facebook
Каталог товарів
Перфоплівка

Перфоплівка

ДРУК – БРЕНДУВАННЯ НА ПЕРФОПЛІВЦІ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

Перфоплівка виготовляється з ПВХ, її часто ми бачимо, наприклад, на поверхні вікон громадського транспорту. Зображення наноситься методом широкоформатного друку і з далекої відстані має цільний вигляд. Плівка чудово клеїться на скло, так саме легко знімається.

Приклад наших робіт

ДРУК – БРЕНДУВАННЯ НА ПЕРФОПЛІВЦІ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

Друк-брендування на перфоплівці у Черкасах та Києві – один із найбільш популярних видів зовнішньої реклами та способі залучити нових клієнтів у свій бізнес. Яскраве рекламне оголошення можна помістити на будь-яку вільну прозору поверхню, котру можна і потрібно заклеїти із користю для справи. Перфоплівку, до речі, можна клеїти і на об’ємні поверхні також.

 

Поліграфічний центр 306 виготовляє перфоплівку.

 

Перфорована плівка – унікальний перфорований матеріал, призначений для друку на ньому та подальшої поклейки на прозорих поверхнях: вікнах, прозорих скляних поверхнях магазинів, вітринах, аптеках, кіосках, банках, АЗС і т.д. На лицевій стороні плівки надруковане комерційне зображення, а сторона поклейки має чорний колір. Поклейку проводять із-зовні (наприклад, якщо це магазин, то вітрину обклеюватимуть зі сторони вулиці, а не із середини магазину).

 

Унікальною властивістю перфорованої плівки є те, що вона, на відміну від оракалу, наприклад, не є на 100% щільною та пропускає сонячне проміння. Таким чином створюється ефект затонованого скла (ви бачите те, що відбувається ззовні, перебуваючи у магазині, торговій точці, аптеці, а люди із вулиці не бачать того, що відбувається за заклеєною поверхнею, а бачать тільки комерційне зображення). Людське око не фокусується на на отворах плівки, завдяки особливостям перфорації та сприймає за прозору поверхню чорну сітку плівки зі зворотної сторони. Із лицевої сторони ви бачите яскраву картинку, яка, знову ж таки, через особливості перфорації не видається прозорою та зберігає усю яскравість кольорів рекламного зображення.

 

Якщо ви хочете, аби із вашим рекламним оголошенням ознайомилися не тільки ті, хто проходить мимо магазину / салону / аптеки, то гарним варіантом буде розмістити перфоровану плівку на автомобілі або громадському транспорті. Транзитна реклама (реклама на транспорті) прекрасний спосіб зробити ваше рекламне оголошення пересувним та транслювати на усе місто. Перфорована плівка завдяки перфорації не перешкоджає водію в огляді дороги, а інші водії та перехожі бачать розміщену на автомобілі рекламу. Розміщення плівки на громадському транспорті також вважають виграшним варіантом, адже ним за день користуються тисячі людей, які щодня бачать вашу рекламу.

 

 

Друк-брендування на перфоплівці Черкаси Київ – економний та стійкий вид зовнішньої реклами. Так як плівка призначена для поклейки ззовні, то вона не боїться ні вологи, ні дощу, ні снігу, ні пилу (її дуже легко мити), ні будь-яких механічних пошкоджень, ні перепадів температури. Плівка гарно тримається поверхні, не вигорає на сонці.

 

Серед переваг використання орендування на перфоплівці можна виділити такі:

  • простота монтажу та демонтажу;
  • яскраве та чітке зображення;
  • економія на оренді рекламних площин, адже ви використовуєте вікна / вітрини / двері власного приміщення;
  • відносна дешевизна серед інших видів зовнішньої реклами;
  • відсутня необхідність виготовлення та встановлення додаткових конструкцій-тримачів для реклами;
  • терморегуляція за рахунок зменшення кількості сонячного світла у приміщенні;
  • інноваційність;
  • збільшення безпеки будівлі.

 

Брендування на перфоплівці – відмінний спосіб проінформувати аудиторія про свій бренд та виділитися оригінальністю на фоні конкурентів. Перфоплівкою можна покрити будь-яку скляну прозору поверхню: вікна приміщень, торгових точок, транспорту, аптек, спортзалів, салонів краси, флористики чи декору. Плівка забезпечить вам повну видимість того, що відбувається ззовні та зробить екстер’єр торгової точки помітним та ефектним.

Друк-брендування на перфоплівці Черкаси Київ – один із найефективніших та відносно недорогих видів зовнішньої реклами, метод залучення нових клієнтів у ваш бізнес та отримання додаткових прибутків.

This site is registered on wpml.org as a development site.