facebook
Каталог товарів
Акрилова статуетка, нагорода

Акрилова статуетка, нагорода

Виготовлення Акрилових Статуеток – Нагород Черкаси – Київ

Будь-який спортивний чи то творчий захід вимагає від організаторів наявності якісної пам’ятної нагороди, аби надати події особливого статусу чи значимості. Закарбувати на роки досягнення чи подію допоможуть елегантні статуетки, виготовлені з акрилу. Цей матеріал має вагомі переваги:

 • По-перше, він легкий і міцний, не варто турбуватись про спосіб його експлуатації;
 • По-друге, з ним легко працювати: можна нанести гравіювання, логотип або додати інші оздоблювальні елементи з дерева чи пластика;
 • По-третє, акрил – не токсичний матеріал: навіть перебуваючи в агресивному середовищі (активне сонце, горіння, окислення) не виділяє в навколишнє середовище шкідливих сполук;
 • По-четверте, вироби з акрилу мають фінансову привабливість.

Поліграфічний центр 306 пропонує замовникам якісні акрилові статуетки будь-якої складності, за нашими або вашими ескізами та за помірними цінами.

Приклад наших робіт

ВИГОТОВЛЕННЯ – АКРИЛОВИХ СТАТУЕТОК, НАГОРОД ЧЕРКАСИ, КИЇВ, УКРАЇНА

 

Виготовлення акрилових статуеток, нагород Черкаси, Київ, Україна – один із найпопулярніших запитів організаторів різноманітних івентів. Все тому, що сьогодні жодне свято, спортивне змагання, конкурс, фестиваль, шоу не обходиться без красивих церемоній нагородження. Кожен івент важливий, кожен учасник (учасниця) особливі. Аби сфокусувати увагу глядачів на особливості, унікальності та важливості події організатори багато працюють над одним із найголовніших елементів церемоній нагородження – пам’ятної перемоги. Ними найчастіше бувають різноманітні кубки, почесні грамоти чи медалі. Але шаленої популярності зараз набуває такий вид нагороди як акрилові статуетки.

Поліграфічний центр 306 займається виготовленням акрилових статуеток, нагород для ваших особливих івентів.

Якщо ви досі у пошуках оригінального подарунку чи призу для учасників івенту, та ще й такого призу, який точно запам’ятається незвичайністю та всіх здивує – наполегливо радимо замовити для заходу саме акрилові статуетки-нагороди.

Серед причин обрати саме їх є ще низка переваг:

 • акрил – не токсичний матеріал, абсолютно не шкідливий для середовища навіть під впливом таких чинників як активне сонце, окислення чи горіння;
 • акрил легкий та міцний (а тому і довговічний) матеріал;
 • акрил стійкий до вологи, сирості, частих і різких перепадів температур;
 • акрил податливий, а отже із нього можна виготовити нагороди та статуетки будь-якого розміру та будь-якої навіть найскладнішої форми;
 • із акрилом легко працювати, а тому до статуетки можна легко додати декоративні елементи із металу чи дерева, гравіювання;
 • статуетки із акрилу не втрачатимуть своєї актуальності, не вигоратимуть на сонці, як, наприклад, грамоти, і протягом років залишатимуться стильними і сучасними;
 • вироби із акрилу порівняно недорогі.

Поліграфічний центр 306 має власне виробництво. Сучасне обладнання дозволяє нам виготовляти актилові статуетки та нагороди зі найскладнішими та найоригінальнішими дизайн-макетами: будь-яка форма, розмір, колір. Нагороду можна виготовити у формі людини, тварини, будівлі, логотипу вашої компанії, маскотом компанії, предмету, пов’язаного із вашою діяльністю (наприклад, у вигляді ковзана для фігуристів чи книги для бібліотекара).

Наносимо ми зображення на статуетки за допомогою УФ-друку.

Повернімося до дизайн-макету вашої майбутньої нагороди – статуетки із акрилу. Ви можете надіслати нам вже готовий макет чи звернутися за допомогою до наших дизайнерів. Ми маємо штат із професійних, кваліфікованих дизайнерів із багаторічним досвідом роботи, які врахують всі ваші побажання та розроблять для вас ідеальний, стильний та чіпляючий дизайн статуетки.

Акрилові статуетки  можна використовувати не тільки як нагороди під час фестивалів чи конкурсів. Це також і унікальний подарунок на День народження, ювілей чи, наприклад, новосілля. Акрилова статуетка як незвичайна та оригінальна окраса будь-якого інтер’єру точно сподобається комусь ваших друзів, колег чи, можливо, навіть керівництва.

Статуетки та нагороди із акрилу також можуть стати прекрасним рекламним носієм. Варто тільки оформити статуетку у фірмовому стилі вашої компанії чи нанести на неї логотип бренду.

Поліграфічний центр 306 пропонує вам замовити акрилові статуетки як подарунок для когось чи як пам’ять із якогось фестивалю чи конкурсу. Під час виготовлення нагород ми використовуємо тільки якісні матеріали, фарби, підставки. Власне виробництво – повна відповідальність та гарантія прекрасного результату.

Виготовлення акрилових статуеток-нагород Черкаси, Київ, Україна – послуга, скориставшись якою ви точно зробити івент незабутнім, а подарунок пам’ятним та особливим.

This site is registered on wpml.org as a development site.