facebook
Каталог товарів
Друк на стрічках

Друк на стрічках

Друк – Брендування на Атласних Стрічках в Черкасах – Київ

Одним із недорогих і потужних рекламоносіїв є звичайна атласна стрічка, з нанесенням на неї логотипу чи фірмової символіки. Така продукція привертає увагу до продукції, а також слугує оригінальним способом упакування товару. Найчастіше вона використовується з різною метою:

  • Як прикраса для капелюхів, сумок, іграшок, взуття;
  • Для пакування кондитерських виробів, декорування подарунків;
  • Для виготовлення бейджів.

Поліграфічний центр 306, використовуючи сучасне обладнання, пропонує послуги з брендування стрічок різними способами (трафаретний друк, метод сублімації, шовкографії), що дозволяє на тривалий час зберегти якість продукції та яскравість фарб. У нас ви можете замовити стрічки з логотипом будь-якого розміру і в будь-якій кількості.

 

Приклад наших робіт

Друк на стрічках – Черкаси – Київ – Україна

 

Друк на стрічках Черкаси, Київ, Україна – ще один напрям роботи Поліграфічного центру 306 та різновид брендування текстильних виробів.

У світі бізнесу дрібниць не буває, адже мета будь-якої кампанії залучити якомога більше потенційних клієнтів, ознайомити їх із новинками, товарами компанії чи її послугами. Імідж створює не тільки якість продукції, а й її зовнішнє оформлення. І тут важливо, аби кожен елемент пакування підсилював рекламний ефект.

Уявімо, що вам подарували на іменини річ якогось бренду і, звісно, поклали обране у пакет або, щоб підсилити інтригу, – обгорнули в святковий папір і оперезали стрічкою. Поки ви дістанетеся подарунку щонайменше встигнете ознайомитися із фірмовими елементами бренду, його фірмовими кольорами, щонайбільше – скласти про компанію перше (і найважливіше) враження. На пакеті чи коробці може бути логотип торгової корпорації, або магазину і навіть така дрібничка, як текстильна стрічка, якою обв`язаний пакунок, теж несе своє інформаційне навантаження. Звичайний шматочок тканини (атлас, сатин, поліестер) із логотипом, емблемою чи іншою опізнавальною символікою компанії перетворюється на рекламний носій. Персоніфікована річ викликає зацікавленість у потенційних клієнтів та збільшує їхню лояльність до компанії. Подібні прикраси часто використовують для дизайнерського оформлення покупок відомих торгових марок. Стрічки можуть бути виготовлені  із різного матеріалу, мати різний колір та розмір – все залежить від ваших побажань.

Пересічним громадянам більш знайомі різнокольорові яскраві брендовані лан’ярди для бейджів чи перепусток. Цей рекламний аксесуар – популярний атрибут виставок, презентацій, конференцій, промо чи політичних акцій. Часто такі невеличкі дрібнички дарують як презент за участь.

Друк на стрічках Черкаси, Київ, Україна – затребувана послуга, якою часто користуються навчальні заклади. Майже у кожного випускника є атласна стрічка із золотистим тисненням із роком закінчення навчання. Таку урочисту продукцію часто використовують під час проведення різних спортивних заходів. Досі актуальною залишається традиція перерізання стрічки на відкритті нових об’єктів.

Поліграфія спроможна будь-яку річ перетворити на рекламний носій, що ненав’язливо підкреслить статусність і успішність, утримає рівень зацікавленості «на плаву», посприяє зростанню попиту на товар, і все це завдяки професійному підходу, високій якості продукції та оптимальним цінам. Завдяки сучасному прогресивному типографському обладнанню та професійним фахівцям наш центр здатен виконати завдання будь-якого рівня складності. Ми розробляємо чимало видів Поліграфічні послуги, направлені на досягнення певної маркетингової мети. Наші товари стають першокласним мерчем, що сприяє формуванню позитивного іміджу вашої компанії, ознайомлює потенційних клієнтів із товаром, послугою чи брендом, значно розширює поле професійної і рекламної діяльності.

Ми пропонуємо Виготовлення сувенірів у Черкасах:

–         друк на текстильних виробах: бейсболках, футболках, прапорцях, слинявчиках, подушках;

–         друк на парасольках;

–         друк на килимках для мишки;

–         друк на дисках;

–         друк на повітряних кульках;

–         друк на чашках, тарілках;

–         друк на металевих бейджах, флешках, термосах, флягах;

–         виготовлення значків закатних, магнітів, брелків;

–         виготовлення засобів для пакування: пакетів, коробок.

–         друк на стрічках Черкаси, Київ, Україна.

 

This site is registered on wpml.org as a development site.