facebook
Каталог товарів
Плакати

Плакати

Існує велике різномаїття поліграфічної продукції, яка виконує рекламні, агітацаійні або інформаційні функції, має привабливий зовнішній вигляд та гарне дизайнерське оформлення. До них відносяться і плакати. Сучасні плакати є досить потужним рекламним засобом, за допомогою якого можна успішно доносити до цільової аудиторії різну інформацію у вигляді тексту або зображення. Великий розмір плакатів робить таку інформацію досить наглядною. Ефективність даного засобу досить висока, оскільки при невеликих затратах на виготовлення плакатів можна отримати гарни рекламни ефект. На сьогодні плакати широко використовуються при проведенні різних рекламних заходів, промо-акцій, презентацій, де представлені товари або послуги. В якості сувеніра, плакат є міцним засобом для підвищення популярності того чи іншого товару. Їх можна включати в поарункови комплект для клієнтів, контрагентів, а також колегам по роботі.

Приклад наших робіт

ДРУК ШИРОКОФОРМАТНОГО ПЛАКАТУ – ПОСТЕРУ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

 

Виготовлення широкоформатного плакату-постеру у Черкасах та Києві – один із найефективніших видів зовнішньої реклами, промоції продукції чи послуг брендів, анонсування найрізноманітніших подій, акцій, концертів, театральних вистав, тощо. Плакати також можуть використовувати прямо на місці продажу як рекламну площину, розміщуючи на ній інформацію про акції, знижки і т.д. Друк на плакатах і постерах виходить дуже яскравим, якісним та із плавними колірними переходами.

 

Поліграфічний центр 306 друкує широкоформатні плакатити-постери.

 

Постер/плакат – друкована продукція із яскравим зображенням. Його головна функція – привертати увагу та рекламувати товар чи послугу бренду. Часто їх також використовують у соціальних, агітаційних чи навчальних цілях: у школах, закладах освіти, урядових установах. Вони можуть бути стандартних розмірів (від А4 до А0) або будь-якої унікальної форми за бажанням замовника.

 

Друк широкоформатного плакату-постеру можна зарахувати до однієї із найефективніших форм зовнішньої реклами. Постери зустрічають клієнтів бренду біля магазину / салону / кафе / студії, інформують не тільки про назву бренду, його адресу та основний вид діяльності, а й про сезонні знижки, різноманітні акції та конкурси, якщо такі є.

 

Зробити постери і плакати великого розміру можна за допомогою широкоформатного друку, для якого ми використовуємо папір таких видів: офсет 80 гр/м, офсет 120 гр/м, офсет 150 гр/м. Ми також можемо надрукувати широкоформатні плакати і постери на фотопапері або сіті-папері, якщо плакат призначений для розміщення у сілі-лайті чи лайт-боксі – так плакати будуть стійкішими до зовнішніх чинників, вигорання на сонці та дії на них механізмів конструкції, у яку їх помістять.

 

Серед переваг виготовлення такого виду поліграфічної та рекламної продукції як широкоформатні плакати та постери – дуже доступна ціна та довго строковість дії. Це відмінний вибір носія рекламної інформації, прекрасний інструмент для просування товарів та послуг (особливо коли йдеться про локальних виробників).

 

Виготовлення плакатів розпочинається із дизайну – це найважливіший етап роботи, адже саме від нього залежатиме ефективність та результативність рекламного оголошення. Важливо, аби шрифт оголошення був читабельним, кольори яскравими, а загальна картинка добре сприймалася із далекої відстані. Ви можете надіслати чи принести до нашого поліграфічного центру свій, уже готовий макет, або ж довірити роботу над ним нашим кваліфікованим дизайнерам із багаторічним досвідом роботи. Вони подбають про те, аби макет вашого майбутнього рекламного оголошення відповідав усім вищеперерахованим ознакам, а також, що найголовніше, повністю задовольняв усі ваші побажання. Інформація та зображення під чітким керівництвом наших дизайнерів перетворяться на чітку концепцію, яка запам’ятовуватиметься та приноситиме прибуток своєму власнику.

 

Наші менеджери залюбки проконсультують вас та підкажуть спосіб розв’язання будь-якої, навіть найнестандартнішої проблеми, пов’язаної із виготовленням поліграфії, широкоформатним друком та друком зовнішньої реклами.

 

Друк широкоформатного плакату-постеру Черкаси Київ – спосіб розв’язання не одного бізнес-завдання власника бізнесу. Це і рекламна площина, і спосіб інформування аудиторії про новинки, акції, знижки, спосіб запам’ятатися та виділитися серед конкурентів. Поліграфічний центр 306 надає також послуги із друку та виготовлення таких широкоформатних видів реклами, текстилю та поліграфії: банери, банерна сітка, борди, наклейки, перфоплівка, полотна, великі прапори, сітілайти, скроли, великі фотографії та фотошпалери.

This site is registered on wpml.org as a development site.