facebook
Каталог товарів
Дзеркало

Дзеркало

Ультрафіолетовий Друк на Дзеркалах в Черкасах – Києві

Дзеркала – невід’ємна частина сучасного інтер’єру. Вони універсальні і використовуються у будь-якому стилі чи напрямку. Друк на дзеркалі, нанесений ультрафіолетовим способом, достатньо міцний, поверхня не потребує спеціального уходу, її можна протирати будь-якими серветками та засобами для догляду за скляними виробами.

Приклад наших робіт

Друк на дзеркалі Черкаси, Київ, Україна

На сьогоднішній день можливості поліграфічної галузі набули такого розмаху, що важко уявити, що не під силу сучасним поліграфістам. Технології друку еволюціонують із розвитком суспільства, і якщо раніше нанести зображення чи надпис, наприклад, на скляну поверхню було складним технологічним процесом, то на разі нікого вже не дивує навіть Друк на дзеркалі Черкаси, Київ, Україна. Унікальне інноваційне обладнання, яке ще десять років тому, здавалося фантастикою, зараз стоїть на озброєнні більшості поліграфічних підприємств, дозволяючи створювати ексклюзивні вироби високого гатунку та надавати унікальні послуги, потребу в яких формує ринок.

Поліграфічний центр 306 із невеличкої друкарні за 15 років перетворився на майстерню з надання різноманітних послуг. Крім Терміновий, оперативний друк в м. Черкаси ми почали освоювати Виготовлення зовнішньої реклами, Виготовлення сувенірів в Черкасах. У наш перелік додались такі нішеві напрямки, як івент-поліграфія (запрошення, плакати, фотозони, банери, бонбоньєрки, нумерація столів, схеми розсадки), друк газет, журналів, книг, виготовлення пакувальної продукції, indoor рекламації (поліграфічні вироби, які застосовуються в торговій мережі – етикетки, найклейки, воблери), транзитна реклама. З опануванням високотехнологічного ультрафіолетового друку стало можливим створювати іміджеві предмети з опізнавальною символікою (логотипом, фірмовими атрибутами, надписами) на різних матеріалах (метал, скло, дзеркало, текстиль, акрил, пластик, дерево, Друк на плівці). Ця інноваційна технологія значно розширила можливості поліграфічного центру та збільшила приріст клієнтів. Фотографічна якість тепер застосовується не лише в процесі виготовлення рекламно-сувенірної продукції (значки, брелки, ручки, магніти), а й в дизайні інтер’єрів.

Друк на дзеркалі Черкаси, Київ, Україна дає можливість створювати унікальні панелі, неповторні елементи декору приміщення, рекламні конструкції та персоналізовані подарунки. Зображення наноситься на матеріал за допомогою особливого типу чорнил, яким властиво полімеризуватись у ході фотохімічної реакції під впливом ультрафіолетового випромінювання, та міцно закріплюватись на основі.

Наше обладнання гарантує високу якість як самого малюнку (чіткість передачі, деталізація, збереження відтінків), так і власне виробу. Адже в процесі друку на дзеркалі утворюється полімерна плівка, яка захищає поверхню від механічних пошкоджень та проявів зовнішнього середовища. Догляд за такими виробами не потребує якихось специфічних хімічних засобів, головне уникати контакту з гострими предметами.

Основними перевагами УФ-друку є:

По-перше, це екологічна привабливість. На яких би поверхнях не застосовувався ультрафіолет, виріб залишається безпечним для здоров’я, тому, надруковані таким чином картини, панно, дзеркала можна сміливо розташовувати навіть у дитячих кімнатах.

По-друге, вражаюче насичена колористика. Метод дозволяє чітко передавати навіть найдрібніші деталі, тони і напівтони.

По-третє, приваблива цінова політика.

Поліграфічний центр 306 володіє тонкощами роботи з клієнтами, а наробок готової продукції дозволяє пишатись своїми досягненнями. Ми розвиваємо Full-service, намагаючись вирішувати поставленні завдання комплексно. Професійні менеджери, дизайнери, технологи завжди об’єктивні в своїх пропозиціях. Вони враховують нюанси та специфіку роботи, діяльності чи бізнеса, намагаючись не лише задовольнити потребу споживача в поліграфічній продукції, а й посіяти бажання повернутись і продовжити діловий контакт. Спектр наших послуг обширний, постійно додаються нові позиції. Так нещодавно ми опанували Друк на дзеркалі Черкаси, Київ, Україна, адже наші замовники достойні найкращих бенефітів. Тож, ми відкриті до співпраці!

This site is registered on wpml.org as a development site.