facebook
Каталог товарів
Подарункові сертифікати

Подарункові сертифікати

Виготовлення і Друк Подарункових Сертифікатів – Черкаси – Київ

Подарунковий сертифікат – це не тільки популярний різновид поліграфічної продукції, але й дуже вдалий маркетинговий хід. З одного боку ви робите людині приємне, сплачуючи товар чи послугу, з іншого – надаєте їй право вибрати саме те, чого вона потребує. Проте виготовлення такого подарунку краще довірити професіоналам.

Поліграфічний центр 306 пропонує виготовлення подарункових сертифікатів відповідно до корпоративної символіки (це стосується кольору, логотипу, фірмових шрифтів). Ви обираєте оптимальний для вас варіант: паперовий документ із дизайнерського картону з різними видами обробки (наприклад, тисненням фольгою, ламінуванням, установкою металевої фурнітури, стрічок) або це буде яскравий подарунковий буклет із вкладеною пластиковою карткою. До ваших послуг також і різні види друку – від шовкотрафаретного до цифрового офсетного.

Подарунковий сертифікат – чудовий спосіб позбавити себе від купівлі непотрібних речей, а комерційні організації гарантовано отримують свого споживача. Таким чином, новий вид взаємовідносин із клієнтом піднімає імідж компанії.

Приклад наших робіт

This site is registered on wpml.org as a development site.