facebook
Каталог товарів
Блоки для записів

Блоки для записів

ДРУК – ВИГОТОВЛЕННЯ БЛОКІВ ДЛЯ ЗАПИСІВ – ЧЕРКАСИ

Оригінальний привабливий блок для записів робить його приємним та корисним рекламним сувеніром. Частіше за все на листках з однієї сторони друкують назву компанії. Подібні дрібнички складають враження клієнтів та партнерів про солідність вашої організації. Це недорогий, практичний та зручний рекламний сувенір, здатний нагадати про вашу компанію існуючим та привернути увагу нових клієнтів.

Приклад наших робіт

Виготовлення – Друк Блоків для записів Черкаси, Київ, Україна

Поліграфічна продукція із логотипом – незамінний на сьогоднішній день ефективний атрибут для просування бізнесу. Найчастіше це представлено іміджевою канцелярією: Виготовлення – Друк Блоків для записів Черкаси, Київ, Україна, ручок, блокнотів, календарів, щоденників. Такі вироби поширені як роздатковий матеріал під час промоакцій, публічних заходів, тематичних виставок, бізнес-форумів та наукових конференцій. Їх основне призначення – ознайомити споживачів із певним брендом чи організацією, яка проводить ці заходи, підвищити статус компанії та сприяти збільшенню обсягів продажу.
Як працює корпоративна канцелярія, розглянемо на прикладі кубариків – усім відомих блоках для запису, без яких не обходиться жоден офіс.

По-перше, кубарик складається із невеликих однакових за розміром квадратиків паперу, скріплених між собою лише з однієї сторони за допомогою термоклею. Таке з’єднання тримає форму стосу та полегшує відрив потрібної кількості аркушів. Та якщо на кожен шматочок нанести логотип компанії, її вихідні дані, назву товару чи ще будь-яку корисну інформацію, то цей звичайний атрибут канцелярської індустрії одразу перетворюється на потужний рекламний носій.

По-друге, як би нам не вважалось, що то все дрібниці, на які не варто витрачати гроші фірми, повірте, то все працює на підсвідомому рівні, і дуже ефективно. Усі ці блоки для запису, ручки з логотипом, флешки, повітряні кульки, фірмові пакети, – все це викликає неабияку зацікавленість і створює відповідний позитивний фон, адже такі сувеніри привабливі зовні, функціональні. Тільки-но виникає тактильний контакт, як витончена маркетингова стратегія досягає своєї мети – не нав’язливо, проте регулярно нагадуватиме нам про своє існування, впливаючи на свідомість не лише за допомогою графічного малюнку, а й за допомогою меседжа.

По-третє, основними показниками бренду є:
Візуальне сприйняття, яке формує зображення, логотип чи емблема – це перше, що кидається в очі;
Текстове наповнення – воно має бути влучним і необтяжливим;
Привабливий зовнішній вигляд – колір виробу, його оздоблення, особливість пакування.

Утилітарність – все має приносить користь і практично застосовуватись.
Поліграфічний центр 306 – це якісна Поліграфія в Черкасах. Ми займаємось розробкою брендованих сувенірів та різної рекламної продукції з логотипом.
Виготовлення – Друк Блоків для записів Черкаси, Київ, Україна та іншої поліграфічної продукції для вирішення корпоративних завдань та Виготовлення сувенірів в Черкасах. За допомогою такого не вибагливого у виробництві і досить бюджетного товару можна просувати рекламу товарів чи послуг, формувати асоціативні зв’язки та лояльне відношення до рекламованої продукції чи бренду.
Виготовляємо фірмові кубарики різних розмірів і форм, а також за індивідуальним замовленням.

Друкується основний блок на крейдованому папері щільністю 80 гр/м2, методом цифрового або офсетного друку – якщо того вимагає тираж. Зображення може бути монохромним чи повнокольоровим, або у вигляді водяного знаку.
За потребою робимо обкладинку із картону, на яку теж можна нанести рекламну інформацію.
Оздоблюємо тисненням, фігурною вирізкою, ламінацією.

Асортимент продукції, що виготовляє наше виробництво, доволі обширне. Тут кожен зможе обрати корисний не лише для бізнеса, а й для особистих потреб товар чи послугу:
Друк візиток в Черкасах, Виготовлення сувенірів в Черкасах, Друк, виготовлення пластикових карток, Виготовлення листівок, Виготовлення сертифікатів, Друк на чашках, Виготовлення інформаційних табличок, Друк наклейок.
Виготовлення – Друк Блоків для записів Черкаси, Київ, Україна в Поліграфічному центрі 306 здійснюється за допомогою сучасних технологій, що гарантує високу якість продукції в оптимальні терміни.

This site is registered on wpml.org as a development site.