facebook
Каталог товарів
Автомобільні ароматизатори

Автомобільні ароматизатори

БРЕНДУВАННЯ – АВТОМОБІЛЬНИХ АРОМАТИЗАТОРІВ – ЧЕРКАСИ

Автомобільний ароматизатор – практичний, недорогий сувенір та площина для розміщення товарного знаку, логотипу чи будь-якої іншої корисної інформації. Поєднання яскравого інформативного зображення і приємного запаху стане постійним нагадуванням про вашу рекламу. Виготовлені на замовлення автомобільні ароматизатори стануть гарним подарунком для споживачів, призом під час розіграшів або вкладкою в газету чи журнал. Також їх можна роздавати у ході проведення рекламних чи промо-акцій.

Приклад наших робіт

Виготовлення Автомобільних Ароматизаторів Черкаси – Київ – Україна із логотипом – доволі популярний на сьогоднішній день вид поліграфічної продукції, який не лише скрасить інтер’єр та наповнить пахощами ваш автомобіль, але й вкотре нагадає про певний вид діяльності, фірму чи особу, яка вам це презентувала.

Оригінальну брендовану річ можна замовити в Поліграфічному центрі 306. Наша компанія має чималий досвід у Виготовленні сувенірів в Черкасах. Якщо ви ще в процесі роздуму, не зволікайте! Наші менеджери ознайомлять вас із готовими зразками та способами друку, а дизайнери мають чимало ідей для створення ексклюзивного макету.

Фірмові вироби з нанесенням на них логотипів, символіки чи будь-якого іншого зображення:

– По-перше, стануть гарним приємним бонусом для створення лояльного відношення до вас і вашого бренду. Їх можна роздавати на різноманітних промозаходах, наприклад, у якості нагороди за відмінну діяльність, заохочення працівників чи просто як VIP-подарунки для бізнес-партнерів. Така запашна дрібничка завжди перебуватиме у полі зору, поступово формуючи довірливе ставлення до власника та викликаючи позитивні емоції.

– По-друге, підкреслить вашу статусність в очах клієнтів. Під час проведення виставок, акцій, форумів, учасниками яких є не тільки виробники, а й споживачі, автомобільні ароматизатори стануть корисним та інформативним презентом. Рекламний матеріал, нанесений на виріб, виготовляється з дотриманням сталого корпоративного стилю (колір, шрифт, місце розташування логотипу, фірмові ознаки). Такий мерч створює відповідну асоціацію з брендом, розширюючи аудиторію потенційних споживачів.

– По-третє, більшість власників приватних автомобілів, а особливо тих, хто займається перевезенням людей, знайомі з проблемою неприємного запаху в салоні. І першим кроком, до його здолання, є придбання спеціальних якісних ароматизаторів. Підсилити функціональне навантаження цього побутового предмету може нанесення на вільну площину рекламної інформації. Це досить бюджетний, проте дієвий, спосіб маркетингової стратегії.
Поліграфічний центр 306 – підприємство, яке багато років займається виготовленням якісної поліграфічної продукції. Найвагомішою частиною творчої діяльності у сфері надання послуг населенню є розробка та виготовлення сувенірів в Черкасах. Каталог нараховує понад сотню позицій (Виготовлення Автомобільних Ароматизаторів Черкаси – Київ – Україна друк на чашках, тарілках, виготовлення металевих бейджів, значків, брендований одяг, товари туристичного призначення, канцелярські, предмети для презентацій, виставок, урочистостей).

Сувенірні предмети з рекламною інформацією – потужний маркетинговий крок. Для їх виготовлення ми створили власну потужну виробничу базу, яка повністю забезпечує потреби замовників.
Наші постачальники постійні і перевірені, це скорочує час очікування для замовника. Ми використовуємо якісні витратні матеріали, тому за результат своєї діяльності нам не соромно – уся сувенірна продукція, що виготовляється у наших виробничих цехах, завжди високого гатунку.

Друк здійснюється за допомогою УФ-обладнання та методом шовкографії. Високоякісні екологічні чорнила ніяким чином не псують аромат і не впливають на термін використання предмету. Вони придатні до нанесення на будь-яку поверхню будь-то метал (бейджі, фляги, значки, флешки, гравертони), полотно (картини, фото), текстиль (бейсболки, футболки, світшоти, парасольки, прапори), плівку (друк наклейок), кераміка (Друк на чашках, тарілки), скло (дзеркала), папір (фотошпалери, пакувальні вироби, пазли).

Вартість послуги розраховується залежно від кількості партії, матеріалу, розміру зображення та способу нанесення.
Якщо ви готові урізноманітнити свій асортимент рекламної брендованої продукції, замовляйте Виготовлення Автомобільних Ароматизаторів Черкаси – Київ – Україна в поліграфічному центрі 306.

This site is registered on wpml.org as a development site.