facebook
Каталог товарів

ВИГОТОВЛЕННЯ ШИЛЬДИКІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

ВИГОТОВЛЕННЯ ШИЛЬДИКІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

Шильда або шильдік – це невеличка інформаційна табличка (наліпка), яку ви напевно не раз бачили, наприклад, у музеях біля експонатів або на побутовій техніці. На них зазначена основна інформація про предмет чи товар: назва, марка, серійний номер, дата, контактні дані і т. д. Зараз географія використання цього виробу значно розширилась: її можна побачити на подарункових сертифікатах, сувенірах, картинних рамах, рекламній продукції. Об’ємна смоляна наліпка – це сучасний, доволі простий, мало витратний вид іміджевої реклами, здатний у такій незвичній формі донести інформацію до споживача.

Поліграфічний центр 306 пропонує:

 • шильди різних розмірів і форм;
 • ми використовуємо м’яку смолу, що надає виробу гнучкості;
 • смоляні шильди не піддаються впливу агресивного зовнішнього середовища (дощ, сніг, коливань температури, ультрафіолету), з часом не втрачають яскравості, стійкі до тріщин і подряпин.

Наліпки з епоксидної смоли стануть ще одним оригінальним подарунком під час проведення різноманітних заходів.

ВИГОТОВЛЕННЯ ШИЛЬДИКІВ – ЧЕРКАСИ – КИЇВ

Шильдики из алюминия. Свое производство! Изготовление алюминиевых шильдиков в Москве

Шильди – це невеликі знаки, зазвичай виготовлені з металу, пластику або інших матеріалів, які призначені для ідентифікації, маркування чи надання інформації про певний об’єкт чи приміщення. Ці знаки можуть мати різноманітні форми, розміри та дизайн, в залежності від їхнього призначення та вимог замовника.

Виготовлення шильдиків – Черкаси – Київ це важлива складова процесу розробки інформаційних носіїв, яка знаходить широке застосування в різних сферах життя. Шильди є невід’ємною частиною бізнесу, виробництва, торгівлі та інших галузей, де важлива ідентифікація, позначення і візуальна комунікація.

Серед послуг нашого поліграфічного центру є виготовлення та друк шильд.

Шильди можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як метал, пластик, скло, дерево та інші. Кожен матеріал має свої унікальні властивості, що визначають його придатність для конкретних завдань. Наприклад, металеві шильди часто використовуються для зовнішньої реклами та вивісок через їхню стійкість до атмосферних впливів. Пластикові шильди дозволяють створювати легкі та економічно вигідні конструкції для використання всередині приміщень.

Шильди можуть відрізнятися за різними параметрами, такими як розмір, форма, матеріал, призначення та метод виготовлення. Нижче наведено деякі загальні види шильдиків, які ви можете виготовити з допомогою поліграфічного центру 306:

 • Металеві шильди. Алюмінієві шильди – легкі та стійкі до корозії, часто використовуються для зовнішніх табличок. Сталеві шильди – міцні та довговічні.
 • Акрилові шильди. Прозорі та стійкі до зовнішніх впливів, часто використовуються для внутрішньої реклами.
 • Дерев’яні шильди. Надають натуральний та естетичний вигляд, часто використовуються для декору або інформаційних табличок.
 • Емальовані шильди. Застосовують техніку емалювання для створення яскравих та стійких зображень, традиційно використовуються для ретро-реклами.
 • Світлові шильди. Вони можуть бути неоновими або використовувати LED-підствітку. Неонові шильди – використовують неонові трубки для створення ефектного світлового ефекту. Світлодіодні (LED) шильди – енергоефективні та довговічні, широко використовуються для зовнішньої реклами на вулицях міста.
 • 3D-шильди. Об’ємні та фрезеровані шильди виготовлені за допомогою технологій вирізання чи фрезерування, можуть мати різні форми та текстури.
 • Трафаретні шильди. Застосовуються для великих тиражів та виробництва знаків великого розміру.

Декоративні шильди. Для виготовлення таких шильдиків – Черкаси – Київ використовують декоративні матеріали або елементи для створення естетичного вигляду.

Кожен вид шильда має свої унікальні характеристики і застосування, забезпечуючи різноманітні можливості для створення індивідуального дизайну та виразності.

Шильди знаходять широке застосування в різних галузях та контекстах. Вони виконують різноманітні функції, забезпечуючи ідентифікацію, рекламу, безпеку та брендування. Великі шильди використовуються для зовнішньої реклами та привертання уваги до бізнесів, магазинів, ресторанів та готелів. Вивіски торгових точок індифікаційно вказують на назву бізнесу та спонукають людей до його відвідування. Автомобільні номери та шильди з логотипами використовуються для ідентифікації транспортних засобів та брендування комерційних транспортних засобів.

В промисловості та будівництві шильди ідентифікують промислове обладнання та надають інструкції щодо безпеки на будівельних майданчиках. У медичній сфері іменні таблички медичного персоналу та інструкційні шильди грають важливу роль в ідентифікації та забезпеченні безпеки пацієнтів. Готелі та ресторани використовують номерні таблички для ідентифікації гостей та шильди для представлення меню та акцій.

В освітніх установах шильди вказують на імена та посади вчителів та учнів, а інформаційні стенди служать для навігації в приміщенні. На організації подій та конференцій шильди з іменем та посадою учасників та інформаційні стенди є важливими елементами. Усі ці застосування свідчать про важливість шильдиків у сферах бізнесу, безпеки, медицини, гостинності та багатьох інших галузях.

У процесі виготовлення шильдиків – Черкаси – Київ важливо враховувати не лише технічні аспекти, але й естетичні та функціональні особливості. Сполучення високоякісних матеріалів, сучасних технологій та творчого підходу до дизайну дозволяє створити унікальні та впізнавані шильди, які відповідатимуть потребам клієнтів та високим стандартам ефективної ідентифікації та реклами. Виразність, стійкість до зовнішніх впливів та легка розпізнаваність роблять шильди не лише засобом комунікації, але й важливою складовою естетики та корпоративного обличчя будь-якого об’єкту чи бренду.

This site is registered on wpml.org as a development site.