facebook
Каталог товарів
Ростові фігури

Ростові фігури

Ростові фігури – дешева й ефективна реклама

Розрекламувати певну продукцію чи бренд можна не лише за допомогою листівок, флаєрів, постерів чи зовнішньої реклами. Оригінальним способом піар кампанії стане й ефектна декорація у вигляді, наприклад, зірки естради, світового лідера, героя мультфільму, тварини, автомобіля чи товару. Яскрава ростова фігура не лише звертає на себе увагу, а й викликає інтерес у споживача. Встановлення її біля закладів торгівлі, виставкових павільйонів, на вулиці значно збільшує кількість відвідувачів, сприяє посиленню товарообігу та підвищує попит до певного бренду чи марки. Активно використовується цей вид поліграфічної продукції і під час проведення весіль, вечірок, корпоративів. Залежно від умов експлуатації підбирається і матеріал. Для вуличних конструкцій кращим буде пластик. Він, звичайно, дорожчий за картонні аналоги, проте більш довговічний і не залежить від погодних умов. Відповідно інтер’єрні фігури виготовляють із картону, вони легкі просто монтуються  і недорого коштують. 

ВИГОТОВЛЕННЯ РОСТОВИХ РЕКЛАМНИХ ФІГУР ЧЕРКАСИ, КИЇВ, УКРАЇНА

 

Виготовлення ростових рекламних фігур Черкаси, Київ, Україна – справжня креативна знахідка у світі реклами. Дуже часто, йдучи вулицями, можна натрапити на людей, персонажів фільмів чи мультфільмів у повний зріст, що «кличуть» завітати до магазину / салону / студії / школи і т.д. Такі фігури якнайкраще допомагають потенційному споживачеві запам’ятати місце, де вони її бачили та компанію, яку вони рекламували. Так у свідомості клієнтів формується чітка і дуже яскрава асоціація із брендом, що допомагає виокремити його серед конкурентів.

Зазвичай, такі фігури встановлюють у людних місцях із великим трафіком: найбільші вулиці міста, площі, площі біля торгових центрів, вокзали, автостанції. Фігури можна використовувати не тільки як носій рекламної інформації, а й як елемент декору, а тому популярністю ростові фігури  також користуються на різноманітних фестивалях, конкурсах, виставках, ярмарках тощо.

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням та монтажем ростових фігур.

Ростова фігура – вид зовнішньої реклами, рекламний носій у вигляді людини (найчастіше) у повний зріст. Така реклама приваблює велику кількість людей через свою неординарну, унікальну форму. Основними перевагами ростових фігур є їхня мобільність, адже завдяки легкій конструкції їх можна переставляти із місця на місце хоч щогодини, яскравий і привабливий дизайн, що стане ключем до успіху вашої реклами та різноманітність форм та видів, бо поліграфічний центр 306 має власне виробництво, а тому може виготовити для вас фігуру будь-якої форми, розміру, кольору.

Використання у рекламній стратегії такого виду реклами як виготовлення ростових рекламних фігур Черкаси, Київ, Україна – складова успішного формування іміджу бренду та ефективного просування його на ринку. Серед основних функцій, які виконують фігури можна виокремити:

  • підвищення популярності, лояльності клієнтів;
  • збільшення кількості клієнтів;
  • підвищення впізнаваності серед покупців;
  • покращення конкурентних позицій на ринку.

 

Поліграфічний центр 306 має свої виробничі потужності, а тому може виготовити для вас будь-які ростові фігури: односторонні чи двосторонні, для вулиці та для інтер’єру, фігурні чи стандартні, із ніжкою та без ніжки, із металевим чи пластиковим каркасом, із підсвічуванням та без підсвічування. Ростові фігури частіше всього виготовляють із таких матеріалів як композитний алюміній, пінополістирол, ПВХ, піно картон, поліпропілен. Різноманіття матеріалів дійсно вражає: вони якісні, надійні та перевірені роками. Матеріали із яких виготовляють ростові фігури, що стоятимуть на вулиці стійкі до мехінчних пошкоджень, не бояться вологи (дощ, сніг, туман) та вітру, не вигорають на сонці (дуже стійкі до ультрафіолетового випромінювання).

 

Дуже важливою складовою розроблення ростової фігури для вашого бізнесу є її дизайн. Ви можете прийти до наших менеджерів уже із готовим дизайн-макетом, або ж, якщо маєте складнощі, звернутися до наших професійних дизайнерів. Вони – спеціалісти із багаторічним досвідом роботи, фахівці, які подбають про те, аби ваша ростова фігура вийшла ефектною, яскравою, гарно запам’ятовувалася та, звісно ж, відповідала усім вашим побажанням та вимогам.

 

У розробленні ростової фігури ви обмежені хіба що власною фантазією, бо можете додати до неї будь-які інші декоративні елементи, під світку, гучномовець. Так ви станете ще помітнішими (завдяки підсвітлюванню вночі, наприклад). Ще одним беззаперечною причиною обрати саме цей вид зовнішньої реклами є її відносно невелика ціна, що швидко окупається за рахунок припливу нових клієнтів.

 

Виготовлення ростових рекламних фігур Черкаси, Київ, Україна – ефективний спосіб прорекламувати свій товар, підвищити конкурентоспроможність та кількість клієнтів.

This site is registered on wpml.org as a development site.