facebook
Каталог товарів
Друк на бейсболках

Друк на бейсболках

Бейсболка з логотипом – один із головних елементів корпоративного одягу, який несе в собі ряд естетичних та функціональних завдань. Їх використовуються під час рекламних акцій, що дозволяє задіяти подібний маркетинговий хід компаніям у будь-якій сфері діяльності. Широка сфера застосування пояснюється доступністю такої послуги, а також можливістю продемонструвати клієнтам особливості та специфіку діяльності компанії. Бейсболки з логотипом знайомлять майбутніх покупців з фірмовим стилем та діяльністю організації. Друк на бейсболках – послуга, яка стає особливо затребуваною перед проведенням промо-акцій, виступаючи не лише елементом корпоративного стилю, але й стаючи корисним брендованим подарунком. Такий недорогий сувенір демонструє увагу з боку керівництва фірми до своїх замовників, приносячи їм реальну користь під час спекотної погоди та забезпечуючи безкоштовне та ефективне просування бренду.

Приклад наших робіт

БРЕНДУВАННЯ – ДРУК НА БЕЙСБОЛКАХ – ЧЕРКАСИ

Найважливіше в бізнесі – це розробити маркетингову стратегію так, щоб ваш особливий мерч ідентифікували з першого погляду. Друк на бейсболках саме те, що вам потрібно. Створенню корпоративного стилю компанії, особливо коли є потреба у спецформі, приділяється надважлива місія і не дарма. Адже предмети одягу з фірмовою атрибутикою – невід’ємна складова іміджу поважної компанії. Саме вони служать візуальним розпізнавачем у конкурентному середовищі і формують враження про діяльність компанії.

Зазвичай брендують такі частини гардеробу, як: футболки, халати, фартухи, бандани, поло, світшоти, краватки, бейсболки. Від того яка площа відведена під рекламацію, залежить і розмір зображення. Якщо це, наприклад, краватка чи бейсболка, то достатньо нанести логотип, а ось принти на футболці можуть бути більш ілюстративним, або навіть містити слоган.

Поліграфічний центр 306 візьме на себе усі проблеми зі створення corporate стилю. Наші креативні дизайнери мають великий досвід у виготовленні промовистих логотипів, адже логотип – це не просто картинка з назвою компанії. Це ідеальне поєднання усієї концепції та політики фірми. Його виготовлення потребує неабиякого творчого підходу та знання графічних редакторів. На що потрібно звернути увагу:

По-перше, логотип має бути максимально простим і зрозумілим, без хитромудрих шрифтів та зайвої деталізації.

По-друге, важливе значення має оригінальність. Бажано максимально відмежуватись від конкурентів, щоб ні словом, ні кольором не викликати асоціацій з аналогічними торговими марками. Тільки так можна розширити цільову аудиторію і налагодити ринок збуту.

По-третє, привабливість. Рекламне повідомлення, яке викликає позитивні почуття чи посмішку, має більше шансу залишити свій відбиток у нашій свідомості, аніж емоційно безбарвне. 

Поліграфічний центр надає різноманітні послуги з брендування. Ми маємо в наявності якісну текстильну продукцію та високотехнологічне обладнання (Друк на футболках, Друк на бейсболках), які спроможні в будь-яку мить перетворити звичайну річ на промовистий рекламний носій. Трохи фінансового ресурсу і терпіння, і про вашу компанію заговорять усі.

Як і для чого використовується персоніфікація:

–             Унікальний і неповторний зовнішній вигляд співробітників вигідно диференціює їх на тлі конкурентів, створює позитивну візуалізацію та підкреслює беззаперечну репутацію. Доцільне використання форми з логотипом для закладів харчування, торгівлі, служб із надання послуг, фінансових установ. Екіпірована людина викликає довіру і повагу та створює враження респектабельності компанії. Часто такі брендовані елементи, як бейсболка, застосовують в дитячих організаціях, таборах або під час спортивних заходів, конкурсів, фестивалів, концертів.

–             Робоче вбрання доволі функціональне: одразу відпадає питання дрескоду, заощаджується власний бюджет, зникає страх зіпсувати чи забруднити цінну річ і до того ж, наприклад, кепка здатна убезпечити від негативного впливу сонячного проміння або дощу.

–             Екіпірування персоналу, промоутерів доречне під час різних івент-компаній чи презентацій. Воно підсилює ефект від рекламації і служить додатковим комунікативним джерелом між клієнтом і постачальником товару чи послуги, адже до представника завжди можна звернутись за додатковою інформацією;

–             Промоодяг – це гарний подарунок для рідних та друзів і корпоративний сувенір для колег, клієнтів, партнерів, який миттєво стає частиною повсякденного життя. Різнокольорові бейсболки, виготовлені за спец замовленням до певних життєвих віх (дні народження, ювілею, весілля, вихід на пенсію) із оригінальними принтами чи надписами довго милуватимуть око та навіюватимуть приємні спогади.

 

Отже, хочете ефективну піар-компанію чи вразити оригінальністю близьких, звертайтесь до Поліграфічного центру 306. У нашому каталозі чималий доробок вдалих реалізацій Друк на бейсболках.

This site is registered on wpml.org as a development site.