facebook
Каталог товарів
Вивіски не світлові

Вивіски не світлові

НЕСВІТЛОВА ВИВІСКА – ІНФОРМАЦІЙНИЙ НОСІЙ ЗА МАЛИЙ КОШТ

Одним із найдавніших видів рекламної компанії є вивіска, і саме з неї починається знайомство клієнта й організації. Поліграфічний центр 306 пропонує послуги з розробки та виготовлення несвітлового виду інформаційних панелей (зовнішніх чи внутрішніх), які найчастіше використовуються для оформлення місць роздрібної торгівлі та надання послуг населення, що не працюють вночі. Конструкція без використання світла носить винятково інформативну функцію: донести до відома потенційних клієнтів дані про назву організації, логотип, профіль діяльності, графік роботи, місце розташування тощо. Не зважаючи на те, що цей вид реклами доволі бюджетний, проте має попит, і ось чому:

  • Невелике капіталовкладення дає можливість досягти мети з мінімальними затратами. 
  • Оригінальні дизайнерські рішення та сучасні технології урізноманітнять і вигідно презентують бренд, продукт чи послугу. 
  • Для виготовлення несвітлової вивіски найчастіше використовується пластик, вінілова тканина чи метал. Весь матеріал високої якості та стійкий до впливу зовнішнього середовища.
  • Складність дизайну, вид обраного матеріалу та розмір продукту – ось те, від чого залежатиме вартість роботи. І пам’ятайте, яскравий і оригінальний проект підкреслить ваш професійний статус і привабить нових клієнтів.

ВИГОТОВЛЕННЯ – ВИВІСОК НЕ СВІТЛОВИХ – ЧЕРКАСИ, КИЇВ, УКРАЇНА

 

Виготовлення вивісок несвітлових Черкаси, Київ, Україна – надзвичайно затребувана послуга серед власників як малого і середнього бізнесу, так і великого, адже помітна та якісна зовнішня реклама необхідна всім. Найпопулярнішим видом зовнішньої реклами є, звісно ж, вивіска. Коли перед власниками бізнесу постає питання вибору виду вивіски та виконавця цієї послуги вони часто губляться: як обрати вивіску, яка найкраще задовольнить їхні потреби, як не прогадати із виконавцем та передати цю важливу роботу справжнім професіоналам?

Якщо ви вже опинилися на цій сторінці, отже цікавитеся таким видом зовнішньої реклами як несвітлові вивіски, а ми, Поліграфічний центр 306, саме ті, хто вам допоможе із виготовленням та монтажем омріяної вивіски.

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням та монтажем несвітлових вивісок.

Вивіска – це один із найзатребуваніших видів зовнішньої реклами, навігаційний елемент, який сповіщує людей про розміщення у стінах будівлі, на яку прикріплена, закладу харчування, кафе, будь-якого салону, залу, підприємства, офісу і т.д. Несвітлова фасадна вивіска є важливим брендинговим елементом всієї кампанії, іміджевим та репутаційним складником бренду, його візитівкою, адже саме вивіска – перше, що бачать ваші клієнти. Своїй популярності вони завдячують також тому, що одночасно є і рекламним носієм, і інформаційним показчиком (що своєю чергою дуже зручно та вигідно для власників бізнесу, особливо із невеликим бюджетом). Вивіски освіжають фасад будівлі, на якій розміщені, додають їй життя та, що найнеобхідніше, привертають увагу потенційних клієнтів.

Як бачимо, виготовлення вивісок не світлових Черкаси, Київ, Україна як виду зовнішньої реклами для бізнесу має тільки переваги. До плюсів встановлення вивіски можна також зарахувати практичність, довговічність, адже Поліграфічний центр 306 виготовляє їх із якісним матеріалів, стійких до малих механічних пошкоджень та чинників довкілля: не вигорають на сонці, не бояться снігу, дощу та сирості, не пошкоджуються під час дуже сильного вітру.

Існує значна кількість видів несвітлових вивісок, серед яких ви точно знайдете ту, яка задовольнить всі ваші побажання та не сильно вдарить по гаманцю:

  • інформаційна вивіска із ПВК (вони найдешевші, легкі в експлуатації, монтажі/демонтажі, кріпляться до будь-яких поверхонь та виготовляються у найкоротші терміни);
  • акрилові вивіски (мають гладку, блискучу поверхню, стійкі до подряпин, гарно вписуються не тільки у екстер’єр, а й у інтер’єр офісу вашої компанії);
  • консольна вивіска (кронштейн) – вид вивісок, які монтують з однієї сторони до опори чи стіни, на якій вона буде розміщена;
  • банерна вивіска – вивіска, яку друкують на литій банерній тканині (нанесення за допомогою УФ-друку). Поліграфічний центр 306 також допоможе вам зі встановленням у банер люверсів ви виготовленням конструкції кріплення до нього;
  • об’ємні літери – вид вивіски, що складається із окремих об’ємних літер (як окремих, так і скріплених в одну конструкцію).

Варто пам’ятати, що будь-яка вивіска розпочинається із ідеї. Ви можете прийди до нас уже із втіленим задумом, або ж звернутися за допомогою до наших кваліфікованих дизайнерів. Вони професіонали із багаторічним досвідом, які втілять ваші найсміливіші ідеї у життя, зроблять усе для того, аби ваша вивіска була якісною, помітною та точно запам’ятовувалась клієнтам.

Виготовлення вивісок не світлових Черкаси, Київ, Україна – простий але неймовірно ефективний спосіб розповісти про свій бренд якомога більшій кількості людей, охопити багатого аудиторії та зекономити.

This site is registered on wpml.org as a development site.