По-перше, це може бути логотип чи герб фірми (чи будь-які фірмові елементи брендингу). Такі зображення завжди актуальні для великих компаній і є каналом поширення інформації. А брендинг, як відомо, слугує для формування позитивного враження про товар, підвищує рівень його упізнаваності та конкурентноспроможністі.

По-друге, прилади для охолодження використовують не лише в офісах, а й удома. А з послугою Виготовлення – Друк Захисні екрани для кондиціонерів Черкаси, Київ, Україна можна перетворити шматок акрилу на справжній художній витвір. Це може бути будь-яке обране вами зображення, наприклад, репродукції картин відомих художників, адже живопис завжди гарно вписується в інтер’єр. Можливості обладнання нашого поліграфічного центру дозволяють максимально якісно втілити в життя ваші побажання та задуми.

По-третє, на захисні екрани можна нанести Друк на плівці.

Поліграфічний центр 306 – Поліграфія в Черкасах, що пропонує своїм клієнтам необмежені можливості, сприяє комплексному підходу до організації бізнесу. Персоналізація предметів вжитку є вдалим маркетинговим кроком. Найчастіше це пов’язано із Виготовлення сувенірів в Черкасах для бізнес-структур, адже саме вони найчастіше є замовниками такої продукції. Вироби із фірмовими ознаками часто використовують під час промоакцій як роздатковий матеріал (ручки з логотипом, блоки для запису, щоденники, календарі, флешки, Друк на чашках, папки, текстильні вироби). А більш стильні предмети виготовлені з дерева (картини, ікони, постери), металу (технологія гравертон дозволяє створювати предмети VIP-класу, а також Виготовлення табличок шрифтом Брайля, візитки з металу), скла (брендовані елементи декору), акрилу (стійки, Виготовлення інформаційних табличок, Виготовлення Рекламних Вивісок, Виготовлення Вивісок, що світяться в Черкасах) – це унікальні предмети, які гучно заявляють про статусність власника, фінансові можливості компанії, бо інколи їх виготовляють в одиничному екземплярі.

Поліграфічний центр 306 добере для вас найоптимальніший спосіб друку, розробить унікальний дизайн, якісно виконає післядрукарське оброблення виробу. Наш досвід дозволяє у стислі терміни та, дотримуючись високих стандартів, задовольняти потреби замовників. Виготовлення – Друк Захисні екрани для кондиціонерів Черкаси, Київ, Україна – це прогресивний напрям нашої поліграфічної діяльності, який відкриває нові можливості для вашого бізнесу.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.