facebook
Каталог товарів
Посвідчення

Посвідчення

Посвідчення – це офіційний документ, що засвідчує особу і доводить її належність до певної організації.

Поліграфічний центр 306 виготовляє посвідчення особи будь-якої складності (з виготовленням і нанесенням кліше, голограми) та у будь-якій кількості під замовлення.

Посвідчення складається з двох частин: зовнішньої (обкладка) і внутрішньої (поліграфічний блок). На лицьову сторону документа наноситься зображення (державна символіка, логотип чи герб компанії) шляхом тиснення (золото, срібло). Для цього індивідуально виготовляється кліше. Обгортка за потребою може бути твердою чи м’якою (з додаванням поролону), кольори обгортки в асортименті.

Внутрішній блок містить, як правило, таку інформацію: назва організації, герб чи логотип, персональні дані власника посвідки, назва органу, який видав документ, термін дії чи дата видачі.

Останнім часом набуває популярності новий вид посвідчення – пластикова картка з чипом – поєднання практичності і новітніх електронних рішень. Такий спосіб ідентифікації характеризується високим ступенем захисту інформації (усі дані зберігаються в мікрочипі) та стійкістю до механічного впливу.

Приклад наших робіт

This site is registered on wpml.org as a development site.