facebook
Каталог товарів
Бірки

Бірки

ДРУК – ВИГОТОВЛЕННЯ БІРОК ДЛЯ ТОВАРІВ – ЧЕРКАСИ

Стильна та яскрава бірка з логотипом або написом – візитна картка товару. Бірка – це один із елементів фірмового стилю компанії, яка займається виробництвом одягу, взуття, шкіргалантерейних виробів і т.п., підкреслює статус компанії.

Приклад наших робіт

Бірка – це своєрідний паспорт продукції і перше, на що звертає увагу, споживач. Поліграфічний центр 306 пропонує виробникам якісну розробку та Виготовлення / Друк Бірок Черкаси – Київ методом цифрового друку за доступною ціною. Ми пропонуємо як ексклюзивні варіанти в одиночному виконанні, так і стандартні у будь-яких об’ємах.
Що таке бірка

Бірка – це не лише цетлик на продукції, де вказана назва товару, її виробник, особливості використання та догляду, розмір і склад, вона ще й складова маркетингової компанії. На ній обов’язково присутній логотип чи назва бренду, що для більшості споживачів – вже показник якості чи статусності. Здебільшого основою торгового лейблу виступає щільний папір, у тому числі – дизайнерський картон, рідше – пластик чи тканина. У нашому активі є готові зразки, які менеджери залюбки запропонують замовнику. Ми використовуємо повнокольоровий друк, а також тиснення фольгою, вирубку, висічку і ламінування.
Оскільки бірка є фірмовою ознакою товару, то відповідно до процесу її «народження» варто підходити творчо і відповідально, та не гребувати порадами дизайнерів. Адже створити шедевр поліграфічної індустрії на маленькому шматочку паперу – не усім під силу, а враховуючи те, що етикетка – це ще й оригінальний рекламний носій, то необхідно дотримуватись основних правил мерчандайзингу.
Ви ніколи не задумувались, чому люди полюбляють товари відомих брендів. Часто вони не завжди в змозі пояснити, чому саме «ХХХ» кращий за «LLL», в який момент у свідомості закарбувався цей факт і що посприяло такій лояльності.

І навіть коли така відома компанія запустить, наприклад, лінійку доволі бюджетного товару не зовсім характерної для неї якості – відношення, тобто лояльність, споживача не змінюється. Бренд, як і раніше, залишається «на слуху», об’єми продаж не падають, а людина, придбавши річ цієї фірми, перебуває в емоційно-піднесеному настрої. Тож, звичайна бірка має виконує три основні маркетингові функції:
– Врізатись у пам’ять;
– Сприяти лояльності споживача;
– Створювати відповідний емоційний фон.

Одним із способів справити позитивне враження та перший крок до створення комунікативного мерчу є Виготовлення / Друк Бірок Черкаси – Київ. Поліграфічний центр 306 пропонує Поліграфічні послуги для мешканців Черкас та області: Виготовлення сувенірів в Черкасах, Друк, виготовлення рекламних банерів, Друк візиток в Черкасах, Виготовлення інформаційних табличок, Друк наклейок, Виготовлення зовнішньої реклами, Виготовлення сувенірів в Черкасах.

Дизайнери центру націлені на те, щоб максимально вірно втілити ваші побажання у життя. Тож вони допоможуть обрати необхідну форму макету, розробити логотип компанії та визначитись із способом друку та додатковою обробкою виробу, якщо вас це цікавить. Наша мета – не просто виготовити брендовану поліграфію, а й підтримати основні критерії рекламної стратегії, такі як: привернути увагу покупця, популяризувати торгову марку, а й надати необхідну інформацію (повідомити про акції, розпродаж, створити карту лояльності).
В арсеналі підприємства багатий вибір матеріалу для друку: папір різної щільності, дизайнерський картон, прозора калька, крафт, пластик, плівка.
Виробничий потенціал спроможний задовольняти навіть не тривіальні запити. Іноді людині потрібен іміджевий поліграфічний продукт і тоді в хід ідуть усі можливі способи обробки виробу: оздоблення фольгою, перфорація, фігурне різьблення. Для захисту продукції та підсилення естетичного ефекту застосовується матове чи текстуроване ламінування.

Висока якість товару – це аргумент, яким компанія оперує вже понад 15 років. Пам’ятайте, чим оригінальнішою буде подача матеріалу, тим дужче враження справить ваш товар. Виготовлення / Друк Бірок Черкаси – Київ – ми завжди раді допомогти.

This site is registered on wpml.org as a development site.