facebook
Каталог товарів
Друк на ручках

Друк на ручках

ЗАМОВИТИ ДРУК – БРЕНДУВАННЯ НА РУЧКАХ – ЧЕРКАСИ

Кулькова ручка – це канцелярський виріб, яким користуються усі не залежно від віку, професії і статусу, тому нанесення іміджевої реклами – один із затребуваних і бюджетних видів поліграфічної продукції. З її допомогою кожний клієнт може отримати індивідуальний варіант ефективного та перевіреного рекламного носія. Брендована ручка допоможе ненав’язливо заявити або нагадати про себе. Нанесення логотипа на ручки є одним із найпопулярніших видів персоналізації. Професійно виконана продукція створить позитивне враження про Вашу компанію.

Приклад наших робіт

Друк на ручках – Черкаси – Київ – Україна

 

Чи знаєте ви, що звичайні ручки із нанесеним на них зображенням, б’ють усі рекорди серед численних промосувенірів? Друк на ручках Черкаси, Київ, Україна і надалі залишається найбільш затребуваним рекламним аксесуаром. Ну, по-перше, якими б популярними і функціональними не були гаджети, потреба записувати інформацію вручну та оформляти папери нікуди не зникла, а отже без ручки ніяк не обійтись. По-друге, нанесіть на вільну площину назву компанії і вона перетвориться на рекламний носій. По-третє, іміджеві екземпляри із логотипом компанії – це вже елемент ділового стилю.

Поліграфічний центр 306 пропонує ручки із логотипом на будь-який смак, колір і бюджет. Ручки – частина будь-яких рекламних компаній, виставок, конференцій і семінарів, адже вона є носієм фірмової приналежності, а також слугує корисним подарунком.

 

Для чого брендують сувенірну продукцію?

 

Аби влучно позиціонувати компанію на ринку чи в бізнес-середовищі, потрібно чимось вирізнятися на тлі конкурентів. Тут на допомогу приходять спеціалісти з брендингу та поліграфісти, адже розроблення корпоративної айдентики краще довіряти фахівцям. На невеликих площах ключовим рекламно-візуальним елементом є, як правило, логотип. Саме він несе найважливіший посил про компанію.

Бренд допомагає сформувати у свідомості споживача цілісну картину про фірму, товар чи послугу. За цим образом вас ідентифікуватимуть споживачі, конкуренти чи партнери по бізнесу. І що більше фірмових ознак і корпоративної ідентичності, то сильнішим буде вплив реклами на свідомість людини. Тому великі компанії запроваджують єдину корпоративну уніформу, використовують автомобілі із рекламацією, персоналізовану продукцію в офісах, маркують свій товар на полицях магазинів, застосовують зовнішню рекламу. Всі ці елементи, виконані у єдиному фірмовому стилі (застосування однакових шрифтів, визначених кольорів, графічних знаків, символів, слоганів), значно сприяє упізнаваності бренду та підвищує рекламний статус. Так формується образ компанії, а для створення відповідного іміджу регулярно проводять різні рекламні заходи та акції, під час яких застосовують чимало поліграфічних персоналізованих виробів.

 

Поліграфічний центр 306 пропонує відповідну лінійку послуг:

– виготовлення сувенірів у Черкасах. Відвідувачі виставок, презентацій чи звичайних акцій дуже полюбляють подарунки від рекламодавців. Іноді це може бути звичайна дрібничка, на кшталт,  друк на ручках Черкаси, Київ, Україна, фірмовий пакет, блокнотик, значок, прапорець. Але все це потрібні і функціональні речі, які нікому не завадять, і при цьому виконуватимуть своє пряме призначення – інформувати про бренд, фірму чи товар. Також це можуть бути вишукані ексклюзивні вироби із застосуванням дороговартісних матеріалів та способів обробки;

– брендування канцелярських виробів. До цього виду поліграфічної продукції зараховують ручки, брелки, магніти, блокноти, папки, блоки для запису. Здавалося б, скільки вже можна брендувати ті ручки, олівці, конверти, адже ними користуються все менше і менше людей. Проте, канцелярія завжди відігравала важливу роль в житті людини, а нанесення на неї лого чи іншої фірмової ознаки лише підсилює її значимість;

– виготовлення зовнішньої реклами. Важливу роль у рекламному бізнесі відіграє рекламація, що розташована на великих носіях, таких як: банери, стели, пілони, сітілайти, акрилайти. Часто їх оздоблюють світловими елементами;

– виготовлення рекламацій для торгових мереж. До зовнішньої реклами належать поліграфічні вироби, які здатні популяризувати продукцію, стимулювати продаж та залучати нових споживачів: цінники, етикетки, воблери, рекламні стійки, рекламні буклети, сертифікати;

– брендування авто. Ми розробляємо та виготовляємо матеріали, якими оклеюють транспортні засоби (брендмобілі власних фірм чи громадський транспорт)

 

Філософія нашої компанії полягає в тому, аби надати якісні послуги населенню. Ми цінує кожного клієнта, а тому поліграфічний центр 306 має високий рейтинг серед поліграфістів Черкащини. Друк на ручках Черкаси, Київ, Україна – кращої пропозиції годі й шукати.

This site is registered on wpml.org as a development site.